• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBRIM07VŠEM
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nemate nekdo nejake materialy k aplikaci podnikove informatiky? Otazky jsem si vicemene vypracovala, ale vice zdroju se vzdy hodi.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    musim se podelit o zkusenost s pani Vnouckovou jako oponentkou me BP :-)
    V prosinci me klasifikovala za 3 ale neobhajila jsem. Potom, co jsem praci vylepsila jsem dostala za 4 - tedy prace nebyla doporucena k obhajobe...prijdeme mi to trochu nelogicke, ze po vylepseni prace dostanu klasifikaci...nic mene, jdu obhajovat a uvidime jak to dopadne...
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    nekdo, kdo jde v lednu obhajovat?
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    mám dotaz. Co jsem někde četl, tak je povinnost udělat nějaké rozřazovací testy z AJ do konce kalendářního roku (pro první ročníky). Je tím myšleno Anglický jazyk A1 (bc)?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: jo jo, uz jsem mluvila s Hyrslovou...tak to poopravim a poslu Linhartovi, co me vyrazil jestli by to tak uz slo...a Hyrslovy taky, musim rict, ze ona me dost podporila...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: znám, doporučuju drze co nejvíce dotazů... hlavně i tomu z komise, co ti to vrátil, ti jsou často na e-mailu. Tak do ledna budu držet palce ;)
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: gratulace! Ja teda znova v lednu...neobhajila BP :-(
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    nemam z toho vůbec radost, nicméně dávám po úspěchu nesledovat u týdle diskuze. Aneb hurá pryč :)) doufám, že to všichni dobře doklepete :))
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    ADLETA: haleď, to samé, jako na prezentacích SP. Raději kratší na 5 minut, než delší na 10 min : ) Úvod, vymezit cíle, jak jsi postupovala, základ teorii a pak hlavně analytická část a závěry : )) je to formální záležitost, čím víc formálnjší budeš, tím lépe : )
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    ADLETA: jo a jeste co dress code? Hlavne co se holek tyka....staci mit sukni, lodicky a halenku? nebo musim mit i sako??? Co saty?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: Prosimte, jak dlouha ma byt prezentace BP? Mam si to prinest sama na USB? Nejaky rady triky tipy na obhajoby a ustni zzk? ;-)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---

    ADLETA: stejně tak, ježiš tam to bude silná posádka :D
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: tak jsem prihlasena k obhajobe na 22.10.2012 :-) kdy jdes ty?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    To se nam ta situace teda krasne vyostruje... jsem zvedavej, zda na ty skole jeste nekdo zustane :S
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    RIMAN0: Tommy je děsnej kalič :-) Není pátek a sobota, kdy by někam nešel. Je takovej partyboy :-)
    Co jsem se s nim o tom bavil, tak toho má nedoděláno docela dost. Hlavně z prvního ročníku. Škole věnuje hodně, bohužel víc ostatním než sobě
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: mno tak to si me vcera dostal:-) ja mela nocni mury zase...moje klasicka nocni mura vypada tak, ze mi prijdou vysledky, ze jsem to udelala...no pak se tak strasne zacnu radovat az se z toho probudim, no a pak uz jsem jen nas*ana, ze to neni pravda...
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    REDTIME: no já myslim, že to taky pěknej flákač a kalič :D A určitě rád pomáhá ; ). Tak to většinou chodí.

    ADLETA: na opravu mívavali měsíc předtim, nevim jak to maji teďkon...
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Zrejme ani Tomas poradne nevi proc byl odvolan. Uvidime v nasledujich dnech. Kazdopadne se jevi jako super clovek a jeho pomocna ruka byla k nezaplaceni. Jen teda trochu nechapu, ze jeste on sam nedostudoval... to radeji pomaha ostatnim nez sam sobe?
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: co se tyka Tomase, nevim o co jde, ale jestli se to tyka toho, ze chtel penize za kontrolovani SP ci BP ... tak ho v tom plne chapu...neco je nekomu parkrat poradit, ale kdyz se na tebe obraci spousta lidi, tak je to asi neco jineho...
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    RIMAN0: bohuzel jeste nemam vysledky :-( ...nemaj na opravu zzk 14dni ? psalo se to snad 5.9. tak uz by to mohl byt ohodnocene...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam