• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    OTZ
    OTZ --- ---
    jeste poznamka k prostoru z jinyho uhlu. jak jsem to prochazel v noci, za silnyho vetru a deste, nasviceny jenom zarivkama, uplne opusteny, nikde ani zivacka krom psa v kotci, vypadalo to uplne jinak. stromy v tanci, divoka, mokra a tisniva atmosfera, dost kontrast oproti tomu vikendovymu teplymu oziveni, tohle bylo jak ze strasidelnyho filmu. hulakal jsem, volal, kricel, piskal a jenom cekal, kde co vyskoci (Betyna) a me klepne..:)

    tak kdyby tam chtel nekdo tocit treba neco o vlkodlacich:)
    SHRENKIE420
    SHRENKIE420 --- ---
    Nemate nahodou nekdo casovy line-up sobotni freakdome stage???
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TWILIGHTZONE: já bych řekl,že z Dolu.. šel jako od hlavní silnice..

    Vždycky bude někdo pindat
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    EXCITE: hm a nevis jestli byl primo z casti dul libusin nebo z libusina? My jsme vsechny z okoli elektrarny obesli a mysleli, ze kdyz nahlasime akci na mesto, ze to daj treba na vyvesku :( rozhodne jsme mistnaky nechteli nastvat, ale to je klasika tady v cr. Jednuo rikaj, jak se tam nic v okoli nedeje, ze nemaj zadnou kulturu a v zapeti volaj na policii ze je to rusi :(
    TIP
    TIP --- ---
    Někdo chtěl asi vypadat důležitě...
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    EXCITE: Na silnici byl zábor a uzavřená celá silnice, tak k čemu důkazní materiál? To sou přesně takový ty lidi alá "Julča" z metra :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    K reakcím okolí... v sobotu ráno za světla jsem odjížděl směr Kladno a nějakej místní týpek venčící psa si tam fotil parkující auta..ptal jsem se ho jestli sbírá důkazní materiál..odvětil že ne,ale že je to bezohledný,že o akci nic nevěděli a že to hraje v noci a že to ruší spící lidi.. Namístě kde venčil byla trochu slyšet bass stage, která tedy místama imho hrála až zbytečně nahlas, měřeno vzdáleností hopkajících lidí od repráků :)
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    OTZ: ono by mozna stacilo se tam jit podivat predem. ale to nikoho nenapadlo. ja osobne jsem do patku do vecera vylezl maximalne po schodech a nakoukl. fobie z vysek mi vic nedovolila, az kdyz to zacalo padat odhodlal jsem se k vystupu nad ty sypky. jsem rad, ze jsem to videl aspon naky plus :)
    kazdopadne zapnout zvuk predem je utopie, ctyri vikendy jsme tam jezdili uklizet, to tam ten zvuk nikdo nedoveze...
    OTZ
    OTZ --- ---
    EXXXE: takze pouceni - priste prvni postavit a pustit zvuky naplno a pak zacit stavet zbytek:)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KOERHE: nemas zac:) jen ty barvy uz mi nad ranem lezly i krkem;)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Ten žonglér s kloboukem nás s kolegou výborně bavili v neděli nad ránem u chalupářů :) Díkes kluci :P
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    KLAROCKO: nej fotos ! navyše, co fotka, to kámoš ! pecka !
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KLAROCKO: fakt super, i na ty zonglery doslo;)
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    KLAROCKO: supr fotoreport
    LOGICMASTER
    LOGICMASTER --- ---
    KLAROCKO Super fotky ;-)
    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    další nějak najednou, ať to tu nezabíram úplně..

















    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---


















    KLAROCKO
    KLAROCKO --- ---
    prvních pár.. :)









    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    repast z FB
    klisteci | Freeze fest aneb Kultura jinak – rajce.net
    http://klisteci.rajce.idnes.cz/Freeze_fest_aneb_Kultura_jinak/
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    YORICK: Mám, ale nevím kdy se k nim dostanu. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam