• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Tak mám za sebou vcelku úspěšně základy účetnictví a řízení informačních systémů, zpracval jsem si na to myslím dost obstojné materiály, tak kdybyste někdo potřeboval s těmahle shitam hilfnout, obraťte se.. ;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Helllpppppppppppppp prosím pomožte mi někdo s postupem tohodle příkladu díky moc.

    Karel měl 5 podřízených neprovázaných a v budoucnu mají být provázaný.
    O kolik procent vazeb naroslto.
    Práce s podřízenými je polovina jeho pracovní náplně. Zažádal o zvýšení 10 % platu. a)o kolik procent vzrostl počet vazeb
    b)jestli si zažádal o dostatečné zvýšení platu

    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho, kdo si musí platit studium a u banky si sjednal půjčku na studium. Jde o natáčení TV pořadu. Honorář. Máte-li zájem, napište mi co nejdřív na vronsky@frame100r.com. Díky.
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj díky moc..:-)ještě sem to pořádně neotevřela
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    v ty knizce jsou vzorce a nekde to tam je snad i spocitany staic cist
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele akorát se nemůžu nějakdopočítat toho příkladu co je na konci nevíte někdo postup?díky
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj super díky, to mi přijde nějaký až moc primitivní totiž :-)ještě víc než bylo primitivní mikro a hosp. politika
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    tech testu nje nekolik variant u testu nemusis dostat ani jednu z nich vetsinou se to lisi tema dedkama jinak ten priklad a swot je stejny,tak aby to dal kazdej ta knizka je pouze na zaklady managementu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jo to je, ale jsou tam dva na to směřovala moje otázka jestli celá ta knížka je na základy managementu nebo jestli je to i na management lidských zdrojů???protože vzadu sou dva testy
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    dyt je ten test v ty knizce vzadu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    účto bohužel nic..
    poradíte mi prosím jednu věc, z tý knížky principy managementu se mám učit na zkoušku ze základů managementu vše nebo jen něco?díky za tipy..a nemáte někdo ten vzorovej test?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Ahojky, personalistika mě naštěstí minula, takže nemůžu sloužit... Chtěl jsem se optat, zda máte někdo nějaké zkušenosti s účtem??? Já jsem účetnictvím teda naprosto nepolíbenej doposud a pan ing. Novotný mi teda moc radosti na včerejší přednášce neudělal....:((
    42MAJA
    42MAJA --- ---
    NIKI_21: tak to jsem rada, ze jsem mohla pomoct s HP. Bohuzel u personalistiky jeste nejsem :( Tak snad nekdo jiny poradi ;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    NIKI_21: no tak nakonec sem se rozhodla že na základy Managementu půjdu na přednášku tak mi prosím poraďte ještě co personalistika nějaký tipy..

    díky za tipy na HP zkoušku sem udělala za 2 :-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    super tak tuhle knížku mám jen sem nevěděla že je na tenhle předmět no já do tý školy moc nechodim no :-)
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    NIKI_21: Ucebnice na to je, teda aspon my (PKLZ2) ji mame. Jmenuje se Principy managementu od Pavla Štracha. A doporucuju sehnat, protoze ten zkouskovej test mel uplne stejnou strukturu jako ten vzorovej v ucebnici akorat trochu jiny otazky. Naucis se vzorecek pro priklad, SWOT analyzu a mas vyhrano !
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    co základy managementu?
    nějaké tipy?na ten chci jít 11.1.není na to ani žádná učebnice sem koukala
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    NIKI_21: Ahojky, Žák má na oborové specializaci předmět Evropsaká unie, který jsem teď dělal a právě pro tu specializaci má napsanou tu čtvrtou kapitolu, ale určitě z ní nevynech maastrichtská konvergenční kritéria, ty sem měl v testu myslím dokonce několikrát!!! Jinak ty tři kapitoly před tím by ti měly stačit;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    super díky za info chybí mi právě jen tahle kapitola tak jí asi vypustim a spíš se našrotim ještě víc věcí z toho začátku
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    ty veci kolem evropsky unie na konci knizky v testech z HP vubec nebyly, alespon loni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam