• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOFI
    TOFI --- ---
    Daniil Kvyat takes his Russian Driving Test
    https://www.youtube.com/watch?v=VUk2hANSlTg
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SENIN: nikde se nepise,ze musi jen pozovat a cely clanek je jen subjektivni nazor fotografa na celou vec.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Ok, kazdopadne, ze se nesmi fotit v kukle a musi jen pozovat, to manyry jsou. Nemyslim, ze krenek bude takovy hajzlik.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SENIN: no jelikoz jsem profi fotil a vim jak se fotografove chovaji (jako hovada), tak se vubec Hamovi nedivim a jako hvezdne manyry to neberu. Je to normalni alespon min ochrana soukromi.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Český znalec zákulisí formule 1: Hamilton mívá hvězdné manýry - iDNES.cz
    http://sport.idnes.cz/...nek-o-f1-a-hamiltonovi-dli-/motorsport.aspx?c=A151102_191905_motorsport_par
    SENIN
    SENIN --- ---
    KALTY: ja jsem slecna, jinak ja to nevidela. Ani jsem nikdy nerekla ci je to chyba :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Kimi to zesral sam, mel mu tam nechat prostor a ne to zariznout.
    Na druhou stranu, botas to mohl stocit daleko vic i za cenu vyjeti ven (viz replay videa kde je krasne videt ze to stoci jeste vic po tom konfliktu).
    A fetka to zesral.. snazil se az moc, stava se. Kdyby nemel defekt pneu, tak ten zavod vypada taky jinak :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SENIN: FANDOR80:
    Nevím hoši, ale Bottas šel do souboje tvrdě, ale Kimi si to posral sám.
    Co čekal? Že mu Valtteri uhne na trávník? V tu chvíli už neměl kam uhnout.
    Prostě závodní incident.
    FANDOR80
    FANDOR80 --- ---
    TOFI: Kde je McLaren? Je mi blivno. Snad ti šikmouši za rok udělají motor a ne motokáru.
    TOFI
    TOFI --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Fetka out
    TOFI
    TOFI --- ---
    FANDOR80
    FANDOR80 --- ---
    SENIN: Taky mi přišlo že Botas to trošku přehnal. Nicméně je to Formule jedna. V tý rychlosti bychom se oba (myslím ty a já) se rozsekali v první zatáčce. :-)
    FANDOR80
    FANDOR80 --- ---
    SENIN: Nico dojede první. Týmová režie. Mercedes musí mít prvního a druhého.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Hm a Bottas si vesele krouzi dal.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Tak snad aspon nico dojede prvni.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Jeli vedle sebe do zatacky, Kimi mel pul auta pred nim, nicmene se s Bottasem srazili :-/
    SENIN
    SENIN --- ---
    Diky, tak to je v pytli...
    SENIN
    SENIN --- ---
    Jezis co se tam deje? Appce formula 1 vypadly komentare a nic nevim. Najednou koukam, jak Kimi pada dolu poradim.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Hej proc je vettel az na konci? Jedu v buse a koukam ted na online vysledky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam