• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    OTZ
    OTZ --- ---
    EXXXE: takze pouceni - priste prvni postavit a pustit zvuky naplno a pak zacit stavet zbytek:)
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    R0C3S3K: high voltage nevystoupili kvuli problemu s elektrinou. potrebovali vlastni fazi a tu jsme jim nedokazali poskytnout :(

    bar na ochozu jsme pripravovali hodne dlouho. v patek jsme doladovali a byl docasne uzavreny aby se nam nemotali lidi. kdyz zacala hrat bass stage zacalo snezit uhli ze stropu. pockali jsme teda, az zacne hrat katedrala, abysme vedeli co se bude dit, nez tam pustime lidi. bohuzel uhli padalo stale hodne. podnikli jsme teda vypravu do sypek, vcetne pokusu sypky uzavrit, coz se nepodarilo. po zvazeni situace a moznyho rizika padu vetsiho mnozstvi uhli na jednou jsme se rozhodli prostor neotevrit.
    je nam to lito, nechali jsme tam hodne energie, ale lepsi zavrenej bar, nez kdyby se nekomu neco stalo.

    OTZ
    OTZ --- ---
    Reportik: Dorazil jsem tam po pul druhy, obehl to s krikem za deste, nic. Ulozil jsem se tedy k cekani do auta a usnul. Ve 4 zazvonil budik do prace, pesa pribehla s piskotem a ve zdravi, byla privitana, odvezena a nyni jiz odpociva v pokoji:) Diky vsem za poskytnute informace vedouci k nalezeni objektu (zejm. balicim chaluparum za okamzite echo), a nejvic diky Tomovi za pujceni auta v posledni chvili. A osudu taky, ze to dobre dopadlo:)

    Nicmene na freeze uz ji asi brat nebudu.
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    Kolik tak bylo ucastniku? vs minuly roky? prislo mi to mnohem mensi, min cizincu a mnohem min interaktivni. Prostory fakt impozantni, ale chtelo by to dat do nej prostor nej produkci coz se mi moc nezdalo ale nekomu treba jo i kdyz na acidelice bylo porad 5x vic lidi. Nejlepsi byli vsechny ty nebezpecny pruchody a chodbicky co se postupne zavirali aby se tam nelezlo x) My sme spali u chaluparu a jako spani a pofel dory ale to auto u stanu mi hodne chybelo.Nekomu kdo ma lehci spani mohlo vadit 24h hudby par m od stanu ale to se me netyka. A jako spani nekterejch mezi karama mimo areal s nohama v silnici trochu nebezpecny podle me. Taky podle me ubylo workshopu, celkove vyzdoby i fireshow ale to je asi kvuli poctu lidi a sam sem se moc nezapojil takze nebudu kriizovat :D Treba vystoupeni na satkach a s tim spojena produkce ktera pro me byla novinkou byla super. Bamboo elements vytvorili neueritelnej stroj, skoda ze tam byl porad dav ale to se jinak asi neda. S psama sem zadnej problem nezaznamenal podle me byli vsichni v pohode, ani sem nevidel hromadky (coz se neda rict o lidskejch treba u moji kary). Za me teda nejslabsi freeze fest za posledni 3 roky ale stejne jedna z top akci leta a nemuzu se dockat pristiho. Nicmene diky malymu arealu by
    a atmosfera skvela, vsude kolem znamy a pohoda to se musi nechat.

    PS Velkej dik tomu kdo nasel moji gitu Pragotyp a dal ji na bar!!! ma u me min pozvani na zbre ;)

    R0C3S3K: ze zakulisniho infa mam ze se stihl ale byl by nakonec moc nebezpecnej kvuli sypkam s uhlim nad nim. Piskoviste sem taky nenasel podle me nebylo, vsichni ho hledali ale od nikoho sem neslysel ze by nasel. btw ja taky..




    DUB: to muze bejt moje, ztratil sem vetsinu zasob hned v patek, tak jestli jo, je to northern light af od ss, tak si ho uzij :-)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    jeste dotaz, byla nakonec tesla nebo ne? interaktvini piskoviste jsem taky nenasel,,, a na ochozu v katedrale mel byt bar, co se nestihl? nejsem vsetecnej, jen me to zajima:D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    OTZ: ze se tak blbe ptam ale jakej problem je tam pro ni zajet???
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    Za me velikost arealu opravdu plusem. Nejvic me pobavilo, kdyz jsem si v pohode odskocil od kamosu ze stanu na parkac pro obleceni a zpet a treba za pet minut jsem byl zpet. Ale hlavne, kdyz se me cerstve prijeti ptali jak je to daleko do arealu, tak jsem se jim chudakum vysmal, ze je to za rohem.
    Dalsi plus spani na parkovisti byl relativni klid oproti stanovani u chaluparu ;)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Sice se budu opakovat, ale vím, jak potěší pochvala...takže: LETOS SUPER! Katedrála úchvatná, velikost a uspořádání areálu super, člověk si udělal kolečko a hned potkal koho chtěl,...opět super kino a další "atrakce". Parking na ulici (resp. v mém případě u parčíku) super, bufet u hlavní silnice s poctivejma polívkama za 20,- = nečekané zpestření :-) . Jen nevim jak s kempingem ve stanu v těch křovích...ale to já osobně neřešil.
    Takže za mě, řadového účastníka ubytovaného v káře...příště klidně znovu v Libušíně.

    A velký dík všem lidem se kterýma jsem tam byl ve styku. Ať známí, neznámí, noví známí (těm obzvláště:-) )....všichni milí, vstřícní, dobře naladění,....(inu jako vždy na freeze festu, ja vim..akorát mě to vždy po roce znovu a znovu dojme a potěší).

    Ehm...dotaz na organizátory až se vyspí ;-) : z Vašeho pohledu areál obstál? Problémy s hlukem/majitelem/policií nebyly?
    MASOO
    MASOO --- ---
    odjizdeli sme dneska v pul paty, pes nespatren, hovna jsem cekovala a kdyz by to hodila nekde nevhodne, tak bych to sebrala;)

    a jinak tedy velky DIKY, bylo to unasejici;)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    a psa sem tam vcera ani dneska nevidel
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    BIGG23: Ale ty v pohodě, ještě si mi nabízel pytle na hovna :D
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    tak po dvanacti dnech zpet doma.

    diky vsem za supr akci, bylo to letos spichnuty hodne horkou jehlou a dost narychlo,par veci se zkazilo, neco nevyslo vubec,ale celkove z toho mam dost dobrej dojem, pro me asi nejlepsi rocnik.

    nemam ted energii se tady moc rozepisovat, takze jenom dekuju vsem co nam pomahali,bylo vas opravdu hodne!

    mam v aute hromadu obleceni,hlavne bundy,tak to zejtra sepisu.

    jo a pri baleni se nam dneska ztratily dva sudy, nevite nekdo? dik

    tak zas za rok snad:)
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    PEETIK: Hele! Neházej všechny do jednoho pytle, ty škatulko! :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak ted ji tam zahlidli, kdyby se tam nekdo nahodou jeste ted chystal, dejte pls vedet.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    OTZ: hele v pohode, hlavne at se najde
    OTZ
    OTZ --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: no takhle, beru ji na akce pravidelne a vzdycky je v klidu a neutika. naposled zdrhla predloni prave na freezu (proto to slovo tradicne), tam se vratila az v sobotu vecer, pak byla xkrat na akcich a v pohode, tady nechapu, proc byla tak vyplasena a kam jako sla. kdybych vedel ze je ve stresu, asi bych ji hledal intenzivneji - realne jsem mel za to, ze se proste vrati jako vzdycky, vim ze je to pro spoustu lidi nepochopitelny, ale...

    v patek v noci (asi ve dve, nevim )jsem si sednul u sitotisku tam v rohu a ona pak odesla, to dela bezne, ze jde na pruzkum a vrati se (treba i za x hodin), takze jsem to nejak extra nehrotil, kor kdyz jsem byl furt na tom miste asi az do 11 dopoledne. pak jsem ji teda zacal hledat vic..a stejne nic. z toho jsem vyvodil, ze sla proste pryc a muze bejt x km daleko, spis nez ze by tam nekde byla schovana. nebo zapadla, kdyz byla spatrena v nedeli kolem poledne. to me trklo a pak jsem zase chodil a volal a nic, tak mi nerikej, ze by tam byla jeste ted.

    sorry za OT, nemel jsem to tady nejspis vubec psat. kdyztak posta
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    no s tema hovnama je to nepekne. nevim proc bysme meli na nasem place sbirat hovna cizich psu.
    ja nerikam ze by psi na akcich bejt nemeli nebo ze by meli bejt na voditku. ale majitel by mel neustale vedet kde ten pes je, u koho sockuje a strka mu cumak do jidla a kde zrovna sere. vim ze je to otrava, ale to uz je ta odpovednost s porizenim psa.
    o lidskych hovnech ani nemluvim. nad tim at se dotycni zhluboka zamysli (jestli to teda jeste dokazou).

    jinak opet nejlepsi festival a jedinej na kterej se tesim celej rok.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    NICKITA: tak to bud hodne blbe, nebo na sebe meli smulu, ja ja videla za patecni noc opakovane jak tam pobiha
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    jinak doufam, ze se fenka brzo najde, nechtela bych byt v jeji kuzi a psala jsem to tu proto aby si to OTZ uvedomil kuli ty fene a nebo abych ho morazlizovala.... ta fenka byla nevyplasenejsi pes, kteryho ho sem tam videla, nekteri pejsci holt na takovouhle party proste nepatrej, protoze tam z toho maji strach
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: Pokud vim, tak ji tam hledal od patku, tak to asi nebylo o tom, ze by se na to vysral, proto to pisu
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    NICKITA: ale ztracet psy na festaku na nekolik dni normalni neni vis, tak ty se zase netvar, ze to normalni je
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam