• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    rozbalit záhlaví
    MERTLI
    MERTLI --- ---
    MARSELKA: je mozny, ze na italske verzi tech stranek maji jine ceny?
    IVA
    IVA --- ---
    MANIICZKA: 1 člověk a motorka 77EUR zpáteční a 2 lidi a motorka 137EUR, ale bukováno několik měsíců předem. Není problém si to na webu spočítat. Chce to znát přesný zadání :-)
    TIP
    TIP --- ---
    MANIICZKA: mš stál na obytnýho mb spintera cca 8 tisíc, ale bookoval sem to na posledni chvili, plati cim driv tim lip
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    Na kolik + - vyjde trajekt tam a zpátky na Korsiku z Livorna? díky :)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    JOHNNY: Supramonte a Golfo di Orosei..
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    Poprosil bych Vas tak o 2-3 tipy na vylet na Sardinii - budeme tam na tyden a radi bychom prevazne surfovali, nicmene nepohrdneme malym vyletem idealne do hor. Uplne nejradsi bych se podival na nejaky kaskadovity jezirka jako jsou treba na Korsice, jestli tam neco takovyho existuje.

    diky
    MERTLI
    MERTLI --- ---
    Ahoj, mate prosim nekdo zkusenost s oblasti okolo Valledorie? Jake to tam je? Nejake tipy? Diky!
    TIP
    TIP --- ---
    ENT: čau, vloni jsem jel s corsica ferries a bez problému, přítelkyně táta co jezdí na korsiku skoro každej rok taky preferuje corsica ferries a na mobyho strašně nadává... sice si nepamatuju už proč ale vybavuju si story z loňska jak jsme míjeli moby trajekt, stojící uprostřed středozemního moře, jak kolem něj kroužily korsický helikoptéry:)
    ENT
    ENT --- ---
    Ahoj, mam na zkusenejsi korsicany dotaz. Potrebujeme se dostat trajektem z korsiky na sardinii a obracene. Rozhoduji se mezi spolecnostni MOBY a Corsica Ferries. Rozdil je cca 6 €, spis mi jde o to, ktera spolecnost je lepsi, novejsi lode, ne tak nacpane, vetsi pohodli. Jestli je treba nejakej padnejsi duvod proc si vybrat tu ci onu spolecnost. Na Trip Advisoru psali o "horror story", kdy jim nekdo z Corsica Ferries zmenil listky na drivejsi spoj a pak je pouzil, takze jejich o den pozdeji neplatily a museli si koupit za cca 100€ dalsi, o vraceni penez ani nemluvim. Budu rad za kazdy postreh. Diky!
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    Ahoj, chystáme se na Korsiku. Nepřekáží Vám někomu doma nějaký průvodce, mapy (auto / turistické) nebo cokoliv, co se může hodit? Kdyby kdokoliv cokoliv, tak tel. 603 554 690 / email iva.a@email.cz. Předem díky moc!!! Iva
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nevíte jak je to s dopravou cenově v Sardinii? myslím autobusy...pro 2 vyjde auto asi draho na tyden..
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    my jeli trajektem, transporterem dva a pes a 8000,- tam i zpět... ze Savony do Bastie a když to má člověk naplánovaný do předu, tak se dají vychytat jackpoty.. lepší ceny
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    PAPRIKA: Ja doufala ze to bude do 5tis... tak jsem si rikala, ze kdyz vezmeme ve dvou malou pandu fiat, ktera zere 4ry, ze by to vyslo mozna levneji, kdyz jeste odectu prachy za pujceni auta tam... No promyslim... diky za info!
    TIP
    TIP --- ---
    PAPRIKA: tak to je zadarmo, třeba trajekt stojí hroznou pálku, cesta mym obytnym MB sprinterem mě vyšla vloni na cca 8 tisíc pouze tam (včetně nafty, trajektu, dálničních známek)
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: jo ještě čsa mělo nějakou valentýnskou akci "zpáteční Nice asi za 3500,-" .... potom trajekt z Nice .... ale to už jsem měl koupenou letenku .... tzn. občas asi narazíš na nějaký podobný akce ....
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: nevím o tom .... zpáteční stála asi 6500,- (když si dám dohromady peníze za auto nebo autobus a potom za trajekt, + den navíc na cestě uříznutý z drahocené dovolené, tak to o tolik dražší zase neni myslím) ... .-)
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    PAPRIKA: aha, takze zadna nizkonakladova spol a primej let asi nenajdu?
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    PETT_A: letím v červnu normáně lufthansou .... Praha - Mnichov - Bastia
    další letiště jsou v Calvi a Ajaciu ...
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    Poradíte mi prosím jaká letecká společnost létá z Prahy na Korsiku? A na jaké letiště... Nedaří se mi najít.... díky
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    ahoj, dotaz na Sardinii, dá se tam přespat v autě mimo placený kempy apod.? díky :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam