• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SARGO: žijeme :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... je tu někdo? :-)
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    HOEZO: já s tím nemám žádný problém.... tetování přibývá a nemoc probíhá... komplikace po tetování žádná, chodím do hell v Praze, ale myslím si že je jedno jaký salon to bude jen je asi potřeba dodržovat alespoň min hygienické podmínky
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: už to mám tak, že žiji s bechtěrevem v symbioze. zbytečně ho nedráždím a to samé chci od něj :D
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    ZIVA:
    MONOTYPEK:
    Dik, me to prave prijde nejak tak logicky, ze jde maximlane o nejaky zanet nebo komplikace jako chripka a ze co se tyka reakce tela, kdyz uz Bechter stejne bezi, je miziva.
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    HOEZO: imho asi jako vesmes cokoli, co je schopny nastrelit nekde zanet. zalezi na toxicite barvy a mrte jinejch veci. ale me tetovani v krizi pusobi spis priznive, i kdyz to boli jako krava.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem zmalovanej od 18ti a přidávám další skoro 20 let. nesleduji žádné změny po tetování.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Máte někdo zkušenost tetování vs Bechtěrev? Našel jsem pár zmínek, že tetování ho může rozjet/zhoršit(?)...
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    počasí..
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    a máme to tu... člověk se probudí a ví, že je něco špatně (víc než jindy) :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Mě ted doktorka oznamila, že mam po tech prascich mirne zvyseny hodnoty na jatrech, co jsem teda já videl tak o 100% ,) ,mno prej je uz nemam brat a pratelsky jsme se rozloucili ,))
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Mě rovnou poslali do prdele, že jsem moc mladej a nemám to rozjetý. Kurvy jedny. :-)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: proto je lepsi si uzivat dokud to jde a kdyz to jde, nic vic nepodniknem.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: ja nevim. nerozumim tomu proc. bojim se ze se jednoho dne probudim a nepujde to uz.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jako ze to davas, jsem myslel.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: no a? mam narok, ktery nemohu uplatnit...
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK: jej, aha, tak to si zase frajer ,)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    HOEZO: jsem 4ka
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    MONOTYPEK:
    ZWOOKY:
    taky mi to známý poslali, jenze jak jsem se tu bavili, vazne nemam 30 litrů měsicne po nekolik let, navic ten 4 stupen, aby te prijali....
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: žádné léky neberu. vzpomínám si, že na začátku jsem měl kortikoidy a pár krát jsem musel na obstřiky, protože mi zůstala hlava na stranu a nešlo s tím hnout. ale celou dobu jedu bez léků... kolega v práci do sebe dává 4 prášky bioléčby denně, ale on má ty lopatky už strnulý v 25ti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam