• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    ty veci kolem evropsky unie na konci knizky v testech z HP vubec nebyly, alespon loni :)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak já už sem s knížkou skoro u konce prakticky sem se jí celou naučila tak to snad bude stačit..
    42MAJA
    42MAJA --- ---
    s HP je to horsi. Urcite si procti knizku. Hlavne testy na konci kazde kapitoly. Jsou tam pak podobne nebo dokonce stejne otazky. Taky se podivej na prezentaci Milana Zaka na strankach VSEM (e-learning). Hodne z ni cerpal. Ale bohuzel je tam i par otazek, ktere jsem nikde nevycetla. Ale daji se odvodit ;) Jinak jeden nas spoluzak vsechny prednasky nahrava. Zatim ma HP, Makro, Mikro, Mat a logiku a Podnikovou Ekonomiku. Jeho mail je: PavelSkurek@seznam.cz
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    42MAJA: super díky..
    co hospodářská politika na tu chci jít te´d 6.12
    42MAJA
    42MAJA --- ---
    Ahoj, ja jsem na KLZ a logika a matematicke metody jsou v pohode. Staci se naucit, co je ve skriptech (jestli se to tak da nazvat). Je tam spousta prikladu i s postupem (a samozrejme vysledky taky ;))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: Ahojky, tak sem na to koukal, chodím na PE, takže místo toho mám naprosto pohodovu matiku pro ekonomy... Každopádně to vypadá pěkně debilně, ale učí to Coufal, který dával na VŠE trojku z bakule za flašku whisky, tak to zkus na konzultacích, třeba ti dá varianty...:)))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hm tak sem koukala na logiku a matematické metody a fakt nevim jak tenhle předmět dám...nějaký tipy?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: devět docela jde, třicetpět litrů doma:-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Jupíí tak uznáno 9 zkoušek sice mě nasrali že mi neuznali mikro a makro ale snad to nějak zvládnu ..:-)jdu žádat o individuál
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    XBRIM07: no já Ti nevim ...
    BRUN
    BRUN --- ---
    dik za diskuzi, tim jsem definitivne vsem odskrtnul a budu se soustredit na vse. tohle uz jsem si zazil na minuly skole...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak jako sorry index poštou nepošlu ((-:a pokud bych ho skenovala musel by bejt notářsky ověřenej..((-:
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    NIKI_21: jestli to neni tim, zes jim vubec neco posilala postou. kdyz jsem si zadal o uznani predmetu, tak jsem vsechno posilal pres e-formulare a moc dlouho to netrvalo.... coz samozrejme neomlova jejich neschopnost
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    XBRIM07: no tak jako po včerejšku kdy mě slečna Tláskalová zjebala vůbec za to že se na něco ptám..bodejť bych se neptala že jo...když mi nikdo neodpovídá, potom co mě osočila že sem jim žádnou žádost neposlala, já protelefonovala a následně prožila asi 3 hodiny na poště hledáním toho doporučenýho dopisu s žádostí, abych zjistila že to ztratili oni někde na podatelně VŠEM se mi ani nediv, nicméně dnes mi měla volat co dál..jsou tři a opět se mi neozvala...
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    H0ANG1: To je fakt těžká otázka... VŠE bude asi určitě znít líp, ale když bys to měl porovnat s hnojárnou, snad to bude lepší:))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no to brzo:)) já teda krom dlouhého čekání na uznání zkoušek mám docela dobré zkušenosti... Ale zase na druhou stranu je fakt, že po nich skoro nic nechci..:))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak teď mi volali že jim to tam nedorazilo fakt paráda...navíc mě seřvala že má ode mě nejmíň 20 dotazů a kdo na to prej má odpovídat...(((-:mám sto chutí se na to vykašlat..to je přístup
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Tak paráda, na e-formuláře prej nestíhaji odpovídat, notebooky budou nejdřív za měsíc o uznání zkoušek ani nemluvim...to mi ani nebyla schopná říct jestli jim to dorazilo ((-:fakt super prístup ještě to ani nezačalo a už mě to sere..
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    cau!
    ted jsem vyplnoval ted dotaznik, kterej mi prisel od VSEM a byla tam kolonka Reputace univerzity u zaměstnavatelů. Nevite nekdo, jak na tom asi tak jsme? trosku mi to zacina vrtat hlavou
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: no to každopádně...;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam