• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERKorsika a Sardinie (... hory uprostřed moře ...)
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MATTAM:
    MATTAM: diky
    MATTAM
    MATTAM --- ---
    Posledně jsem odjížděli z Korsiky na konci září a moře úplně ok, takže vody bych se nebál
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, bude prvni tyden v rijnu na korsice jeste na koupani? a s tema destema je to jak asi? mame se bat, ze nam tam bude hodne prset? chteli bysme hlavne na tu severni cast.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, vydesila jsem se, ze v rijnu na korsice prsi 20 dnu, to je nejaka blbost? nebo to jsou jen treba desetiminutovy slaby prehanky? ma vyznam tam na zacatku rijna jezdit v domneni, ze se i vykoupem v mori?
    Weather Averages for Corsica, France
    http://www.holiday-weather.com/corsica/averages/
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    IVETS: už jsem 2x kupoval listky na dodavku tady : www.ckibis.cz a to přímo na cestě- v Italii a podruhé z Korsiky. Domluvíš se snimi co chceš,oni pošlou email s lístkama,vytiskneš a jedeš.
    IVETS
    IVETS --- ---
    A ještě vite někdo o nejake jiné spolocnosti pro rezervaci a koupe jizdenky na trajekt krome www.corsica-ferries.co.uk? Dík
    IVETS
    IVETS --- ---
    Nemate někdo lezeckého pruvodce na Korsiku?
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    2MEK: diky moc, mrknu na ty lokace!! takze letecky a karu na cely tyden pujcit.....
    2MEK
    2MEK --- ---
    LABARCHA: Presne takhle staryho prcka jsem tam mel.
    Ale byl jsem tam pouze tyden, takze to na zadny velky radeni neni.
    Vsechno bylo v pohode, idealni je pujcit si na letisti auto a kazdej den jezdit jinam (nekdy jsme zvladli i dve plaze).
    Plaze, ktery si vybavuju: Cala Moresca (hezka, mala, skoro bez lidi) a Spiaggia Capriccioli (velka, clenita, hodne lidi - ale rozprostreny, spoustu stromu, takze stin). Byl jsem tam minulej rok prvni tyden v zari (Marinella, Provincie Olbia-Tempio).
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    Ahoj, mate někdo zkušenost s rodinnou dovolenou na Sardinii? s malym ditětem(1,5roku)? případně tipy na lokaci, pláže, apartmány? díky moc :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, nevíte někdo, jestli je reálný na Sardinii vícedenní přechod hor? nedaří se mi nic rozumnýho vygůglit.
    FEDA23
    FEDA23 --- ---
    valle della Luna..tam se da kempovat zadarmo a je tam supeeerr
    IWF
    IWF --- ---
    Jakou máte mapu Sardinie? Doporučíte nějakou turistickou?
    Půjdu se podívat do knihkupectví, ale ráda bych nějaké tipy ;)
    EM303
    EM303 --- ---
    ahoj, máte někdo zkušenosti s campingem na sardinii v červenci?
    bohužel kvuli praci nemužeme jindy...dá se to bez rezervací nebo je to totalně přelidněné?
    MOje ZK z Korsiky nebo Chorvatska jsou takové že lepší s rezervací ale i bez jsme vždy nějaký ten kemp na konci dne našli:)
    d
    SOLIFUGA
    SOLIFUGA --- ---
    Location Voiture | Location de Voiture pas cher avec eLocationdevoitures
    http://www.elocationdevoitures.fr/
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    IWF: použili jsme europcar přes carrentals, dal jsem za to cca. 300 EUR, nicméně zdaleka jsem neměl nejlevnější - nějaký Fiat 500 či takové ty malinké věci stály polovinu i míň, pokud bys chtěla šetřit. Za těch 300 EUR jsem měl Citroen C4. Tankoval jsem jednou, tuším 1,3 EUR za litr, tj. nějakých 50-60 EUR za benzín a aby na mě nekřičeli, na konci jsem to za 5 EUR nechal umýt :) A najeto asi 850 km.
    IWF
    IWF --- ---
    TRUHLIK: o tehle variante jsme taky premysleli, ale porad to vychazelo draz. Z jake pujcovny jste si pujcovali auto? Na kolik vas to vyslo i s benzinem?
    na Korsiku bych chtela taky, ale pritel tam byl loni, takze tam pojedeme az za cas. V kazdym pripade to zacneme resit driv nez 2 mesice pres odjezdem v sezone.. :)
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    IWF: Loni na Korsiku v podobné době, cena trajektu 2 lidi + auto cat. B - EUR 380, na místě totéž nebo hůř. Letos jsme si to na Sardinii dali letecky, auto půjčili na místě. Započtu-li benzín, trajekt a nějaké blbosti na cestu, letadlem to vyšlo celé levněji. Jen jsme si nemohli odvést tolik jejich dobrot zpět, protože váhový limit.
    XANAX
    XANAX --- ---
    Jenom tak pro info.na Korsiku mam booknuto: livorno-bastia a z5 v ted cervenci za 235.75 E
    Dodavka + 2osoby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam