• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Tvl… zas event kde pada kosmetika, ale claiˇnout si ji muze jen char co ji oblece… takze zas jak trouba musim zalozit lvl 1, abych to claimnul a zas smazal…
    NESS
    NESS --- ---
    No nic dokud neschalej klub tak budu placat sem :-) Last epoch prvni dojem jako dobry, koupil a do 10 mionut ve hre, stazeno nainstalovano pusteno, 20GB a tahne to 20 megama, krasa :-)
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: jj to presne rikal v tom videu ten jejich dev proc to vlastne ani nebudou implmentovat, tldr proste discord :-)

    Osobne myslim ze to bude neco mezi d4 a poe :-) teda nedal sem toho o moc vic mam tu otevreny tenhle kanal https://www.youtube.com/@McFluffinGaming/featured ze si to poslechnu ale porad nekdo neco chce takze smula :-)

    Tohle srovnani celkem fajn a potvrzuje tve doufani :-)
    Last Epoch Vs Diablo 4: Should D4 Players Play LE?
    https://www.youtube.com/watch?v=JrROWk3zInE


    ten trade a ssf se prej da switchnout i ve hre, ale ze pak nemuzes pouzivat veci nafarmene tou ci onou cestou, osobne zkusim jednu frakci az na konec, pak druhou a porovnam vysledky :-)
    NESS
    NESS --- ---
    EXSECRABILIS: jo pry jo, ja mam jen obcas pomale nacitani lokaci, jina jsme +- ok

    Tezko rict zda ti to pomuze, ale tohle je posledni info od blizzu:

    PezRadar90 posts
    Community Manager
    19h
    We believe we have identified the issue. We will have the fix in the next patch. We have identified an immediate workaround as well.

    Click the :gear: icon next to your “Play” Button on the Battle.net Launcher
    Click on ‘Game Settings’
    Click on the ‘Additional command line arguments’ checkbox
    Add ‘-disableds’ to the box that appears.
    Launch Game

    Diablo 4 crashes when it is loading - #84 by gumetallica-11639 - Technical Support - Diablo IV Forums
    https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/diablo-4-crashes-when-it-is-loading/149125/84

    Workaround for Diablo 4 Crashing While Loading - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/d4/news/workaround-for-diablo-4-crashing-while-loading/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NESS: prijdou ti gildy/klany nejak realne uzitecne? IMHO teda pokud tam nebranis nejake vlastni uzemi apod (Albion, Dofus) tak ten prinos je nula, a da se nahradit plne externi komunikaci, coz stejne asi kazdej dela. V tomhle pripade uz mame na discordu udelany vlakna na Last Epoch, a nic vic ke gildam od toho necekam... :-)

    Osobne doufam, ze to proste neco mezi D4 (casual friendly) a PoE (maxi zrout casu), pokud jde o to, kolik casu tomu musis venovat, aby ses nejak orientoval. Umyslne jsem si k tomu nic nezjistoval krome videa na tema "jakou classu vybrat", kdy nastesti nejaka obdoba druida byla hned na zacatku, takze jsem to ani dal nevidel... :-)

    Plus jsem teda videl video na tema "revolucni trade system", kde mi trochu jako unika ta revolucnost, ale uvidime, vypadalo to proste jen jakoze se mezi trade a ssf rozhodujes az v prubehu hry, coz mi neprislo na papire tak uzasny.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Nezacalo vam po posledni uodatu diablo blbnout ? Zamrzani obrazovky po stisku i/u atp.
    Sekani pri prechodu lokaci ? Atd.
    NESS
    NESS --- ---
    MAESTRO_007: Uz sem zazadal o zalozeni klubu, release je 21.2. to do te doby mozna i ten klub bude :-)

    No srovnani bude dost zdrcujici :-) vydavaji to s vecma ktere v D4 nejsou a mozna ani nebudou, jako treba loot filter :-) na druhou stranu tam nejsou klany/gildy ne ?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NESS: za mě dojmy sem, zajímá mě to "srovnání" a pak si uděláte vlastní auditko :D
    NESS
    NESS --- ---
    BTW last epoch, dojmy a pojmy sem, nebo na to nekdo udelate nove auditko ? :-)
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: urcite je tam nejaky dabelsky plan,ktery bude pri uvedeni vyjeven a nebo jsou to matlaci :-)

    VODNIK: mas 3 sady zbrani a ktere muzes pridelovat k utocnym skillum, nektere jsou pevne dane hota-2h mace, nektere jsou volitelne a v defaultu se ti prideluji ke zbranim co nejvic davaji, na pc kdyz zmacnes S tak se ti ukazou skilly a ty tam muzes priradit zbran (otoceni kolecka na mysi), teoreticky muze mit kazdy utocny skill svoji, nebo, pokud to jde muzes puzivat jen jednu zbran, k tomu se vaze "swap" zbrani :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Gauntlet Launch Delayed - No Date Currently Available

    to rikam furt, tam jsou proste lidi, co jim to aktivne sabotujou zevnitr, jinak to neni mozny :-) tohle byla jedina jejich sance jak ziskat nejaky momentum pred releasem Last Epoch
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Já jsem třeba u barbara za 50 levelů vůbec nepochopil k čemu má tolik zbraní a kdy/jestli je používá. A taky to funguje, stejně jedinej skill co dělá nějakou dmg je Charge :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MAESTRO_007: to nepotrebujes, ja hral celou jednu sezonu aniz bych si vsimnul, ze se ten skill channeluje... :-) A taky to fungovalo.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NESS: jsem se dival na to video od Roba zbezne a zajimave vyskladane. jak vubec nepouziva zadne skilly :D , jenom bulwark a storm, slusna synergie... i ten pre-cast a pak klikani obcasne moc nechapu, hlavne zadne spamovani jinak jsi bez many, budu se na to muset poradne podivat .)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    EVILMIND: na maxrollu generujou spirit ‍Wind Shearem + companiony .)

    Jak napadají věci a jsou paragony tak už pasivně přes legendary, nody, helmu, pasivky atd.


    NESS: ještě nedropnul :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MAESTRO_007: prave ze negenerujou, cela pointa tech companion je, ze jakmile je mas, tak uz nemas na generator misto. Mas v nem sice bod, protoze jinak nejde progresovat strom, ale nepouzivas ho. Jako ja jsem v pohode ja mam nejakou vlastni verzi se kterou muzu hrat (akorat jsem teda uz tejden nelognul bo nejak nebyla nalada), ale asi nejspis budu muset jit nadropit ty thibaulty, ty mi jedine chybi pro vsechny non-uber varianty.
    NESS
    NESS --- ---
    MAESTRO_007: Jak rychle si dropnul ty rukavice ? Ja zatim mam pomerne uspech, prstynek pro barba sem dropnul z prvni icebeasty, helmu pro sorcku sem dropnul ve valutu, tak ted nejak cekam problem, tempestu sem mel problem kazdou sezonu, ta mi tradicne nepada. Jako rad si zahraju neco se smeckou. :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    + tohle je víceméně beze změny od season 2. Takže to jde i bez pavouka
    Lightning Storm Werewolf Druid Endgame Build for Diablo 4 (Season 3) - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/d4/guides/lightning-storm-werewolf-druid-build/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NESS: zrovna stim sem jdu, konečně silný companion build :D
    Jedu klasický, tak to tam pak překlopímna tohle když napadají věci.

    EVILMIND: na maxrollu to to maji kdyžtak nachystané ve víc variantách i bez unikátek na rozjezd atd. Akorát si musíš přepnout na "starter" v progression tabulce. Spirit generujou tím Wind shieldem nebo co. Ještě jsem to nestudoval.
    Lightning Storm Druid Endgame Build Guide Diablo 4 - maxroll.gg
    https://maxroll.gg/d4/build-guides/lightning-storm-druid-guide
    NESS
    NESS --- ---
    EVILMIND: Fakt ? ja zatim kazdou sezonu jel pulve, takze sem tyhle rozpoustel a celkem to padalo, predpokladam ze ten kdyz po nich pujdu tak padat nebudou :-). Ten singl me presne napadl, ze budes na suchu, ale to asi fakt resi pavouk a jak zachrana tibaulty a bulwark. Podle toho co sem sam videl na 3x50 tak ten manik stal uprostred a jel besky defakto nonstop, zbytek sme se tam honili dokola a mam pocit ze si malokdo do neceho stihnul bouchnout. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam