• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité

    Galerie fotek androgynních mužů/žen



    Hermafrodit je živočich schopný produkovat současně vajíčka i spermie/byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou)
    Androgyn je termín z řečtiny složený ze slov ανήρ (anér, muž) a γυνή (gyné, žena) označující označující osobu, která může být i muž i žena.
    Transvestita je muž, který se převléká do ženských šatů. (u žen naopak).


    rozbalit záhlaví
    LURA
    LURA --- ---
    ELWARA: Diskusi jsem myslím nečetla. A pokud ano, raději jsem ji zapomněla ;-)
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    AKI_NO8: zásadní pravidlo pro všechny, kdo věří, že svět je ve skutečnosti pěkné místo plné milých lidí: nečtěte diskuse na netu, zejména na idnes...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA:
    SEBIEN:
    Po přečtení článku jsem zaplesala, že bude líp a teda i cítila jistou závist. Po přečtení diskuze jsem se zase vrátila zpět do (ne)normálu.
    LURA
    LURA --- ---
    SEBIEN: Ano, to je on :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LURA
    LURA --- ---


    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    FRANCIS: to je snad namalovaná moje bejvalka, ne? :-O naprostá kopie, i ta barva vlasů, dýlka, všechno :-O
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    FRANCIS: tak tohle třeba není můj šálek kávy. Líbí se mi varianta byl by z ní/ něj hezká ona i on, nikoliv Mám tvář jako žehlička a proto se tvářím oboupohlavně. Ale kritizuju jen osobu na obrázku, kdyby si protrhala obočí a ostříhala jinak trochu mohla by vypadat fajn.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    pár obstojných kousků :-)

    Mladí naháči - CZECHOSLOVAKIA
    http://www.viceland.com/blogs/cs/2010/10/20/mladi-nahaci/
    FRANCIS
    FRANCIS --- ---
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    LOONA: Jo, ta je cool. Na ní si ani není moc podobnej...:-)
    LOONA
    LOONA --- ---
    MAEDHROS: Já jsem hotová z druhé fotky odspoda. A to jako fest. A jinak jak říkáš no :o)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Z určitejch úhlů a s výrazným nalíčením to není nejhorší, ale jinak taky není úplně přesně můj typ. (Ty propadlý tváře se mi ale líbí, to jo...)
    LURA
    LURA --- ---
    BLACKSPIRIT: Tak můj šálek čaje to není, ale každý máme svůj vkus. A na fokách s tím hárem mi přijde, že vyadá trochu jako Lucka Vondráčková...
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    MADELEINE: souhlas, vypadá božsky, nikdy me nezajimal ani ta hudba, ale je dokonalej
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ERUANNELE: .. vážně? To mi ani nepřijde.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dámy, nestydíme se za svoje názory snad, né? Mně se taky líbil. I když byl mladší. A docela vyrostl. /Zmužněl se říct nedá, že).
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    SEBIEN: mně taky, ale radši jsem držela hubu :D ale když to říkáš ty, tak můžu taky :)
    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    Chris Corner image.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    je to sice mimo obvyklou cílovou skupinu tady, ale dneska jsem náhodou viděla fotky Billa Kaulitze a když zrovna nemá to svoje natupírovaný háro, asi se mi vlastně docela líbí:











    MASOO
    MASOO --- ---
    FRONEMA: jojo, ma detska laska z terminatora:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam