• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité

    Galerie fotek androgynních mužů/žen



    Hermafrodit je živočich schopný produkovat současně vajíčka i spermie/byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou)
    Androgyn je termín z řečtiny složený ze slov ανήρ (anér, muž) a γυνή (gyné, žena) označující označující osobu, která může být i muž i žena.
    Transvestita je muž, který se převléká do ženských šatů. (u žen naopak).


    rozbalit záhlaví
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    AMAZONKAAA: (.. já nic nevidím :o(
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    MADELEINE:
    Fotku omluv, je to po vydarene party. Jemu tenkrat bylo asi 15? (nalevo) a nam napravo 17... tzn. ted je mu asi 20.



    Ani fyzicky, ani psychicky. spis nez zmeny pohlavi se to tyka jakehosi podivneho gotik stylu, ve kterem se patrne zraci pure evil. nevim, nechapu to. kazda era ma sve, ale zmalovany decka, se zlym vyrazem nepochopim at uz patri do jakekoli ery. o co hur, ze z nej proste cpi pozerstvi.
    Ale kazdy mame sve, a nikdy by me nenapadlo mu neco z toho vymlouvat, nebo mu do toho kecat. Bud z toho vyroste, a nebo dovede k dokonalosti a prestane to byt pozou.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MADELEINE: nerekla bych, co vim ja, tak se proste chova jako idiot, ale netahala bych to sem vic
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    MADELEINE: jo, nějak mi to zahrálo na nějakou utajenou strunu či co :D (a taky mi někoho připomněl ale pst)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KAIRRA: .. počkej, jako proč, kvůli tomuhle? MASOO ? ;o)

    AMAZONKAAA: .. takže to je kluk, který prodělává přeměnu pohlaví /psychicky/fyzicky/? Nebo v čem spočívá ta změna? (Nemáš nějaké foto, jak vypadal předtím?)
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    MASOO: MADELEINE: bud v klidu, me desi uz par let. bohuzel se zjevem se mu zmenil i charakter. proto rikam "davny kamarad" dneska uz si s nim nemam co rict. ale tyhle fotky se mi libi :)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    právě jsem potlačila velmi silnou touhu po nějakém nevhodném emočním výlevu, doufám že to oceníte :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    AMAZONKAAA: spis v co se vyviji vnitrne
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Trochu mi připomíná Annu Varney(ho). Takže thumbs up.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    AMAZONKAAA: Tohle stvoření jsem před několika měsíci viděla v MHD. Nevěřila jsem svým očím. Měla jsem pocit, že je to obličej z mých nejděsivějších nočních můr. Čímž nechci říct ani to nejmenší negativum proti té osobě samotné, jen mne to tehdy strašně vyděšilo. A děsí mne to stálé. To je zajímavý.
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    Davny kamarad. Je zajimavy pozorovat toho cloveka pet let a koukat, jak se vyviji v to co je nyni.



    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    MADELEINE: mě se taky nelíbí když se někdo nechá vyloženě předělat tak aby byl napůl. Každej má vycházet z toho co mu bylo dáno a operace/zásahy do vlastního těla mě neberou, považuji je za prospěšné v případě transexuálů nebo někoho komu vlastní nos působí léta psychické problémy, nikoliv dětinské ,,mám dost peněz a chci ještě penis/kozy liposukci, hezčí rty" Ale přirozené shemale považuju za hezkou hříčku přírody co by se neměly za svoji přirozenost stydět.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MASOO: .. tak to jsem asi jediná, kterou to fakt nenačutává .. mnojono.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MADELEINE: me se to naopak libi moc a ano, problemy vestinou maj, se svym telem
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Jamie Bochert





    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MADELEINE: ja napriklad shemale miluji, a zrovna trebas tahle je krasna, nemam rada takove ty zmalovane s obr nadrama, ale MtF v procesu premeny, to nao, to je pekne...i kdyz ony to tak obvykle nevnimaji...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MADELEINE: Já proti shemales taky naprosto nic nemám, byť tahle konkrétní mě nijak nebere
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MADELEINE: Mně se to třeba dost líbí, navíc shemales jsou většinou poměrně pohledná stvoření.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam