• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Ahoj kluci, tak jsem to koupil za 20 Euro někdy před 4 týdny. Jsem lama, nikdy jsem nehrál ani DII. Ale kdyby chtěl někdo společnost. :)

    terorasta#2932
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SUNBEAM: neznam :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    ja tam treba sem, bohuzel nekdy je cas hrat a jindy ne :/
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    chodíte ještě vůbec někdo do komunity nyx ingame?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    J4C0B1M: poslal jsem ti friends req. tak ho prijmy a vecer se na to muzeme zkusit podivat
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    nechce dát někdo večer 350+ kills conquest?
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: I got nothing :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: tak ja na controlleru d3 hraju :)
    hral jsem ho na xbox360 i na steam controlleru a hral jsem ho i na konzoli a splitscreen je super. Nektery classy se hrajou na controlleru mnohem lepe, nez jine. Treba monka bych uz jinak hrat nechtel.
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: protoze by to bylo na hovno. Pravdepodobne bys musel pripojit controller. Nebo by museli napsat logiku na rozpoznani dvou mysi. Ani jedna varianta nezni moc lakave. On bude duvod pro nenechaji konzolove hrace hrat s PC hracema.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: jakoze na jednom kompu - splitscreen. Na PC.
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: jak nema? Vypichne ti to lidi co sou na tvem lanu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Nejste někdo doma a nemáte chuť farmit? je mi jedno co
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MAESTRO_007: a proto nema local coop. seems legit!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    zajimava 4. cast rozhovoru.... dotykaji se tam i toho tematu co se tu resilo koho co bavi nebo nebavi (single /pvp /coop)

    Naší prioritou byl co-op. Ze hry jsem chtěl odebrat cokoliv, co by hráčům zabránilo hrát dohromady. Co-op je jedna z nejlepších věcí na Diablo. Zaslouží si mít prioritu. Diablo si zaslouží být tou nejlepší co-op hrou na světě. Ale nemůže být, když co-op odkládáš kvůli jiným kolidujícím prioritám, které vytváří spoustu zábavných případů, ale nejsou pravidlem.

    Diablo III post-mortem: Jay Wilson odpovídá DiabloII.net #4 – DiabloFans.cz
    https://www.diablofans.cz/diablo-iii-post-mortem-jay-wilson-odpovida-diabloii-net-4/
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    J4C0B1M: To je velice jednoduché. AD musí být všude kde je to možné, kromě necku. Čili ideálně u ringů obětovat mainstat a u rukavic vitalitu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    fak! omg pes ki rozkousal kabel k internetu :-D jdu volat na Centrio
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jestli chce nekdo zahrat season tak ted jsem online chewbacca#22851
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    btw mam sezonniho heal monka, kdyby neco. teda chybjej mi zbrane (Flying Dragon, Little Rogue a The Slanderer ) a Strongarm Bracers a mam tohle komplet:
    Monk Inna Support Build (Patch 2.4.3 / Season 9) - Diablo 3
    http://www.icy-veins.com/d3/monk-inna-support-build-patch-2-4-3-season-9
    max jsem byl GR70 a imho bylo citit, ze nemam ten buff ze zbrani :/ nebo jsem byl levej :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: u firebat wd je area dmg základ, jsem tušim na 133% se všim všudu, ale netušim jestli je to dost, ale zas kdyby člověk hrál jen v ideální grupě, tak určitě může obětovat někde ňákej ten roll za další dmg, jako s tim supp monkem/barbarem mi lítalo toughness na od 1,6-1,9 mld, pokud jsem teda koukal správně
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: ja treba areu nastudovanou nemam,ale pri 60 chc a 480 chd jsem obetoval jednu chc na prstenu za dalsich 20 area
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam