• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    CALE
    CALE --- ---
    XBRIM07: jednoznacne je, taky ten titul nechci do Cech ;)
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    CALE: tak to bohužel neposloužím... docela jsem hodně řešil, zda tam jít na ing či MBA... myslím, že náročností to bude dost obdobné, jenom nevím, jaký titul se hodí pro české podmínky, jestli není přece jen MBA trochu moc napřed pro české občany...:)))
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    a já bych se ráda zeptala jak vypadá test z Personalistiky pokud někdo víte?nějaký doporučení co se učit?díky moc
    CALE
    CALE --- ---
    XBRIM07: no na to bych se prave taky chtel zeptat :))
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    CALE: ciao, já zatial jen PE ještě půl roku... Ale uvažuji o tom, jak to tam vypadá??
    CALE
    CALE --- ---
    Je tu nekdo kdo je na MBA ve VSEM?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Tak mám za sebou vcelku úspěšně základy účetnictví a řízení informačních systémů, zpracval jsem si na to myslím dost obstojné materiály, tak kdybyste někdo potřeboval s těmahle shitam hilfnout, obraťte se.. ;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Helllpppppppppppppp prosím pomožte mi někdo s postupem tohodle příkladu díky moc.

    Karel měl 5 podřízených neprovázaných a v budoucnu mají být provázaný.
    O kolik procent vazeb naroslto.
    Práce s podřízenými je polovina jeho pracovní náplně. Zažádal o zvýšení 10 % platu. a)o kolik procent vzrostl počet vazeb
    b)jestli si zažádal o dostatečné zvýšení platu

    UMBERTO
    UMBERTO --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho, kdo si musí platit studium a u banky si sjednal půjčku na studium. Jde o natáčení TV pořadu. Honorář. Máte-li zájem, napište mi co nejdřív na vronsky@frame100r.com. Díky.
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj díky moc..:-)ještě sem to pořádně neotevřela
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    v ty knizce jsou vzorce a nekde to tam je snad i spocitany staic cist
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hele akorát se nemůžu nějakdopočítat toho příkladu co je na konci nevíte někdo postup?díky
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj super díky, to mi přijde nějaký až moc primitivní totiž :-)ještě víc než bylo primitivní mikro a hosp. politika
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    tech testu nje nekolik variant u testu nemusis dostat ani jednu z nich vetsinou se to lisi tema dedkama jinak ten priklad a swot je stejny,tak aby to dal kazdej ta knizka je pouze na zaklady managementu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jo to je, ale jsou tam dva na to směřovala moje otázka jestli celá ta knížka je na základy managementu nebo jestli je to i na management lidských zdrojů???protože vzadu sou dva testy
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    dyt je ten test v ty knizce vzadu
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    účto bohužel nic..
    poradíte mi prosím jednu věc, z tý knížky principy managementu se mám učit na zkoušku ze základů managementu vše nebo jen něco?díky za tipy..a nemáte někdo ten vzorovej test?
    XBRIM07
    XBRIM07 --- ---
    Ahojky, personalistika mě naštěstí minula, takže nemůžu sloužit... Chtěl jsem se optat, zda máte někdo nějaké zkušenosti s účtem??? Já jsem účetnictvím teda naprosto nepolíbenej doposud a pan ing. Novotný mi teda moc radosti na včerejší přednášce neudělal....:((
    42MAJA
    42MAJA --- ---
    NIKI_21: tak to jsem rada, ze jsem mohla pomoct s HP. Bohuzel u personalistiky jeste nejsem :( Tak snad nekdo jiny poradi ;)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    NIKI_21: no tak nakonec sem se rozhodla že na základy Managementu půjdu na přednášku tak mi prosím poraďte ještě co personalistika nějaký tipy..

    díky za tipy na HP zkoušku sem udělala za 2 :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam