• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Další restart a v první zatáčce zase lítá karbon :o) Těším se na f1 víc a víc :o)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    GP2 – v osmém kole první SC, dvě kola po restartu druhý SC a hned v první zatáčce po druhým restartu huge accident a třetí safety car ani nestih zaparkovat, schválně jestli někdo vůbec dojede a jestli to tam pro F1 pak nebude moc rozsekaný :oD
    TOFI
    TOFI --- ---
    Proč se závod v Baku jmenuje Velká cena Evropy? – F1sport.cz
    http://f1sport.autorevue.cz/clanek/proc-se-zavod-v-baku-jmenuje-velka-cena-evropy
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F1-LIVE.eu » Sky Sports F1
    http://f1-live.eu/sky-sports-f1/
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ve dvanáct ještě GP2 v Baku, včera to solidně zacpali, jsem zvědavej na race 2 a pak samozřejmě F1, kolik se jich vejde do toho apendixu v Turn 15 a kolik se jich očeše u hradu :o)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ja vydrzel presne do pulky tj. do 3 ale ted taky koukam jednim okem:) a po skonceni hned baku, dobrej zavodni vikend :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDRE3000: usnul jsem ve 4, ale 9ti zase sleduji :)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ANDRE3000: noc na lm24 je ulet:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    co to tam ten hemiltn vyrobil za picovinu s tou ctyrkou ... vydeli jste tu picovinu s tou ctyrkou ... ja si rakl vocokomu de ... bych blil
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Zas tak uzka draha neni.. Jasne, jsou tam uzky pasaze, ale jinak je to dostatecne siroky.

    Kazdopadne jsem zvedav jak budou resit odklizeni aut mimo unikovy zony. Nikde sem si nevsiml nejakejch jerabu, vzdycky museli priject az k tomu. Tzn ze pokud se tam nekdo vymrda, tak bude zavod hned pozastavenej? Wtf..
    SENIN
    SENIN --- ---
    hm takže Ros, Per, Ric, Vet, Rai, Mas, Kvy, Bot, Ves a Ham ..
    SENIN
    SENIN --- ---
    jedna bouračka a stop kvalifikace .. achjo
    SENIN
    SENIN --- ---
    ano, jediné místo na kterém se bude předjíždět je cílová rovinka ...
    TOFI
    TOFI --- ---
    :-)
    SENIN
    SENIN --- ---
    TOFI: taky jsem si říkala, jako vůbec se mi nelíbí
    TOFI
    TOFI --- ---
    to je tak uzka trat, vhodna tak pro motokary
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PEJR: 350 tam mel niko, to uz jde. Ja to jeste bral ze vcerejska co jsem videl chvili a tam to litolo 330 tusim.
    SENIN
    SENIN --- ---
    no jo, stařecká demence jednou postihne každýho
    FREELA
    FREELA --- ---
    no jo :(

    Lidská práva? Co to je? Ecclestone odráží kritiku – F1sport.cz
    http://f1sport.autorevue.cz/clanek/lidska-prava-co-to-je-ecclestone-odrazi-kritiku
    SENIN
    SENIN --- ---
    ANDRE3000: neni to šumák, teda berniemu jo. Vadí mi, že se evropský závody přesouvaji někam do prdele, kam nemam šanci dojet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam