• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: barbariana bude hrat Arnie a bude vypadat stejne jako v Barbaru Conanovi
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Peklo otevírá brány. Netflix údajně připravuje seriál podle videohry Diablo | Kultura | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...al-podle-videohry-diablo-1bs-/kultura.aspx?c=A180903_102101_ln_kultura_jto
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    K3BAB: to je v konzolovy verzi uz hodne dlouho... imho na switchi je cca port toho co je na konzolich
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Dle videa na yt sezóna začne prej 21.9.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    CHEWBACCA: kotrmelce? 3:26.. to vidim prvy raz, co to?
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    J4C0B1M: jj nekdy v zari, ja se k tomu zrvna dostal ted a jeste mi chybel posledni tab do stashe , tak sem sel sezonu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Vyzkoušeli jsme Dark Souls, Diablo, Pokémony i FIFA 19 na Nintendu Switch! Tady jsou naše dojmy
    https://www.youtube.com/watch?v=wucbVXMn2hY
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MONKEYFIGHTER: V sezóně? Myslel jsem, že nová sezóna bude teď někdy teprve začínat...
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    MAESTRO_007: Btw na tom portu na switch udajne nedelal diablo team + byly na blizu nejaky otevreny pozice na "diablo project" ktery uz zmizeli tzn pravdepodobne jsou obsazeny a do diablo teamu pribyla nova cm z overwatche a ta stara zustava ale prej se bude vic soustredit na "content creation" etc takze rumoru ktery by nahravali d4 i pres vypustenej switch port je dost)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    Sem sel po dlouhy dobe zase trochu poklikat a za par dni v sezone crusader dal naprdel vsem mejm ns charum krome monka)
    Dokonce padla i nejaka ta primal rukavicka)

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JJOXER: já bych chtěl kliku na rng... ale asi už se rozdalo všechno.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    ja bych chtel druida a morfovat se do nejakych peknych zvirat [:
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HOUMI: njn :-( ...d4 by mi udělalo velkou radost, DLC nevim nevim.. záleží co přinese. každopádně nevím jak je náročné předělat hru pro switch, ale pracovat na d4 tak se tím asi nezabývám :-)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    OSCURO: tezce to rozdychavam a verim ze to je jen "jako bonus" a radne oznameni D4 bo DLC prijde na blizzconu
    OSCURO
    OSCURO --- ---

    Switch port

    Diablo 3 Coming to Nintendo Switch - News - Icy Veins Forums
    https://www.icy-veins.com/forums/topic/39138-diablo-3-coming-to-nintendo-switch/
    SONIC
    SONIC --- ---
    AVATAR: viz Warframe...upraveny skills na PvP..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    imho je u grind her pvp k nicemu. Vybalancovat chary tak, aby se daly hrat jak v pvp tak v pve je nadobne tezsi, nez balancovat pouze jednu slozku. Takze kdyz uz to v nektere grindovacce je, vetsinou to byva bevyvazena nuda, popripade je jinej equip na pve a jinej na pvp a pvp slozka bejva nehrana a k hovnu :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ja mam trauma z pvp jeste v Ultime online , nejak mi to nechybi a coop mi vyhovuje :-)

    ale v D4 bych to cekal. ale celkove to bude potrebovat jiny herni system atd. Ja D1 a D2 hral jenom single :-)
    JADE
    JADE --- ---
    m by se libilo konecne nejake to pvp ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ONDRA_PATA: sory jsem to chtel prepsat tak jsem se smazal :-)

    ..psal jsem ze by stacil patch se zmenou par statistik :D a ze diablo4 by bylo pekne... ale i ten datadisk jako zkraceni cekani dobra vec :-)

    nejaky nerf asi prijde a boss killer byl vzdycky jeden vicemene :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam