• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    EDASX
    EDASX --- ---
    MARTIA: meli, kamos mel pozitivni na huleni, ale kdyz povypravel vsecky spatny historky z vikendu (typek co se mu podrezal den pred odjezdem v obytnaku, druhy auto co od nej rozbil klic a ktery tam musel nechat a ze nema nikoho kdo by to do prahy vodridil =), tak ho radsi nechali bejt.
    SHM8
    SHM8 --- ---
    MARTIA: měli .) ..mě s nima chvíli strašil, ale když viděl, že by to byla nejspíš zbytečná práce navíc, najednou je nechtěl .))
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    MARTIA: meli, kamos nalizal udajne kokain i kdyz zadnej nemel...to bylo docela vtipny...
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    EDASX: a nekomu taky zabavili ridicak :)

    btw meli tam testy na drogy?
    EDASX
    EDASX --- ---
    Kolem 4am v nedeli jsem slysel permanentne pisteni gum. O co presne slo nevim. =) Kazdopadne s fizlama na vyjezdu problem nemam, ja to mel za nula, ale slysel sem, ze i sem tam privreli voko.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SHQ: jo .. ridic zkoncil v nemocnici s natrzenym uchem,spolujezdec nastesti v pohode.. sest kotrmelcu pri 130 km/h
    SHQ
    SHQ --- ---
    KOOTCHA: ja jsem naopak videl prolitnout asi kilem po draze mezi zaparkovanyma autama a stanama po stranach nejaky civilni auto a v nedeli jsme pri odjezdu na konci ranveje videli slusne rozsekanou karu (tusim nejaky renault) - vypadalo to, ze si dal par kotrmelcu, kdyz nestihl ubrzdit na konci..v te rychlosti, kdyz ti tam nekdo vleze 100 metru pred tebou, tak to neubrzdis. takovy debily videt jak lezou z toho auta, tak jim jdu dat normalne pres hubu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    HONCKA: ty fízlové jsou na jednu stranu opruz,na druhou aspoň nejezděj nalitý kokosáci po městě...byli fakt profi.řidičák, dejchnout, čau...akorát jednou tam jak kreténi projeli na trase k bojovkovýmu číslu 13 (panelák) asi kilem, což bylo víc nž na facku
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    hele v tehle mediích se objeví něco každej rok...už sme byli dokonce i ve zprávách na jedničce...vliv to má podle mě minimální...
    MASOO
    MASOO --- ---
    HONCKA: a nutno rict, ze se chovali velmi profesionalne, mile a na zkusebni dejchnuti reagovali pohotove a ochotne. driv za tech dob "czechtek style" byvali mnohem protivnejsi...
    SHM8
    SHM8 --- ---
    HANYONLINE: a to je jaká teda?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    E2E4: imho fizlove u vyjezdu je uz bohuzel takovej standard u kazdy akce, ktera je nahlasena na urade, propagace v mediich na to moc nema vliv
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    E2E4: Přišla nabídka o napsání pár řádků, nevidím v tom nic špatného, když naše cílová skupina koho oslovit je víc jak jasná :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    2ND: tys asi minul patecni wonderland sapito, tam se tancilo porad.

    k ranu me uz ty noisy a prezlamanosti tahaly za mozek, ale zachranila me funky diskoteka na zonglovaci stagi.
    v nedeli kolem 3 vsude bouchaly rovny rytmy coz me po chvili omrzelo a zas to zachranil dubstep.
    nakonec jsem se vzdycky nekde zaseknul a zaposlouchal.
    MILLY
    MILLY --- ---
    Děkuju všem za všechno- byla tam úžasná atmosféra..! :-)

    2ND: Z hudby na Freezefestu se mi to nejvíc líbilo v pátek v Okodomu v 21- 23 h.. .-) Takovou (pro mě) pěknou hudbu jsem tam vůbec nečekala.. Jen jsem se divila, že je tam tak málo lidí.... a naopak v sobotu v noci a k ránu to na mě bylo moc.. dunivý a rychlý.

    Jo, a byli tam nakonec někde ti Misionáři, co měli hrát v Okodomu?? Já ani další lidi, co jsem slyšela, jsme je nikde nenašli... a co jsem se ptala na infostánku, nikdo nic nevěděl. Taky škoda, že divadlo bylo daný do toho Okodomu, kde byl docela slyšet hluk z okolí. Že nebylo v tam hangáru zase, co je trochu stranou.....

    Díky moc za čajovny a za Kino- je to pěknej prostor a bylo to tam (s vším tím výborným jídlem, pitím, příjemnejma lidma a rozmanitejma filmama) moc útulný.
    MY_LADY
    MY_LADY --- ---
    SUOTAM: O barvách jsme na infu svědomitě informovaly, ostatně jako každý rok, jak jen to šlo, ale cedule chyběla, to je pravda..)
    MASOO
    MASOO --- ---
    co se tyka me, soboty a hudby, tak jsem se taky nikde moc nezastavila na tanecek, ani poslech, ale rano to slapalo klukum od melofobie dost dobre co vim....
    a na domu taky, spala jsem vedle:D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HANYONLINE: jako freezefest super, ale nemyslíte, že to je chyba ho propagovat v mainstream médiích? Akorát se to zkonztroverzní (viz policajti u výjezdu letos) a zmasoví, Czechtek style..
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: tak kazdej neni takova konzerva asi :)
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: CROME: Och je mi jasne ze v tom bylo nekolik intelektulanich rovin, ktere jsem nepostrehl..
    Asi uz jsem prilis stary a nic nechapu, ted to zrejme je na party tak ze kolem pulnoci se tise stoji a a v tancuje se v poledne .o)
    .
    Co clovek to nazor, tohle byl muj :)
    CROME
    CROME --- ---
    2ND: nevis o cem mluvis!
    MARTIA
    MARTIA --- ---
    SUOTAM: taky jsme tam na to prisli :))))
    inu vec nazoru, co patri do nocniho programu a kam...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    2ND: to zrovna hrali http://www.taborradosti.com/ to me bavilo z patku v okodomu nejvic:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam