• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: myslím, že asi měsíc, ale pak už jsem je musel docela urgovat... dělaly se rozvrhy a já měl dělat předměty, které jsem chtěl uznat, což mě dost znervózňovalo...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no vyměněj na to sem se ptala..takže to mi přijde naprosto vpohodě.....:-)ok ok dám teda ty skripta pořád čekám na to uznání jak dlouho si čekal?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no jak na co, většinou jsou ty materiály z netu dost na nic, ale tzo záleží... každopádně je najdeš v sis - e-texty/e-learning... jinak ze skript by mělo vše na zkoušku stačit..!! a to že ten noťas vyměněj za lepší model sem netušil, pak už to jistej smysl má..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    z čeho se jinak učíte?z těch knih nebo jsou nějaký skripta ještě na to?cosi řikali že je na netu ale nemůžu to najít
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: vzhledem k tomu že teď opavdu 12 tis. na notebook nemám tak to radši udělám takhle už sem zjistila co to je za tip..je úplně v pohodě a za pět litrů na rok mi to přijde v klidu zvlášť když ti ho pak zase vyměněj za novější model..
    rozhodně lepší než kupovat nějakej shit za 7 litrů na alze
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no zatím nijak neni to ještě měsíc tak uvidím jak se mi ozvou ale už mi to začíná připadat divný že se neozvali..
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: jo a co se týče těch notebooků, ten typ mají popsaný někde na stránkách, už si přesně nepamatuju kde, ale každopádně při dnešní ceně noťasů mi to připadá jako pěkná blbost...;-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: pak jen stačí vždycky poslat formulář přes sis, že nepřijdeš, pročíst si skripta a přihlásit se na zkoušku...:)) btw: jak jsi dopadla s uznáváním??
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    uff tak zápis za námi...takže te´d jen jak si to zorganizovat...když tam člověk nechce moc chodit nebo spíš vůbec
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele víte někdo co půjčujou v tý škole za ten notebook?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    BRUN: Ciao, o mba jsem zatím jen přemýšlel a bohužel neznám nikoho kdo by to studoval, jen mi připadá tak trochu divné, vystudovat tady mba za vcelku dost přijatelných podmínek a běžně je to největší masakr... Otázkou je, jestli to budou zaměstnavatelé řešit, odkud ten titul pochází... Každopádně jsem ti asi moc neporadil...:))
    BRUN
    BRUN --- ---
    je tu nekdo, kdo studuje na vsem mba program?
    nejaky reference, nez vyhodim sto tisic do vzduchu?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no nevím, opravdu by mě zajímalo, zda existuje nějaká škola, kde nejsou debilní profesoři, osobně tomu prostě nevěřím..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: a proč to každýho tak zajímá :-))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: se máš..:))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    VOLODJA: Tys teda chodil na denní?? S tím fakt nemám zkušenost, ale co se týká kombinovaného studia, rozhodně jsou hodiny úplně v pohodě, nikdy jsem se nesetkal s tím, že by třeba někdo dělal bordel na hodině nebo něco takového... Ono tam totiž vlastně ani na přednášky moc lidí nechodí...:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: mě ne..:-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    VOLODJA: tak tos mi nasadil brouka do hlavy teda:)))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jdu na kombinovaný na prezenční studium už bych nešla nikam za nic...
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    NIKI_21: jinak to ze se da dostudovat rychlejc za min penez je dost plus, kazdopadne pokud se chystas na kombinovany a ne prezencni, takmas sanci, kombinovany ma malinko lepsi uroven, alespon tam prej neni takovej bordel v hodinach, prezencni je dost hruza
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam