• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    jak si jen to studium ulehčit...;-)
    rozbalit záhlaví
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: no ja jsem PE30,coz je podnikova ekonomika a specializaci mam na finance...

    vcera jsem psala na studijni jestli by mi mohli potvrdit, ze mam uzavreno a oni, ze si to mam udelat sama, a nebo ze za 1000 klidne. haha

    no a taky zacinam panikarit ohledne toho zadani prace...potrebuju se jim tam dovolat...a nejak slusne se domluvit...jde o to ze zadani ma byt jeden original v jedny z tech praci a v tech dalsich to ma byt okopirovany a ve finalni verzi nez to bude uploadle tak to ma byt naskenovany...no tak to me potes..doufam,ze mi to poslou a nebudou chtit za to litr...pac to mam momentalne do prahy 8hodin cesty autem...

    na a pak se jich chci zeptat na to vazani..jako nechapu proc to musi byt svazane, kdyz to pak od oponenta nemusi byt vubec k obhajobe pripustene...podle myho by to mela vazat skola za nejaky poplatek a to az ve chvily,kdy je BP obhajena...tak prece jsem do toho nenasypala pres sto tisic jen tak, abych to pak vazala trikrat...??? No to je muj nazor na vec.
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: hale prošlo nás tak 20 nebo 30. Já tam ve třeťáku moc nechodil, takže nemam jasnej přehled. co si vlastně za obor? si tu třetim nebo 4 rokem?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: souhlasim s Tatanou, jeste tam mam dva oblibene pany takze sance na udelani tam rozhodne je...

    jo ty tri najednou...ja vetsinou hraju na to, ze to musi byt na padesat procent...takze to nemusis umet na jedna abys to udelal...me budou stacit trojky:-)

    no a pak tam samozrejme jsou dalsi pokusy v zasobe :-)

    dotaz... kolik lidi ze skupiny se dostalo tam, kam ty?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: aha, jo to sem četl na FB, že někdo chce dát 3 zzk najednou, tak to budeš asi ty, budu sakra držet palce!! : ) no já, když se pak do toho tématu zakousnu, tak píšu a píšu no...

    Prezentace už mam dvě za sebou, vím jak to chodí, akorát todle už je docela šibeniční termín... Chtělo by to tu Taťánu do komise, ta je hodná ; )
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: he, ja jsem ted uspesne dala posledni malou zkousku z pracovniho prava, diky tem zverejnenym otazkam, takze jsem se konecne dostala do pasma...ale chybi mi jeste vsechny zzk...a tak to chci dat vse najednou ted na zacatku kvetna...

    ohledne tech 40ti strankach, hele ja ti nevim, ja vzdy bojuju abych dala aspon ten minimalni pocet...asi to zalezi na autorovi :-)

    jinak hodne stesti s obhajobou seminarek, to je takovej trenink na tu obhajobu bakule...snad ti to daj...me to dali pokazdy, ale u ostatnich tak stedry nejsou...nevim na cem presne zalezi...ale asi spis na tech pracich jako takovych, protoze i lidi s docela dobrou prezentaci to obcas neudelaj a pak lidi s hodne spatnou prezentaci jako treba ja, to udelaj...je to asi pripad od pripadu
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: pracovní odevzdána, uznána SO. Ještě dolaďuju pár věcí a chci si požádat o výjimku, abych mohl vynechat jednu kapitolu. 40 stran je fakt málo na bakuli... Jinak vedoucí mi jí schválil, jenom pár drobných rad měl : ) teď se připravuju na poslední státnici a na válčení při obhajobě poslední seminárky, hrozná věc. Jak ty válčíš? : )
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: tak co bakule? odevzdano? me to akorat schvalili studijnim, ale musim to jeste trosku vyhladit,co se ceskeho jazyka tyka - tvrdi vedouci :-)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    WICKEDSOUL: neni to nahodou drivejsi statistika...ja bejt vama tak se moc nebojim, kdyz jsou k dispozici otazky :-)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    WICKEDSOUL: analýza dat v ekonomie? džízis tak to sem teda neměl :D
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    tak jsme dneska prvně měli analýzu dat v eko a všichni jsou z toho dost v šoku :D
    nebyl už někdo na zkoušce? ať víme co nás čeká
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Ahoj, neměl by jste prosím někdo napůjčení či k prodeji tuto knihu?
    Masová, mediální a marketingová komunikace
    Zdroj: http://www.vsem.cz/marketing.html?id=439
    WICKEDSOUL
    WICKEDSOUL --- ---
    PAJOVA: já sem byla na managementu změny a otázky i odpovědi souhlasily, tak sem si říkala že základy budou pohoda a teď se trochu bojim :D
    jinak na primátovi je strategická analýza a souhlasí se zk (vím od spolužáka)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    RIMAN0: To uz trochu zalezi na kazdem z nas. Pokud clovek studuje jen pro diplom, tak proleze asi jen s databazi otazek (aspon na bc). Ale pozdeji ho to bude hodne mrzet... hlavne pokud na studovani mel fakt cas.
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    RIMAN0: tak toho jsem nemela.

    RIMAN0: vzdycky prectu scripta a pak teprve zacnu vyplnovat otazky, preci jen to chce asi vedet nejake souvislosti
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    MARTINA86: jinak otázky co mam já jsou asi ty nejprovařenější, co se u náš prezenčáků naskytly, ale můžu ti je hodit na e-mail
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Já bych celý otázky vyhodil do koše a nechal všechny číst skripta :D patřim k těm, co si ty skripta fakt čtou a docela mě mrzí tedle přístup. My občas přijdou ty testy jak na střední škole...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Primat mam chut znicit. Opravdu me nebavi resit nejake sbirani bananu. To uz bych radeji poskytnul webhosting treba s wiki...
    MARTINA86
    MARTINA86 --- ---
    Primat je Ok,ale všechno tam není,ale sleduju ho.
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---

    MARTINA86: myslim, že tady už je to bezpředmětné se ptát, na primat.cz už všichni dávaji všechno, takže tam toho asi nejdeš nejvíc.

    PAJOVA: osobně nevim (měl sem základy uznané) ale většinou víc nadávali na strategii a mng změny. Ale bylo to i naopak : ) Ale jestli jste měli doc. Lojdu a poslouchala jsi, tak ti určo něco v hlavě zůstalo ;)
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    tak zaklady managementu byly fakt priserne, v testu jsem mela nekolik otazek na veci, ktere jsem v ucebnici ani prezentacich nenasla. Fakt megahnus

    pristi ctvrtek jdu na strategicky, je aspon o trochu lepsi? Nebo je to hodne podobny tem zakladum?
    MARTINA86
    MARTINA86 --- ---
    Zdravím všechny.Chodím taky na VŠEM a chybí mi 14 zkoušek.Byla jsem líná a takhle to dopadlo.Ráda vyměním nějaké otázky,něco málo mám,něco můžu vypracovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam