• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: docela tam chodím no... málokdy vydržím do konce, ale z předešlých studií jsem si odnesl,. že je dobrý chodit na začátek a tak nějak vyzvědět co a jak... rozhodně se to párkrát vyplatilo...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele já rozvrh mám že musela sem si ho nechat udělat protože nejsou schopný mi dát vědět..to mě sere dneska sem to zase zaurgovala ve středu tam asi pojedu pro ten noťas tak to trochu popoženu

    hele a chodíš tam teda?já pořád nevim jako nechce se mi tam ale zase nevim jak zjistim třeba co bude ve zkoušce..
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: myslím, že asi měsíc, ale pak už jsem je musel docela urgovat... dělaly se rozvrhy a já měl dělat předměty, které jsem chtěl uznat, což mě dost znervózňovalo...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no vyměněj na to sem se ptala..takže to mi přijde naprosto vpohodě.....:-)ok ok dám teda ty skripta pořád čekám na to uznání jak dlouho si čekal?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no jak na co, většinou jsou ty materiály z netu dost na nic, ale tzo záleží... každopádně je najdeš v sis - e-texty/e-learning... jinak ze skript by mělo vše na zkoušku stačit..!! a to že ten noťas vyměněj za lepší model sem netušil, pak už to jistej smysl má..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    z čeho se jinak učíte?z těch knih nebo jsou nějaký skripta ještě na to?cosi řikali že je na netu ale nemůžu to najít
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: vzhledem k tomu že teď opavdu 12 tis. na notebook nemám tak to radši udělám takhle už sem zjistila co to je za tip..je úplně v pohodě a za pět litrů na rok mi to přijde v klidu zvlášť když ti ho pak zase vyměněj za novější model..
    rozhodně lepší než kupovat nějakej shit za 7 litrů na alze
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no zatím nijak neni to ještě měsíc tak uvidím jak se mi ozvou ale už mi to začíná připadat divný že se neozvali..
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: jo a co se týče těch notebooků, ten typ mají popsaný někde na stránkách, už si přesně nepamatuju kde, ale každopádně při dnešní ceně noťasů mi to připadá jako pěkná blbost...;-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: pak jen stačí vždycky poslat formulář přes sis, že nepřijdeš, pročíst si skripta a přihlásit se na zkoušku...:)) btw: jak jsi dopadla s uznáváním??
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    uff tak zápis za námi...takže te´d jen jak si to zorganizovat...když tam člověk nechce moc chodit nebo spíš vůbec
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele víte někdo co půjčujou v tý škole za ten notebook?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    BRUN: Ciao, o mba jsem zatím jen přemýšlel a bohužel neznám nikoho kdo by to studoval, jen mi připadá tak trochu divné, vystudovat tady mba za vcelku dost přijatelných podmínek a běžně je to největší masakr... Otázkou je, jestli to budou zaměstnavatelé řešit, odkud ten titul pochází... Každopádně jsem ti asi moc neporadil...:))
    BRUN
    BRUN --- ---
    je tu nekdo, kdo studuje na vsem mba program?
    nejaky reference, nez vyhodim sto tisic do vzduchu?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no nevím, opravdu by mě zajímalo, zda existuje nějaká škola, kde nejsou debilní profesoři, osobně tomu prostě nevěřím..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: a proč to každýho tak zajímá :-))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: se máš..:))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    VOLODJA: Tys teda chodil na denní?? S tím fakt nemám zkušenost, ale co se týká kombinovaného studia, rozhodně jsou hodiny úplně v pohodě, nikdy jsem se nesetkal s tím, že by třeba někdo dělal bordel na hodině nebo něco takového... Ono tam totiž vlastně ani na přednášky moc lidí nechodí...:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: mě ne..:-)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    VOLODJA: tak tos mi nasadil brouka do hlavy teda:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam