• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CH4MISSChov SKLÍPKANŮ a vše kolem nich !... jak na ně?... co dělat když ?...fota vašich miláčků !
    NEGI
    NEGI --- ---
    Mohl by někdo zítra poskytnout jednu či dvě násady octomilek? Ráno Říčany, Zbraslav, dopoledne Mníšek pod Brdy, odpo Příbram, Hořovice, Rudná, Říčany? Pošta. Díky.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    ORC23: Ano, spravne :)
    ORC23
    ORC23 --- ---
    GANCARCIK: samice
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    ORC23: jj já sem právě taky prd poznal.....zeptám se, postnu..
    ORC23
    ORC23 --- ---
    VEJTEK: nemas naky lepsi fotky, ztoho to temer nelze urcit
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    mam doma dospelu samicu brachypelma smithi, nema niekto samca na sparenie? kludne prenecham vsetko potomstvo, len nech dievcina neumrie bez naplnenia zmyslu existencie :)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    JERMAINE: jo tak nějak :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    VEJTEK: dobrej darecek :o)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    JERMAINE: mohla by být....díky...kamarád to dostal k narozkám, tak se pokoušíme něco zjistit.
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    VEJTEK: bych rekl ze je to Theraphosa blondi, ale nic moc kondice a asi tesne pred svlekem, potrebovala by se napapat :o)
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    ahoj, prosím nevíte co je to za druh?

    EKIM
    EKIM --- ---
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    EKIM: Ja mam albopilosu, ale nevim, zda je to samecek nebo samycka a venuji pouze do dobrych rukou :)
    EKIM
    EKIM --- ---
    ...ahoj, náhodou nemá někdo samečka ,,brachypelma albopilosa,, mám tady jednu 17ti letou nevěstu....
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    TOXYGEN: cíťa :) Ale očividně se jí ulevilo :)
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SAGEMA: to je dost mozne, ze jej vadila bylinka :)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    TOXYGEN: měnila, ale to už je docela dlouho, asi 5 měsíců. Sluníčko trošičku svítí, ale velice rozptýleně přes rostliny. Jako podklad má lignocel celou dobu, co ji mám (5 let).
    ORC23: právě, že moc vlhko nemá. Substrát jí nerosím, má tam kapradinu, takže trochu vlhkosti má pouze z toho, že tu kytku čas od času zaleju. Ale vlhkost se drží tak kolem 65 %.
    Ale už jsem možná přišla na to, co jí vadilo. Postavila jsem před pár dny k teráriu nádobu s bylinkou na zakořenění. Když jsem ji včera dala pryč, tak od té doby je klid. Je možné, že by reagovala na zápach té byliny? Je docela aromatická.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam