• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité
    LURA
    LURA --- ---
    BLACKSPIRIT: Tak můj šálek čaje to není, ale každý máme svůj vkus. A na fokách s tím hárem mi přijde, že vyadá trochu jako Lucka Vondráčková...
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    MADELEINE: souhlas, vypadá božsky, nikdy me nezajimal ani ta hudba, ale je dokonalej
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ERUANNELE: .. vážně? To mi ani nepřijde.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dámy, nestydíme se za svoje názory snad, né? Mně se taky líbil. I když byl mladší. A docela vyrostl. /Zmužněl se říct nedá, že).
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    SEBIEN: mně taky, ale radši jsem držela hubu :D ale když to říkáš ty, tak můžu taky :)
    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    Chris Corner image.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    je to sice mimo obvyklou cílovou skupinu tady, ale dneska jsem náhodou viděla fotky Billa Kaulitze a když zrovna nemá to svoje natupírovaný háro, asi se mi vlastně docela líbí:











    MASOO
    MASOO --- ---
    FRONEMA: jojo, ma detska laska z terminatora:)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    koukala jsem na american history x a ten mladsi bratr nekdy tu holku pripominal vic nez kluka... a moc peknej http://www.csfd.cz/herec/173-edward-furlong/



    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    Christopher Beaucage

    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    KAIRRA: pro účely tohoto klubu např zde:



    ale nenechte mě tapetovat ;P
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    MORGAINE: to je můj oblíbenej ;)*
    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    Bianca Casady



    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MORGAINE: JO! .. a ta pikčurálie nefunguje, znovu prosím.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    kamenashi kazuya ( bishiky jinak moc nemusím ale tenhle má...zneklidňující rty a dovednost si hrát na uličnického kluka i zarputile studující dívku)



    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    ARGANNAH: jsem na tom podobně, jen bych neřekla méně vzdělaná než já, spíše ,,vzdělan v něčem co mě naprosto nezajímá a myslící způsobem, že mě to ani nezačne zajímat. Tím nemyslím že by mi neimponoval vzdělaný botanik/konstruktér/ whatever, jen k tomu musí být..ten všeobecný rozhled a schopnost se nechat mnou zatáhnout do mých témat a naopak. Nicméně jak naznačil Machovec, s ženami je to ještě horší. Nedávno jsem se přistihla jak zoufale sleduji spolužačku se kterou jsme v prváku vedly rozsáhlé debaty o psychologii kterak vykládá samé ,,Holky já si jdu koupit nový boty". U těch se zas v určitém věku něco přecvakne a jsou z nich prostě ,,samičky" a nebo tvrdé leč zakomplexované intelektuálky ( s vyjímkami jež se příjemně koncentrují tady na nyxu:)

    MADELEINE: nenene, je to liška k vráně, vrána k sýru, a když se to dostatečně zalije vínem začne to všechno krákat, že?
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ARGANNAH: .. aj aj aj, zapeklitá situace, znám. Naštěstí v ní teď nejsem. Někdy je pravda na tom, že vrána k vráně. Tak snad najdeš :o)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    a bude to doufám jenom horší. ;) to bych se nevdala nikdy :D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MADELEINE: Nj, ono je to v mé situaci těžké, jelikož drtivá většina mužů je méně vzdělaná než já, vyjímajíc z toho univerzitní profesory a tvrdé intelektuály ;)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    BLACKSPIRIT: (.. dneska mne asi nepřestaneš fascinovat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam