• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.

    Vitejte v původním a nejsledovanějším DIABLO klubu na NYXu.

    Naši veteráni Vám jistě poradí nejlépe!


    discord.gg/k2489PfTN6

    rozbalit záhlaví
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KORAL: mam 6800xt, a secko sem jel na max a 15,9GB ze 16 si to vzalo no :D
    KORAL: Ono ti to rvalo jo? mam 64gb, no swap a nic.. vyuziti do 20gb(diabla)

    Jinak bych nechal tudle, solo diskusi pro D4, zadny merge apod. At je to rozdeleny. A proste majitele starsich diskusi budou lidi nutit chodit do novy RO ve starejch :D Jinak to s lidma nejde proste :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KORAL: Jojo, D4 si vzalo asi 27GB RAM :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem se dneska dobral, že D4 na maximální detaily na PC potřebuje až 23GB VRAM.
    Takže já se svejma 10GB mám smolík a budu muset sesekávat kvalitu textur.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Hlavne prosim do cervna konsolidujte ty diskuze tady (hlavne Diablo IV a Diablo 4), jinak si unbooknu vsechny.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Tak je to spojeni do komunity, mas se kde poradit, sehnat snadneji nekoho do party atd.. Je to socialni zalezitost
    NESS
    NESS --- ---
    SITH: Za me jednodussi parovani do party, membry vidis rovnou v menicku.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ENDER: Nyx pussies by mohlo projit, Ale to jsme zas u tech kocicich, respective kotecich pracek :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SITH: si nestydaty blazen mas dve hodiny BK...
    ENDER
    ENDER --- ---
    Podle me by bylo idealni aby to bylo "nyx bitch", ale to nepovoli...
    SITH
    SITH --- ---
    Jaky je přínos klanu kromě chatu při hraní?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Brotherhood of Cat pawn.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: Brotherhood prave ze ne...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dobra Brotherhood of NYX ofiko...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NESS: Obavam se, ze jen NYX bude bud kratke, nebo obsazene, pokud ano, tak bych taktez preferoval spis neco jako Sisterhood* of Nyx

    * stejne vsichni budou nakonec hrat za zensky charakter a bude to navic genderove vyvazene ;-)
    NESS
    NESS --- ---
    Ahoj, klidne to zaloz, jen se v nazvu muzes vykaslat na toho assasina nebo co tam bylo :-) Kdyz to nazves jen Nyx tak za me lepsi :-) Assasine :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jedna technicka jak ste byli spokojeni s klanem? Ja vim zatim to nebyla zadna slava ale udelal sem par oficiru co vas mohli nabrat a myslim ze nas tam bylo celkem slusne tak jestli 2.6. mam zalozit obdobny ci stejny...

    dekuji za zpetnou vazbu Ravenscar.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOZLIKK: Odpověď kým? Blizzardem? Protože to nedává smysl. Diablo není GaaS. Takže 2 BN účty ano, ale dvě kopie hry jsou nesmysl. Doufám. Jestli ne, tak se strhne strašlivý shitstorm.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: "Diablovky" byli vždycky na Gamepadu lepší než KBM klicfest. Víc to vtáhne do hry.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Pokud to klapne M$ s Blizzardem, tak by X/PC i mohlo ...
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    INFINITE attack speed on EVERY character in Diablo 4!
    https://youtu.be/YoCuuFHq9M0


    ten attackspeed je bugnutej u všech class
    NESS
    NESS --- ---
    No tak jsem si pustil na trubce ty videa a prislo mi ze to je soutez o nejvic rozbity char, kde je jedno jestli to je nekro s mistem, rog s twistem, nebo sorcka pianistka, jen sem se presvedcil ze jsem je vsechny hral asi "blbe", obzvlast tu rog :-) Byl nejaky build na druida, nebo ten jediny chudak to ma +- v pohode ? U Bara byl ten extremne nudny build s thornama, naopak ten vrtulnikovy (ikdyz jsem ho nehral) mi prisel na pohled zabavny, ikdyz s nekro/rog/sorc se to nedalo srovnavat.

    Osobne, pokud bych si mel tipnout, tak nejak seriznou cooldowny, budtim ze daji nejaky minimalni cas, pod ktery se nepujde jit, nebo to nepujde tak nakobit, protoze vsechny ty buildy jsou +- postavenena tom, ze to co melo trvat kratce a s malou cetnosti, maji defakto trvale, extrem je ta pinanistka, tam ani nepotrebuejs zadnou legendarku, jen zurive mackas vsechny tlacitka :-)

    nejaky doporuceni na kanal, kde je nekdo rozumny, mysleno, ze by nerval, neni otravny klaun, nebo znudeny fracek/vseznalek ? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam