• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORNELALidský papillomavirus / rakovina děložního čípku - zkušenosti, rady a všechno kolem
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    No, musim říct, že když vám vytrhnou osmičky, tak se vám nechce sexovat ještě tejden...:D, tak tohle snad vydržim taky :). Myslim, že by to měli dělat kličkou. Kamarádka v Plzni byla a říkala, že doktoři i sestry super, mluvila jsem s nima telefonicky a jsou fakt milý, neberou pacouše jak kus masa....
    SHMAIDA Tys měla devítku? Bože jak se ti vešlo tolik zubů do pusy?
    LOULA
    LOULA --- ---
    GLUTEUS: je to určo méně bolestivé jak ty zoubky, bude tě pak maximálně bolet bříško jak při krámech...vlastně je to rychlovka :o)) neboj , držím pěsti-spíš si ještě zjisti doktory :o))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GLUTEUS: no, narozdíl od zubů to nebolí.
    Ale po zubech se zas dá druhej den sexovat, že :-)

    ale vážně. spíš se zeptej, jakou metodou to budou dělat - jestli kličkou, nebo laserem. Švagrovka byla na obojím, po kličce pohoda (a to ji operovali v 8. měsíci, kdy se to normálně nedělá kvůli překrveným sliznicím), po laseru se jí to rozkrvácelo tak, že do týdne byla znova pod kudlou, aby to krvácení zastavili...

    mě brali kličkou a před obědem už jsem šla domů, jen jsem doma dovyspala tu narkózu.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    heh... to sme na tom dost podobně, mě trhali osmičky a devítku :o) a radši nebudu 6 týdnů souložit než tejden nejíst :-D

    Plzeň dobrá, tím nic nezkazíš.
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    Tak jsem se poptala kde to jaké je a nejlepší ohlas byl na Plzeň, půjdu tam. Tak držte palce :). Mimochodem, jestli je to lepší než zuby, tak paráda, trhali mi všechny osmičky a to bylo peklo.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GLUTEUS: zkušenost nemám, ale můžu zjistit. Ale vzhledem k tomu, že je to fakultní nemocnice, nebála bych se toho... Ono vůbec se není moc čeho bát... to jsem byla teď na extrakci 5 zubů a bylo to stokrát horší :)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    LOULA: Ostrově, ne Ostravě ,)

    GLUTEUS: držím palce, nic to není, neboj...
    LOULA
    LOULA --- ---
    ahojky, já byla v ostravě-vítkovicích a v pohodě..
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    Ahoj.
    Musim jít na konizaci děložního čípku. Nemáte prosím někdo zkušenosti s nemocnicí v Karlových varech, v Ostrově nebo v Plzni? Děkuji.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    KOCICINKA: podobně působí Wobenzym na léčbu čípku, ten i dr. doporučují, přinejmenším pročistí tělo od "usazenin", otoků, apod.
    Ale žádný takový lék neléčí HPV - je to vir, co tam žije dlouho, ani Tamiflu coby antivirotikum by nepomohlo. HPV žije v nás na věčné časy (pokud se neodstraní ta část tkáně kde žije), ale nemusí nám vadit, projevit se. A na to už může lecos pomoct, hl. LÁTKY ZVYŠUJÍCÍ IMUNITU, tělo se pak dobře brání a s HPV žije bez újmy, jako 80% populace. Jen asi 5-10% s ním má cervikální problém, jedinci v oslabení, s jinými chorobami, dietami, nedostatečnou výživou, spánkem, i kouření oslabuje..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KOCICINKA: vůbec netuším, co to je :)

    tady se uřž delší dobu nic moc neodehrává :-D
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    LUCIANA: to ti gynekolog řekne, tuším 3 měs, sice sliznice se zahojí dřív, ale jestli nemusí dr. to vidět pak a říct "jo dobrý, vypadá to že se to špatný odstranilo a nic tam nezůstalo co nemělo, správně zahojeno." a asi jestli vyjde kontrolní cytolka dobře - že nebude nutná rekonizace.
    LOULA
    LOULA --- ---
    SHMAIDA: souhlasím...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LUCIANA: řekla bych, že hned jak se to zahojí... ale to je jen můj laický názor a matně si něco takovýho vybavuju, že říkal gynekolog.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Nevite, za jak dlouho po konizaci je mozne otehotnet? koukam po netu a nikde nic
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Tak ja tohle praktikuju uz nejaky tri roky, od ty doby co jsem zacala sexualne zit...s prvnim pritelem jsme spolu spali bez kondomu a tak to z 99 procent koncilo ve me a me to proste bylo neprijemny...teda to do me ok, ale po par hodinach ve me to uz bylo fuj a tak jsem se naucila po sexu prakticky hned pokud to slo jit do sprchy...a casem jsem zjistila, ze je mi i prijemnejsi to tam mit proste cisty...zadny vytok, protoze proste za ten den se toho neudela tolik aby se to dostalo na kalhotky...a nebo ne v takovym kvantum...takze se to postupem doby stal standart, proste sprcha - vana sahnout az k cipku prejet prstem na jednu strana na druhou prebytecnej sajrat umyt a pohoda...i pri mensesu to samy...
    a ted jsem to uz nevydrzela a sla si tam poradne umyt a jako fakt ble...mi tam jeste zbylo trosku krve a ta brva toho sekretu teda nic moc...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    taky na to koukám jak zjara ... jestli to není zbytečný poškozování přirozenýho prostředí sliznice a neubližuješ si tím víc, než když to necháš pár hodin "dejchat" ...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    ahaaa, to slyším skutečně poprvé
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    par hodin tam byla...a ja jsem zvykla si tam proste pri sprcse sahnout a trosku to tam umyt...pze je mi neprijemny to, kdyz se tam zacne hromadit sekret a treba po sexu to beru za samorejmost, si to tam umyt...
    no uz jsem to zmakla skoro az k cipku, ale porad mam trosku strah abych si am tu ranku neotevrela...tak pockam jeste tak den dva a snad uz to pak bude v pohode...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    asi se zeptám jako úplnej křovák, ale ono se nějak umývá uvnitř? Teda pokud není řeč o výplachu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam