• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BALVAN42Bechtěrev, revmatoidni a juvenilní artritida a vůbec
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Radonovy koupele mi dycky zbavej kvasinek na nohach :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Jachymov je neskutecna dira. Nedej na serial Rapl. Na druhou stranu ta terapie prinejmensim uvolni a rozhejbe. Ja osobne jsem cca tejden po prvni radonovy kopeli unavenej az hanba. Je to prej normalka reakce. A ten hlavni efekt kury mi najizdel tak dva tri tejdny po navratu. Jinak ty kury bolej sami o sobe, hlavne cviceni, ale proto se tam vlastne jezdi :)

    Ale na to tehotneni bych se zeptal dochtora a nebo bych do Jachymova napsal.
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    byl jste nekdo v laznich Luhačovice, Jáchymov či Třeboň?
    mám psoriázu na kuzi i psoriatickou atritidu, spondylofyty v telech obratlu, Schuerman (aka kulatý záda) -- cerstve vypsaný poukaz na lázně a nevím, kam je nejlepší jet z techto variant.
    Jeden znamý chválil Jáchymov, ze mu bolesti v SI skloubení páteře poté vymizely (a to jsou bolesti, kde me trápí opravdu hodně a zatuháváto tam v bedrech, při ohýbýní, stání...), nadruhou stranu jsou to lázně s radioaktivní vodou a nevím, jak moc je to vhodné pro ženu, kt. může vlastně kdykoliv otěhotnět. Jak dlouho je tam po lázních riziko pro plod....nemáte nekdo zkušenost nebo nezkoumali jste?
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    BALVAN42: jo, takto jo ,) hele me celkem zabira (neni to zazrak, ale ma to efekt) konopna mast od Curtishelp http://cutishelp.com/zdravotni-kosmetika/cutishelp-mentolen-konopne-mazani-200-ml.htm
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    HOEZO: mast s vyssim obsahem CBD, nikoli huleni. i kdyz CBD odrudy po zkoureni taky pomahaj, jenom se neprodavaj na ulici. me prave zajima, jak je na tom to konopi z lekaren.

    v poslednich letech toho na sebe vic vymazu, nez vyhulim :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Užíváte někdo Plaquenil? Kdyžtak pošta, díky.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    BALVAN42: nevím, jak jiným, ale mě hulení na bolest nepomáhá, takže ani snaha nebyla.
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Mam dotaz: snazite se nekdo o predepsani lecebnyho konopi a nebo ho uz nekdo uzivate?
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Jachymov je super, na procedury. Jinak tam chcipl pes. Funkuje tam jeste Zumpa?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: je. snad to dusevne ve zdravi preziju ,)
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    ZWOOKY: ono to uteče NI NEVÍŠ JAK
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZWOOKY: plně hrazena pojišťovnou je 4 týdenní léčba. nenadělám nic.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    tak na jaře 2017 jedu na měsíc do Jáchymova. nevím jestli po 20 letech nemoci konečně juchat, že mám nárok na "křížkové lázně" a nebo ne. každopádně do toho jdu (mám super zaměstnavatele a máme celou nemocenskou 100% hrazenou)

    Komplexní lázeňská péče
    http://www.laznejachymov.cz/komplexni-lazenska-pece/
    SARGO
    SARGO --- ---
    GOROS: Sranda, že to píšeš, líp bych to neshrnula. Přesně tak to teď vypadá. :-)
    GOROS
    GOROS --- ---
    SARGO: Ahoj, pokud máš boreliózu, tak se s revmatoložkou zaměř nejdřív a hlavně na to. Může to být spouštěč Bechtěreva (někdy se říká falešnýho). Mě před několika lety chytlo SI skloubení (tak že jsem nevstal z postele)- klasický kolečko vyšetření -> Bechtěrev. Trápil a smiřoval jsem se s tím asi půl roku až mi revmatoložka nasadila prášky na potlačení imunity. Asi za tři týdny brutus horečky, takže znova kolečko po vyšetřeních a zjistili mi jak řikáš, pěkně uleželý chlamydie a borelie. Pak mě začli vyšetřovat různý odborníci (díky teda MUDr fotrmanovi) kolem souvislostí Bechť. a chlamidií, a nějak došli k tomu, že to mám zřejmě kvůli nim. Nakonec jsem se teda z chlamydii a bor. vyléčil, no a bude to 10 let od poslední kontroly u revmatoložky s MR, bez (ťuk ťuk) jedinýho příznaku, bez zánětu. Jediný co, že v sobě nosím HLA b27, což je ale prej jeden z příznaků, že se bát nemusím, přesto se ale pořád modlím..Tak držím palce :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Ahoj, ted na me skocila tahle reklama:

    Studie revmatoidní artritidy
    https://www.clinlife.cz/...mp/1857?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=101046+RA+seznam+CZ
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    MONOTYPEK: já jezdím ppravudelně do třeboně taky na měsíc a kolo si tam půjčuju, měsíc uteče jedna věc já tam neměla čas ani knížku otevřít :) Jáchymov si nechávám jako poslední štaci až nic nebude pomáhat
    PAPAYA
    PAPAYA --- ---
    MONOTYPEK: ke komu chodíš do RÚ?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SARGO: na kole rád nahoru dolu a hlavně bláto :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    MONOTYPEK: Záleží, jaké povrchy preferuješ. Rovně tam nestojí ani voda ve sklenici :-D

    MONOTYPEK: Až dodatečně mi došlo, že to crp možná souvisí s chuťovkou číslo dvě, kterou řeším, tj s pěkně uleželou boreliózou... hele ale to je báječná nemoc, dá se na ní svést skoro všechno na světě! :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam