• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    SUOTAM: Tak jsme se zas projevili po nasem ne.. klasika.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: Mutoid Waste se na zaklade tyhle kradeze vyjadrili, ze je to asi jejich posledni navsteva v Cechach. skoda
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUOTAM: velky diky za bajecnej fest, za rok to bude jiste jeste lepsi a bez hysterickejch majitelu
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    SUOTAM: ja myslim ze ukradenim takovydle ritualni masky je zlodej automaticky prokletej a shnije zevnitr
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SUOTAM: ty vole, tak to je vazne k placi :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TWILIGHTZONE: Ono je to vubec nejaky smelo: podle webu a jak jsem to pochopil:

    provozujou komercni paintballovy hriste jako neziskovka na integraci sigru z pastaku - ti tam zadarmo makaj jako "dobrovolnici" a da odmenu si muzou zastrilet z flinty..

    Nebo tak nejak, detaily nevim, domyslim se apod.
    KORNY
    KORNY --- ---
    Nam se letos v knihovně opět ztratila jedna zajímavá knížka a sice : Hugleikur Dagsson - A tomu se mám smát?

    pochybuju že se vrátí, ostatně jako minulej rok docela drahá kniha o Popsurrealismu..

    Bohužel si to musime vic hlidat...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    JARDAK: tu by jsme nasli pri uklidu...asi ji ma doma na zdi
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    procesal bych areal. je mozny ze si to nejakej vyndanec odnesl a nekam zahodil.. k nam na zongl takhle pribehla particka a zacala zahazovat hracky do krovisek.
    REEFER
    REEFER --- ---
    SUOTAM: jste skvely! vim, co obnasi udelat podobnou akci, a zvladli jste to skrz vsechna nebezpecenstvi na jedna!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TWILIGHTZONE: jj sjem pochopil z pokracující konverzace
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    tomuhle prosim venujte pozornost, kdyby nekdo masku zahlid, napiste mi prosim do posty.

    Vážený zloději,
    ta maska, kterou jsi si o víkendu přivlastnil na Freezu je originál ruční dílo
    jednoho britského umělce. Pracoval na ní téměř 7 měsíců a poté ji do Čech osobně přivezl až z Londýna, aby ji mohl poprvé vystavit pro potěšení tebe i ostatních. V průběhu následujího měsíce měla být dále vystavena v Amsterdamu a Londýně. Ty jsi však tento stěžejní exponát naší výstavy ukradl, takže se na něj už žádní další lidé nepodívají. Velmi jsi se tím dotknul všech zúčastněných umělců (více než 15 lidí!), kteří přicestovali až z Londýna, aby vašemu festivalu přispěli svým uměním.

    Prosím, vrať nám naši kovovou masku zobrazenou na tomto obrázku, aby putovní výstava mohla pokračovat dál a aby si jí mohli užít i další lidé.

    Random Artists, Hekate, Headfuk, Pitchless, Mutoid Waste, Synthetic Garden


    Milí kamarádi,
    děkujeme vám všem, že jste letos na Freezu byli tak milí a respektovali naše díla. Pokud máte jakoukoliv informaci, která by nás mohla přivést na stopu naší chromové masce, kontaktujte prosím info@freeze. Ten, u koho toto originální dílo uvidíte, nám jej ukradl a nezaslouží si být součástí této scény.

    Random Artists


    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    PEPAZZ: to misto neni jeho, on ho ma v pronajmu asi za 1,-
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    TYCZKA: pardon, tak to jsem netušila, ale mám pocit že jsem tady někde četla cosi o tom že to byl starší člověk, v tom případě se omlouvám - je to mladej nevycválanej pi*us :D
    SQARE
    SQARE --- ---
    TYCZKA: 23 je zlatej věk na to aby dostal 3 tripy do voka na nějaký akci :-) ...třeba mu to docvakne a nevyroste z něj velkodeveloper
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TWORBO: parkovani mel zaridit on s majitelem objektu a chko...tvrdil, ze to resil, ale moc mu neverim - hlavne na to mel asi pul roku a to ze se nesmi parkovat na trave nam oznamil ve ctvrtek ve 23:45, takze fakt hodne casu na to udelat alternativni reseni!

    ohledne hluku jsme vyvijeli max. soucinost a asi tisickrat obchazeli stage a ztisovali...ale on mel podminky, aby to hralo jak s autoradia, takze jsme ho v sobotu v noci uz poslali nekam a zacal vypinat stage!


    AMORFITA: Asi te trochu prekvapim, ale ten clovek muze mit tak 25-28 let, takze zadny postarsi to rozhodne neni
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TWORBO: slo o to, ze si do posledni chvile neuvedomoval, jakou akci si tam nechal udelat. (to ze bude 6 stagi, 2000 lidi atd samozrejme vedel) .

    doslo mu to v patek, kdyz zacly najizdet kolony aut a on se zacal bat, ze bude mit pruser u starostky, ktera ma paky na to, mu ten prostor vzit. Pani starostova se zase zacala bat pred volbama, ze ji to zkazi reputaci a tak na nej zacala tlacit at nam vypovi smlouvu.

    to uz ale bylo pozde a my sme to uz nemohli zastavit, pulku stagi zrusit a poslat lidi co nezaparkujou na ceste domu.
    takze na jednu stranu chapu jeho obavy, ale na druhou stranu nam mel rovnou rict, at hledame jinde. holz se asi tesil na prachy z najmu .
    SQARE
    SQARE --- ---
    AMORFITA: hamiživost se každopádně projevil těma ubohejma pokutama, trapnost.... ale velký štěstí že to nemá naměřený

    Též se musím přidat k díkům všem organizátorům, byl jsem teprve druhej rok, ale tutově si tenhle fest nenechám ujít, protože je fakt luxusní a není to žádný duc duc bez nápadu na deseti stagích :-) A věřím že v čechách existuje nějaký další pěknej kouteček, kde by se FF mohl konat.. snad i bez žádných potíží
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    AMORFITA: fakt vtipnej předsudkovej stereotyp, že to byl starší člověk...tomu majitelovi je totiž podle mýho odhadu tak 23 :D
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    TWILIGHTZONE: to ne, já bych mu nevyhrožovala...Docela slušně bych mu napsala, co si myslím o postarších zapšklých lidech, sedících na majetku a hmotě a nepřejících mladým trochu té zábavy. Nevím kolik si řekl za pronájem, ale věřím že na tom vydělal spoooustu peněz. Takže bych mu taky poděkovala, že dá možnost příště zase vydělat někomu jinému - i když mohl mít aspoň jednou za rok jistej slušnej příjem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam