• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    MATT: vstup jsme balili my, uz sem si s aniczkou psala a hledame ji, nicmene pri baleni jsme si ji nevsimli, snad se najde
    MATT
    MATT --- ---
    nevíte kdo balil stánek se vstupem? měli jsme tam nataženou prodlužku (buben 50m) do baraku za toikama a v neděli už tam nebyla.. jestli jí někdo omylem zabalil, tak bysme ji rádi vrátili sousedovi. díky matt & aniczka
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Jak jinak než tradičně, psů ranec a sranec všude a páníčkové vždycky někde v tahu.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    PROSIM AZ BUDETE MIT PO KUPE FOTKY, videa HODTE MI JE PRES USCHOVNU, ULOZTO APOD DO MAILU
    linda@kulturajinak.com, predem diky

    hlavne takovy ty reprezentativni do archivu :) zadny ranni drzky dik
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TULEN: nojo nemam jeste mozek na spravnem miste :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    TWILIGHTZONE: jo ja vim. btw volal jsem starostovi a psal do vsech utulku v dosahu 50km. kamos ji tam videl v nedeli kolem poledne kdy uz byl celkem klid a i kdyz sem tam potom chodil a volal tak nic, to je divny
    TULEN
    TULEN --- ---
    TWILIGHTZONE: zvetsuje:]
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    OTZ: jezdi ti tam autobus, cim dil budes vahat tim vic se ti zmensuje sance, ze ji nenajdes!
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    OTZ: treba aspon k tomu, aby si se priste nad tim zamyslel, kdyz se ti ztratila "netradicne" jak sam pises...zni to jako kdyz na akcich bezne ztracis psy
    DUB
    DUB --- ---
    letos zase vyborny. sem jsem vlezl asi po pul roce a ten prostor me dost prekvapil, ted sem teprv kouknul na fotky co daval suotam :)

    nic sem neztratil, ale v sobotu sem nasel u nadrze s pitnou vodou igelitak huleni, tak jestli to neci je... :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: jo dik za info, to mi moc pomuze;)
    OTZ
    OTZ --- ---
    nejede tam nekdo jeste dneska autem?
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Ahoj lidi, pokud jste byl někdo v sobotu v noci na vystoupení Arte Levite (šály + fireshow + LED show) v katedrále a máte to nafocené / nafilmované, můžete mi prosím něco poslat? Díky moc. Jinak opravdu krásné místo, moc jsme si vystupování užili!
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    TWILIGHTZONE: diks;)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    GULAZ: uz to jde :)
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    OTZ: doporucuju prolezt jeste jednou celej areal, je tam hodne der, jimek a sachet schovanejch v krovi.. panovi co tam bydli, tam uz jednou jeho pes zahucel a nasel ho jenom podle knuceni.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    TWILIGHTZONE: jsem jedinej komu to nejde editovat?
    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    Uffff, sedim sice v práci, ale myšlenkama sem pořád na dubwise conference.. Za mě fakt asi mejdan roku (a to sem byla i na Uprisingu), výbornej celej FREEZE! díky, jste borci :)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    Dík moc, bylo to bezvadný. Prostor, ač malej, tak krásnej, především katedrála!
    LOGICMASTER
    LOGICMASTER --- ---
    - Ještě teď úplně zfreezováno ;-). Super akce a výborné počasí objednáno během sobotního dne. Díkes. Žonglím a kultuře Zdar.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam