• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    WICKEDSOUL: pravo mam vypracovany, ale jako nerucim, ze je to ok. Nicmene vsechny 3 zkousky jsem udelala.
    Ted shanim management
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    WICKEDSOUL: mas pracovni pravo ? :D
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    WICKEDSOUL: sorry, ty sem si fakt nikdy nedělal : )
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    nechcete někdo vyměnit zpracovaný otázky? taky mě neba to vypracovávat :)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: pracovni jsem dala v pohode, prislo mi zajimavy. Ale tahle ucebnice je fakt psana reci, ktery uplne nerozumim. Snazim se nejak zpracovavat ty otazky z databaze, ale ukrutne me to nebavi. Tak uvidime, zkusim to a pripadne na dalsi termin uz budu vedet, jak je to koncipovany
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    PAJOVA: hale základy práva jsou na tom podobně jako obchodní, většinu věcí znáš. Jestli můžeš, tak si zkus hodit nějakou zkoušku na zkoušku ;) jediný právo, co je na prd je pracovní právo.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: je to takove puntickarske
    ja se uz tyden snazim prokousat ucebnici zaklady prava a fakt to nejde.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    PAJOVA: Tak me to uteklo "jen" o pet bodu, tak to snad priste dam. Jen jsem trochu v soku z otazek, ktery maji na prvni pohled 5 naprosto stejnych odpovedi. Tam mi dava zabrat uz jen samotne premysleni nad odlisnosti odpovedi... :)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    REDTIME: mikro me hodne prekvapilo, vzdy mi prislo lehci nez makro, ale testy mi prisly narocnosti opacne

    REDTIME
    REDTIME --- ---
    hmmm tak to nedopadlo... jupi... jdu se zastrelit
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    ADLETA: Jdu "jen" na mikro, ale mám z toho docela špatný pocit. Snad to nějak dopadne.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    REDTIME: a jeste na jakou zkousku jdes?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    REDTIME: jo jo to jsem s nima taky uz resila...a nejhorsi na tom je, ze ani vestudovne kde jsou jejich pocitace to nefunguje...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Člověk přijde po havárii disku o licenční soubor k LockLizardu a pokud potřebuje novej, tak po něm chtejí 1000kč. Celé to DRM a chránění veškerých materiálu na VŠEM mi přijde jako fuj fuj. Zrovna teď bych rád nahlídnul do zkouškových otázek než si půjdu zničit sebevědomí na zkoušku... chjo chjo... mám to smůlu.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    ZEMLICKA: jo jo, jen jestli mas nejakej batoh tak si pipnes ve 4. patre na skrinku zobrazi se ti cislo skrinky tam si das veci a jdes...dobry je mit alespon nejaky predstih protoze po zahajeni te dovnitr nepusti a pak ti projde termin jakoze jsi zkousku neudelal...hodne stesti...
    ZEMLICKA
    ZEMLICKA --- ---
    Ahoj,
    chtel bych se zeptat, jak vubec vypada/probiha EZT. To prijdu do skoly, dole u dveri si pipnu kartickou, vybehnu do 404, tam zasednu k volnemu pocitaci, nekam se prihlasim a zacnu vyplnovat? Nebo je to uplne jinak? Je nutne chodit s predstihem?

    Jdu na svuj prvni termin a chtel bych mit jistotu, ze aspon administativni postup budu mit spravnej :)

    diky
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Chci se jen podelit se zkusenosti s databazi zk otazek, zatim jsem podle toho psal ekonomiku podniku a psychologii (oboji uspesne) a vzdycky to uplne presne sedelo.
    Ja jen kdyby nekdo pochyboval tak ze se tomu da verit :D
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: tak si mel pravdu, v podstate, kdyz se clovek nauci dobre orientovat v zakoniku, tak tam tak 90% vycte
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: jeste jsem nebyla. Az pristi nedeli a vubec se mi do uceni nechce. Ekonomiku podniku jsem jeste nemela, ale snad to nejak pujde. Dik:)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    PAJOVA: jej, tedle přízpěvek mi nějak utekl. Asi si na něm už byla, kdyby ne, tak já se na něj neučil, je to docela jednoduchý a věci můžeš najít v zákoníku, kterej máš u sebe. Je tam spoustu věcí, co už si měla v ekonomice podniku a jiných předmětech. Dá se to udělat jen tak, co si pamatuju, ty odpovědi byli docela ok : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam