• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.

    Vitejte v původním a nejsledovanějším DIABLO klubu na NYXu.

    Naši veteráni Vám jistě poradí nejlépe!


    discord.gg/k2489PfTN6

    rozbalit záhlaví
    NESS
    NESS --- ---
    BARTUC: Padnul 2x ale na HC :-), celkove to bylo nejak nevyvazene, vsechny podstatne ubery sem dropnul dvakrat ale jen shako padlo 1x sc a 1x hc, ostatni lehky smolik :-) doom a melted 2x sc, grandf 2x hc, Andariel 1x sc a starless 3x hc :-)

    Jako jeste neco zabehneme, ale uz tomu moc nedavam, snizeny drop tomu moc nenahrava :-) Vcera sme dali dalsi 4 na sc a porad prd
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    NESS: nemad dedka :-)
    NESS
    NESS --- ---
    Back in the Season 3 preview, there were two especially rare and powerful stones mentioned. However, we didn’t get any information on what they did. Now, in a PC Gamer interview, Blizzard shared a screenshot of one of those Tuning Stones, and it is indeed the equivalent of an Ueber Unique! Harlequin CrestHarlequin Crest, aka Shako, in fact!

    Diablo 4 season 3 has 2 new Uber Uniques for your companion that will give you 'bragging rights' if you can find them | PC Gamer
    https://www.pcgamer.com/diablo-4-season-3-has-2-new-uber-uniques-for-your-companion-that-will-give-you-bragging-rights-if-you-can-find-them/

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    co tak koukam, tak je vetsina nadsena. ja tu druhou zariz hned jak sem si dodelal "vysnenej" build kurna! :)) ale bylo to fajn!

    Diablo IV | Inside The Game | Season of The Construct
    https://www.youtube.com/watch?v=qNkm-OzifUg
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: to asi nebyla hadanka, ale mas to myslim spravne! :)))
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsi černej
    NESS
    NESS --- ---
    Koukam do inventu a rikam si co je spatne :-)

    KALTY
    KALTY --- ---
    Já od doby Vanilly a TBC co jsem hrál Huntera 24/7, tak se vyhýbám petum a companionum. Takže já z toho tak nadšený nejsem
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    nejsem fanoušek sezón, ale vypadá to dobře. Ubírá se to správným směrem :-)

    Co musím uznat tak ten leveling a gameplay je hodně zábavný. Takže si dám druida co jsem ještě nehrál a rozjezdu kampaň kterou jsem proletěl poprvé zbytečně rychle. Už se těším, věřím že mě to bude hodně bavit. Ten companion se mi líbí, trochu škoda že chci hrát companion build a tak nás tam bude běhat pořád 10 :D

    Jinak já jako causal co má čas hrát párkrát za týden pořád vyhlížím kdy odemknou power/paragon abych si mohl vklidu hrát v eternalu nezávisle na sezóně a zvyšovat dmg o 0.00001% do nekonečna jak v diablu 3 :-)))
    Ale asi to ještě potrvá dlouho, ten tlak na to aby hráli všichni sezóny je tam evidentní.
    NESS
    NESS --- ---
    KALTY: loot filter nejdriv s Vessel of Hatred a kdyz ted rikaji late 2024 tak bych to v S3 ani S4 fakt necekal :-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Kurva kdy už udělají filtry plus armory gdě? :)
    NESS
    NESS --- ---
    Osobne se mi teda libi WASD pokud by k tomu jeste dodali moznost castovat skilly ktere vyzaduji target bez shiftu, jako umoznuje kontroler tak bych byl fakt spokojeny, ale to asi az s dalsima sezonama :-)

    Ty Governing Stones a Tuning Stone Abilities vypadaji fajn sem zvedavej co to bude znamenat ciselne

    Celkem by me zajimalo jestli nekde bude podobny boost glyphu jako umoznuje ted aoz, nebo budou glyphy dal jen v nm.
    A jesti hodlaji nejak podchytnout obchodovani, ingame trade aka https://diablo.trade/, pac to co je ted jen pres trade kanal je dost mizerny.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    A new enemy rises on January 23rd.

    ⚙️ New Questline + Boss Battle
    🕷️ Seasonal Companion
    💀 Vaults + Hazards
    😈 New Monster Family

    Unearth a Looming Threat in Season of the Construct — Diablo IV — Blizzard News
    https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24053482/unearth-a-looming-threat-in-season-of-the-construct
    NESS
    NESS --- ---
    Heh pry extra zalozka :-)

    Quality-of-Life Updates in Season of the Construct
    Helltides Endure
    Starting in Season of the Construct, Helltides are always active, save for a 5-minute rest once per hour. Battle Hellspawn far more frequently, increasing your chances to collect Cinders and the bountiful rewards that come with them.

    Enhanced Movement with W-A-S-D
    Wanderers on PC can now navigate through the various wastes of Sanctuary by using the W-A-S-D keys on your keyboard, instead of your mouse. Enjoy the increased functionality of traversing through dungeons and above ground alike.

    Extra Stash Tab
    An extra Stash Tab is now available for your adventuring needs. Proceed to the Stash in any capital city to purchase an additional stash tab.

    Various other Quality-of-Life Updates
    We have also made improvements to reallocating your skill tree, improvements to UI when trading Gold, increased rates to earn the items needed to summon the Beast in the Ice, and more!
    NESS
    NESS --- ---
    The Seneschal Companion can be acquired during the new Zoltun Kulle seasonal questline. This companion will fight by your side until Season of the Construct ends. The Seneschal can be customized through the use of Governing and Tuning Stones.

    Completing a Vault will reward you with one random Tuning Stone. Players also have a low chance to find Governing Stones and Tuning Stones when playing Vaults and Arcane Tremors. Wardwoven Chests, earned through various levels of the Season Journey, also yield additional Governing Stones and Tuning Stones. Governing Stones and Tuning Stones can also be crafted at the Jeweler with Shattered Stone, which can drop from the new Construct monster family within the Vaults.



    vic tady https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-4-season-3-revealed-season-of-the-construct-337157
    NESS
    NESS --- ---
    Diablo IV | Season of the Construct | Announce Trailer
    https://youtu.be/NCZ85zn4CTY
    NESS
    NESS --- ---
    To mi pripomina pro oneshot wb pro char na 83-85lvl je treba dat cca 120M, na hc, ale nerekl bych ze se to u sc nejak lisilo, prislo mi ze pocet hracu na miste to nijak zasadne neposunuje, vim to podle toho ze davam kolem 100M a to nestaci :-)
    NESS
    NESS --- ---
    HONZA09: Da se uplne v klidu solovat sc i hc, je jedno jakou klasu, jak pise Bartuc pokud nechces mit vsechny dropy z Duriela tak je to uplne jedno, zbytek solo bez problemu.

    Pokud mas zajem o ciste solo doporucuju hc, tam mas sanci si dat solo legie pomerne casto a pokud budes mit kliku das si i wb, v pvp zone sem zatim potkal jediny char a to mam uz na hc vytezeno cca 400k rudeho prachu :-) Jako v hlt obcas nekoho potkas, ale ne moc, tzn eventy solo uplne v klidu, navic muzes jet nm/aoz tam nepotkas nikoho :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    HONZA09: Pokud chces podropovat uber uniqy z duriela, tak potrebujes tunu stesti a bud partu, nebo full time job v D4. Pokud si ho jen chces zabit na achiev a dal ho neresit, tak solo uplne v pohode :-)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    EXSECRABILIS: Jj, já to právě myslel z ohledu toho šíleného grindu těch materiálů na ty jednotlivý bosse.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    HONZA09: Za mne.

    End game se da solovat - lilith, duriel, nm atp.
    Nicmene duriel a spol. Je lepsi behat v grupe ~> vic zdroju=vic kolecek => vetsi sance na drop.

    +

    Samozrejmne bonus v expech pri behu vic hracu pripadne moznost se nechat svezt se silnejsima :))

    Nicmene vsehovsudy jsem nenasel nic. Co by mne branilo hrat solo.
    Jedine na soft je problem najit solo wb ci legie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam