• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.

    Vitejte v původním a nejsledovanějším DIABLO klubu na NYXu.

    Naši veteráni Vám jistě poradí nejlépe!


    discord.gg/k2489PfTN6

    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    ENDER: to mi ani nevadi. Chybel mi nejake ciste pew pew build.
    ENDER
    ENDER --- ---
    STRATO: jojo, taky jsem se radoval, kdyz jsem videl novej necro set a pak jsem si precetl bonespear...
    STRATO
    STRATO --- ---
    FORTRESS: Ty nový sety nevím no. Monžá třeba ten necro set bude silnej, ale bone spear... no. Já bych spíš ocenil nějaký nový legendary, nebo kdyby ty sety víc vyrovnali. Většina classů má jeden silnej a ostatní člověk jen vyhazuje. Celou sezonu se hrálo to samý, všechny groupy stejný. Mě už ty groupy jako monka nebavěj ani. Bylo by super kdyby se impale, frenzy barb a lancer třeba dotáhli na valor sadera a bylo na výběr z více boss killerů.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    NJORL: asi.moje predstava je se tocit,zatimco ti to pali boly a ty ti stahujou mobky k sobe.utvoris si tak velkou grupu (densitu) a pak to necim odpalis. aspon takhle si predstavuju solo push
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ten novej DH set vypada dobre. Rozumim tomu dobre ze se bude DH tocic ve strafe a palit jakejkoliv primalni skill vsudo dokola?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Patch 2.6.9 PTR Begins 5/21 - Diablo III
    https://us.diablo3.com/en/blog/23420227?blzcmp=app#Seasons
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Na NS je to ok, ačkoliv to chce nějaký 150 gemy už ne? Na Season už by to byla diagnóza. Už jsem tam viděl i 6600 paragon.
    ENDER
    ENDER --- ---
    JADE: no tak jestli sis nekdy nebyl jisty nejakym psychickym onemocnicenim, tak ted si jisty byt muzes :) na 2. stranu, nekteri lide si plni dum treba odpadky, myslim si, ze tohle je prijatelnejsi forma :)
    JADE
    JADE --- ---
    ENDER: jinak se me neptej co je to za uchylku...
    JADE
    JADE --- ---
    ENDER: ns 4,2k
    STRATO
    STRATO --- ---
    Spirit barrage s novým patchem asi konci bez mask of jeram a enforceru? To je docela škoda. To by byl docela prepalenej nerf.
    STRATO
    STRATO --- ---
    Blbý je, že nejmíň padají na začátku, kdy jich potřebuješ nejvíc :D
    STRATO
    STRATO --- ---
    WAR_TIN: S paragonem se to hodně mění. Mezi 500 a 1000 je hodně velkej rozdíl, pak už drop rate snad neroste. Nejlepší je podle mě prostě běhat GRifty, jako u většiny itemů.
    ENDER
    ENDER --- ---
    JADE: season? Kolik paragon?
    JADE
    JADE --- ---
    me padaj skoro furt, uz to nesbiram, mam jich pres 600 ...
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    echoing fury :-)
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    taky mate obcas pocit ze vas ta hra odposlouchava....dalsi GR 95 a padla mi kurva jedna...hned ji nandam do primalky ancient fury :_)
    ENDER
    ENDER --- ---
    WAR_TIN: musis mit paragon a nejaky stesti... Me prvni padla asi na 500 paragon a druhá 600 a pak az kolem 800...
    Vzdy si je setrim jen do ancient zbrani
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    kluci jak shanite kostky na sockety? me padli tak 3 na zacatku a ted uz nic :-(
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    STRATO: presne.obcas zkoudim streamovat,jestli to neni tim.ale pochvili ty sra*cky radsi vypnu :)
    STRATO
    STRATO --- ---
    ONDRA_PATA: Já mám úplně stejný pocit. Asi je to prostě o náhodě, ale otevřel jsem fakt hodně klíčů za posledních 14 dní a nic. Když festering woods padnou jednou za sto let, tak s kostlivcema nebo blazing guardianama, battlefields většinou docela dobrý. ve finále jsem rád za spire, desert, hell rift (ten mi padnul klidně 5x po sobě - v jednou riftu jsem měl dokonce 4 patra Hell Riftu). Když vidím, na jakejch levelech padaj ty top cleary, tak takovej jsem nedostal nikdy. A pak jim padne sice barracks po dvou patrech festeringu , ale úplně plnej, že se tam ani nedá hnout :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam