• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    OTZ
    OTZ --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: no takhle, beru ji na akce pravidelne a vzdycky je v klidu a neutika. naposled zdrhla predloni prave na freezu (proto to slovo tradicne), tam se vratila az v sobotu vecer, pak byla xkrat na akcich a v pohode, tady nechapu, proc byla tak vyplasena a kam jako sla. kdybych vedel ze je ve stresu, asi bych ji hledal intenzivneji - realne jsem mel za to, ze se proste vrati jako vzdycky, vim ze je to pro spoustu lidi nepochopitelny, ale...

    v patek v noci (asi ve dve, nevim )jsem si sednul u sitotisku tam v rohu a ona pak odesla, to dela bezne, ze jde na pruzkum a vrati se (treba i za x hodin), takze jsem to nejak extra nehrotil, kor kdyz jsem byl furt na tom miste asi az do 11 dopoledne. pak jsem ji teda zacal hledat vic..a stejne nic. z toho jsem vyvodil, ze sla proste pryc a muze bejt x km daleko, spis nez ze by tam nekde byla schovana. nebo zapadla, kdyz byla spatrena v nedeli kolem poledne. to me trklo a pak jsem zase chodil a volal a nic, tak mi nerikej, ze by tam byla jeste ted.

    sorry za OT, nemel jsem to tady nejspis vubec psat. kdyztak posta
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    no s tema hovnama je to nepekne. nevim proc bysme meli na nasem place sbirat hovna cizich psu.
    ja nerikam ze by psi na akcich bejt nemeli nebo ze by meli bejt na voditku. ale majitel by mel neustale vedet kde ten pes je, u koho sockuje a strka mu cumak do jidla a kde zrovna sere. vim ze je to otrava, ale to uz je ta odpovednost s porizenim psa.
    o lidskych hovnech ani nemluvim. nad tim at se dotycni zhluboka zamysli (jestli to teda jeste dokazou).

    jinak opet nejlepsi festival a jedinej na kterej se tesim celej rok.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    NICKITA: tak to bud hodne blbe, nebo na sebe meli smulu, ja ja videla za patecni noc opakovane jak tam pobiha
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    jinak doufam, ze se fenka brzo najde, nechtela bych byt v jeji kuzi a psala jsem to tu proto aby si to OTZ uvedomil kuli ty fene a nebo abych ho morazlizovala.... ta fenka byla nevyplasenejsi pes, kteryho ho sem tam videla, nekteri pejsci holt na takovouhle party proste nepatrej, protoze tam z toho maji strach
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: Pokud vim, tak ji tam hledal od patku, tak to asi nebylo o tom, ze by se na to vysral, proto to pisu
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    NICKITA: ale ztracet psy na festaku na nekolik dni normalni neni vis, tak ty se zase netvar, ze to normalni je
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    Jezis vy tady zas nekteri delate, jakoby se vam nikdy nikda nestalo, ze se vam zabehl pes. Pokud ho clovek nema nonstop na voditku, tak se to holt nekdy stane, kolikrat staci bejt nepozornej minutu a je fuc.

    A co se tyce OTZ, tak vim, ze ji tam hledal, tak nechte moralizovani.
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    MATT: vstup jsme balili my, uz sem si s aniczkou psala a hledame ji, nicmene pri baleni jsme si ji nevsimli, snad se najde
    MATT
    MATT --- ---
    nevíte kdo balil stánek se vstupem? měli jsme tam nataženou prodlužku (buben 50m) do baraku za toikama a v neděli už tam nebyla.. jestli jí někdo omylem zabalil, tak bysme ji rádi vrátili sousedovi. díky matt & aniczka
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Jak jinak než tradičně, psů ranec a sranec všude a páníčkové vždycky někde v tahu.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    PROSIM AZ BUDETE MIT PO KUPE FOTKY, videa HODTE MI JE PRES USCHOVNU, ULOZTO APOD DO MAILU
    linda@kulturajinak.com, predem diky

    hlavne takovy ty reprezentativni do archivu :) zadny ranni drzky dik
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TULEN: nojo nemam jeste mozek na spravnem miste :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    TWILIGHTZONE: jo ja vim. btw volal jsem starostovi a psal do vsech utulku v dosahu 50km. kamos ji tam videl v nedeli kolem poledne kdy uz byl celkem klid a i kdyz sem tam potom chodil a volal tak nic, to je divny
    TULEN
    TULEN --- ---
    TWILIGHTZONE: zvetsuje:]
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    OTZ: jezdi ti tam autobus, cim dil budes vahat tim vic se ti zmensuje sance, ze ji nenajdes!
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    OTZ: treba aspon k tomu, aby si se priste nad tim zamyslel, kdyz se ti ztratila "netradicne" jak sam pises...zni to jako kdyz na akcich bezne ztracis psy
    DUB
    DUB --- ---
    letos zase vyborny. sem jsem vlezl asi po pul roce a ten prostor me dost prekvapil, ted sem teprv kouknul na fotky co daval suotam :)

    nic sem neztratil, ale v sobotu sem nasel u nadrze s pitnou vodou igelitak huleni, tak jestli to neci je... :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: jo dik za info, to mi moc pomuze;)
    OTZ
    OTZ --- ---
    nejede tam nekdo jeste dneska autem?
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Ahoj lidi, pokud jste byl někdo v sobotu v noci na vystoupení Arte Levite (šály + fireshow + LED show) v katedrále a máte to nafocené / nafilmované, můžete mi prosím něco poslat? Díky moc. Jinak opravdu krásné místo, moc jsme si vystupování užili!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam