• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    #DIII
    Super cupr zabehnuty greater rift plny legendarek a kolik bountiestam vysbiral
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CRACKY_: Kolik aktivnich hracu DI-III po vydani DIV tu asi tak zbyde? Nemlluve o tom, ze tu mame # tagy. Neni nic snazsiho, nez je pouzivat.

    #DIII #DVI
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: No, prave ze neni. Klub je zalozen chytre, nazev je Diablo a cislovka je az v dynamicke casti, takze se da povysovat dle libosti :-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    no hlavne at je nazev klanu kulervouci, neco jako magicNYXwarriors_TOPofEU_no.1 to by se detem mohlo libit
    ENDER
    ENDER --- ---
    CRACKY_: ano, ale s prichodem d4 je celkem jasny, ze se pres 90% hracu presune na d4 a o d3 uz nebude s kym diskutovat..
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    ja sem nemel potrebu se vymezovat nebo neco podobnyho, tohle byl klub s nazvem Diablo 3 a vedle je klub s nazvem Diablo I, II, a III. Prislo mi vhodne a zcela na miste proto tedy zazadat a vytvorit diszkuzi ciste zamerenou na Diablo IV a tenhle klub nechat aktivnim hracum Diabla 3, tak jak tomu bylo doposud. Jak sem vysvedloval i Enderovi, tak mne nezajima kdo jaky greater rift zabehnul ani kolik jim dala kadala legendarek a kolik bounties kdo vysbiral, tuhle etapu uz mam za sebou a diablo 3 je svet a hra sama pro sebe. Nic vic v tom neni, nebylo a nebude, slo ciste o vymezeni se na Diablo IV a nechat dal zit i legendu jmenem Diablo III.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: Tahle diskuze se původně jmenovala "Diablo 3" :)

    A Nyx už dávno nějaké duplicity klubů neřeší.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ENDER: Mě hlavně překvapuje že spolumoderator tohodle auditka měl potřebu se odštěpit a založit si vlastní a ještě mu to prošlo přes moderátory herní sekce Nyxu
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tze tohle ma vyrazne vyssi potencial byt zivejsi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    navštívilo # uživatelů 488
    sleduje # uživatelů 299
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    jako... jeho diskusi sleduje 36 lidi a navstivilo 15x a tady jsou to nasobky zas..
    ENDER
    ENDER --- ---
    Zkousel jsem se domluvit s crackym na zruseni jeho diskuse (nechce nic slyset o d3). Ocividne si na te sve trva, takze tuhle pravdepodobne zrusim i kdyz sem historicky chodi vice lidi, to tristeni diskusi nedava smysl..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KORAL: 64 ^-^
    KORAL
    KORAL --- ---
    NAVARA: Já mám v PC 32GB RAM a měl jsem vyplej SWAP a kvůli D4 jsem ho musel zapínat ... opruz :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KORAL: Jojo, D4 si vzalo asi 27GB RAM :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem se dneska dobral, že D4 na maximální detaily na PC potřebuje až 23GB VRAM.
    Takže já se svejma 10GB mám smolík a budu muset sesekávat kvalitu textur.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Hlavne prosim do cervna konsolidujte ty diskuze tady (hlavne Diablo IV a Diablo 4), jinak si unbooknu vsechny.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Tak je to spojeni do komunity, mas se kde poradit, sehnat snadneji nekoho do party atd.. Je to socialni zalezitost
    NESS
    NESS --- ---
    SITH: Za me jednodussi parovani do party, membry vidis rovnou v menicku.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ENDER: Nyx pussies by mohlo projit, Ale to jsme zas u tech kocicich, respective kotecich pracek :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam