• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    tohle by meli rozhodovat ty co v tom sedi a ne ty co se na ne koukaji v televizi jen proto ze se jim to nelibi
    SENIN
    SENIN --- ---
    šmarjapano mi asi něco uniklo .. co to je za hnusotu? OMG .. jako ano bezpečnost je důležitá, ale toto? MotoGP je podle mě mnohem nebezpečnější a taky tam nevymýšlí kokotiny ... prostě to je riziko
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    VYWERN: jak vzdy :))
    SHARK
    SHARK --- ---
    VYWERN: No protoze podelali Knoflika, kde slo jasne v komunikaci o bezpecnost (brzdy) a tedy povolenou komunikaci.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hlavně aby jim někdo vymluvil ten nesmysl s Halo
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SHARK: to jsou kokoti, tak X zavodu rozdavaji penalizace za nepovolenou radiovou komunikaci, samozrejme to ovlivnilo celkove vysledky a najednou to v pulce povoli.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Konecne tam nekdo dostal rozum :)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ACIDSPIRAL: to dava smysl :)
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    ANDRE3000: Řekl bych,že je to proto,aby si jezdci projeli trať,koukli,kde jsou nejvetší louže a tim kroužením se i nějaká voda dostane ze stopy.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    "Okamžité změny dozná podle návrhu Strategické skupiny i start závodu na mokré trati. Jak už bylo avizováno, jezdci v případě mokrého povrchu odjedou několik kol za safety carem a poté odstartují klasickým pevným startem."

    proc rovnou neodlozej start pak?
    SHARK
    SHARK --- ---
    Formule 1 zavádí s okamžitou platnosti razantní změny. Halo příští rok nebude | GPF1
    http://gpf1.cz/formule-1-zavadi-s-okamzitou-platnosti-razantni-zmeny-halo-pristi-rok-nebude/

    Asi po te neopravnene penalizaci za komunikaci s knoflikem se nekomu rozsvitilo?
    Ci to mozna byl dalsi pozadavek unoscu?
    A co na to Jan Tleskac ?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: jen jestli si je nenajal sam Bernie :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK:
    Felipe Nasr vs Jolyon Palmer, GP2 Hungaroring '14
    https://www.youtube.com/watch?v=UwzePAv33X4
    KALTY
    KALTY --- ---
    NANUQ: Za tchyni chtít takové nehorázné prachy. Ať si ji kurva nechají.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Výkupné za unesenou tchýni říkáš?
    TOFI
    TOFI --- ---
    Podle brazilského magazínu Veja i dalších médií byla Ecclestonova tchyně Aparecida Schunck v pátek nedaleko Interlagosu unesena. Únosci požadují výkupné ve výši 120 milionů realů, což je asi 888 milionů korun.
    Schunck, která má 67 let, je matkou Ecclestonovy třetí manželky Fabiany Flosi, se kterou je Ecclestone ženatý od roku 2012. Oba se seznámili v Brazílii v roce 2009.
    Tchýni Bernieho Ecclestona zřejmě unesli – F1sport.cz
    http://f1sport.autorevue.cz/clanek/tchyni-bernieho-ecclestona-zrejme-unesli
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    SENIN: Já si angličtinu zlepšil právě sledováním takovýhle věcí. Ono vůbec britské formulové přenosy jsou na tohle supr, protože tam slyšíš i různé dialekty. Za dobu, co na to koukám, to hlásili Angličan, Skot a Ir. A v IndyCar mám Američana a Kanaďana. Nemůžu si to vynachválit.
    SENIN
    SENIN --- ---
    ZDENDAK: děkuji, nechci, My starší lidé už na to špatně vidíme.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    SENIN: Bylo-li by libo HD :o)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ja si na pristi F1 musim prehodit zvuk na slovenskou stopu. Richtra mam uz pokrk.
    Ten predepsanej tlak gum a tymovy radio mne serou vic a vic. Fakt sem nepobral penalizaci Buttona.
    Jestli posranej hydraulickej system neni dostatecne zavaznej problem, tak pak uz nevim co je..

    JOHN_BEAK: Ja jen cekam kdy prijde Ferrari s tim ze si zalozi vlastni zavodni serii :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam