• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    AFRE
    AFRE --- ---
    LESH: ten největší makáč... on se tam určitě pozná...
    LESH
    LESH --- ---
    AFRE: heh, kdo to tam sedí a chlastá?
    AFRE
    AFRE --- ---
    Bamboo construction - Freeze 2012, Bratronice
    https://vimeo.com/49829892
    CIL
    CIL --- ---
    SUOTAM: k nám se jedna peněženka díkybohu vrátila i s finančním obnosem, sice těsně před odjezdem v neděli, ale možná tím líp:)! Nevím kdo ji vrátil, ale dík!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    STICK: přidavam se taky, kdyby mel nekdo nejaky video nebo fotku z psytrance stage nebo z divadla nebo večer to UV s tancem co byl, tak bych je taky rada videla, eventualne pouzila na promo, pošta, díky!
    CMAN
    CMAN --- ---
    dobrej byl koncert Monoskopu kdy lidi na konci uplne rvali jeste jednu... to sem jeste na freezu nezazil... moc hezky :)

    letos to byla dobra hra vabank od zacatku kdy bylo jasny ze asi ta vesnice je trochu bliz nez by bylo vhodny, pak otazka kam se naparkujou vsecky ty auta, pocasi se zdalo ze nedopadne a dopadlo, otazniky nad tim jesi ten flek nezrusi ty predchazejici kalby jeste nez tam ff bude moct probehnout...

    mame porad stesticko, je to dobry :)
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    za mě naprosto super víkend ... parádní prostor, zvuk, dobrý lidi, instalace některý nad rámec mého chápání ... chválím !!!
    STICK
    STICK --- ---
    helou! ak mate vlastne fotky pisecku alebo vizualizacii ktore bezali nad vchodom do hackerstage tak mi ich prosim poslite na email stick@gk2.sk - chcel by som ich pouzit na promo ucely. dakujem pekne!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FND, HANYONLINE:
    PiratePad: freezefest2012
    http://piratepad.net/freezefest2012

    nejakej Samsung tam pise Resetka ze ztratila..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    U mě je zase dámský žlutý velký šátek :)
    FND
    FND --- ---
    kdyby nekdo postradal mobil cerny samsung, tak posta .)
    BUCZEG
    BUCZEG --- ---
    chci se pripojit k podekovani a respektu organizatorum i ucastnikum! a ukradeny masky je mi lito, pac anglo/cesky crew byli nanejvic v pohode lidi.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Nějaký cvaky ode mě taky...



    peetik | FreezeFest - Bratronice - 14.9 - 16.9.2012 – rajce.net
    http://peetik.rajce.idnes.cz/FreezeFest_-_Bratronice_-_14.9_-_16.9.2012
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    LESH: jojo, ja mam na to uplne stejnej nazor....sice gesto je to pekny, ale jako autor bych z toho taky buh vi jakou radost nemela....
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    olol
    STICK
    STICK --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    TWORBO: základní tvary by neměly být problém. dvojku nerez tu snad vyhrabu. je otázkou, jestli jim tu náhražku fakt vyrábět. já být autorem, tak si radši udělám sám novou...


    SVATA: maska byla velká skoro akorát na obličej...
    SVATA
    SVATA --- ---
    TWORBO: :DDD "pilnikem na nehty z nerezovy koule"
    nevim jaký jsou vstupy do CNC, ale mohl bych ty základní tvary překreslit do *.dwg, kaorát nevim měřítko, já tu masku neviděl.kolik má např. ten spodní díl na délku aby byl poměr...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    LOPIK: To byla spis takova narazka na to co se o nas rikava.. a zas tak od pravdy daleko to neni.
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    VYHULENY_UFO: corky jsou ve vsech svetadilech stejny ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam