• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: devět docela jde, třicetpět litrů doma:-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Jupíí tak uznáno 9 zkoušek sice mě nasrali že mi neuznali mikro a makro ale snad to nějak zvládnu ..:-)jdu žádat o individuál
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    XBRIM07: no já Ti nevim ...
    BRUN
    BRUN --- ---
    dik za diskuzi, tim jsem definitivne vsem odskrtnul a budu se soustredit na vse. tohle uz jsem si zazil na minuly skole...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak jako sorry index poštou nepošlu ((-:a pokud bych ho skenovala musel by bejt notářsky ověřenej..((-:
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    NIKI_21: jestli to neni tim, zes jim vubec neco posilala postou. kdyz jsem si zadal o uznani predmetu, tak jsem vsechno posilal pres e-formulare a moc dlouho to netrvalo.... coz samozrejme neomlova jejich neschopnost
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: no tak jako po včerejšku kdy mě slečna Tláskalová zjebala vůbec za to že se na něco ptám..bodejť bych se neptala že jo...když mi nikdo neodpovídá, potom co mě osočila že sem jim žádnou žádost neposlala, já protelefonovala a následně prožila asi 3 hodiny na poště hledáním toho doporučenýho dopisu s žádostí, abych zjistila že to ztratili oni někde na podatelně VŠEM se mi ani nediv, nicméně dnes mi měla volat co dál..jsou tři a opět se mi neozvala...
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    H0ANG1: To je fakt těžká otázka... VŠE bude asi určitě znít líp, ale když bys to měl porovnat s hnojárnou, snad to bude lepší:))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no to brzo:)) já teda krom dlouhého čekání na uznání zkoušek mám docela dobré zkušenosti... Ale zase na druhou stranu je fakt, že po nich skoro nic nechci..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak teď mi volali že jim to tam nedorazilo fakt paráda...navíc mě seřvala že má ode mě nejmíň 20 dotazů a kdo na to prej má odpovídat...(((-:mám sto chutí se na to vykašlat..to je přístup
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Tak paráda, na e-formuláře prej nestíhaji odpovídat, notebooky budou nejdřív za měsíc o uznání zkoušek ani nemluvim...to mi ani nebyla schopná říct jestli jim to dorazilo ((-:fakt super prístup ještě to ani nezačalo a už mě to sere..
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    cau!
    ted jsem vyplnoval ted dotaznik, kterej mi prisel od VSEM a byla tam kolonka Reputace univerzity u zaměstnavatelů. Nevite nekdo, jak na tom asi tak jsme? trosku mi to zacina vrtat hlavou
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no to každopádně...;-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no tak drž palce..:-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no to je otázka... z časového hlediska asi nic moc, z hlediska uznávání různých zkoušek by tomlo být ok:-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: no nad tim právě taky přemýšlím...no všechno se odvíjí od toho kolikmi toho uznaji..a uvidíme udělám si individuál a snad to zvládnu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: a to je dobře nebo špatně?:-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: jo a ještě ke všemu se teď změnil prorektor pro studium, který o tom uznání rozhoduje, takže v tom asi bude dost plavat si myslím...
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: docela tam chodím no... málokdy vydržím do konce, ale z předešlých studií jsem si odnesl,. že je dobrý chodit na začátek a tak nějak vyzvědět co a jak... rozhodně se to párkrát vyplatilo...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele já rozvrh mám že musela sem si ho nechat udělat protože nejsou schopný mi dát vědět..to mě sere dneska sem to zase zaurgovala ve středu tam asi pojedu pro ten noťas tak to trochu popoženu

    hele a chodíš tam teda?já pořád nevim jako nechce se mi tam ale zase nevim jak zjistim třeba co bude ve zkoušce..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam