• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SHARK: no vtipnejsi bylo, kdyz v 25 kole zacali rikat, ze jim zbyva 20kol do konce a bila jim vydrzi, pak 17kol a pak po cca 3/4h prenosu jsme byli najednou na 13kolech, vubec jim nedoslo, ze celou druhou zastavku v boxech odkomentovali blbe.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOFI: Kdyz to udelal jednou bylo to ftipne ... ale proc to cpe vsem kolem sebe nechapu a prijde mi to nechutne ... co ma spolecneho nekdo s jeho sazkou jeste tak hnusnou
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem unáhleně hlasoval pro Ricciho jako driver of the day, nakonec si řikám že jsem to měl dát Alfonsovi, dobře on zabojoval :o)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    WTFerrari
    SENIN
    SENIN --- ---
    hm tak to jsou truhlici ... omg a Kimi to docouval :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    Kimi out ooo ne
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tvl to jsou komentatori, po double pitatop ma Ham naskok cca 13 s na Ros, po ujetejch 4 kolech uz jen 9s a oni mlci
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tyve maxi!!! Jediny kdo moh rosberga nesikovne vyhodit z trate
    SENIN
    SENIN --- ---
    sakra takže už nic :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    TOFI: cestovala jsem ... co se stalo? :) Vettel na prvním místě whohooooo
    SENIN
    SENIN --- ---
    Když je upozorňovaný dopředu, tak si to prostě musí nějak promyslet a co nejdříve mu umožnit to předjetí.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Ano jede, ale prostě nemůžou podle mě spolu vést souboj aby pak prostě došlo ke kolizi.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    No modrou vlajku bych osobně klidně zrušil. Přesně jak říkáš – "...rozhodujou sekundy tak to by mě fakt nasralo, aby mě tam někdo blokoval, když potřebuje někoho dojet a doháním to pak x kol"

    I ten pomalejší jede svůj závod, najíždí svůj čas vůči pozicím kolem sebe, že zrovna na něj zezadu narazí někdo rychlejší co už je o kolo dál neznamená, že by ten pomalejší měl svůj vydřenej čas pouštět. Naopak ten rychlejší by snad měl mít techniku a schopnost si ho prostě předjet. Neznamená to že by ho měl pomalejší nějak blokovat, k tomu nemá důvod, ale taky prostě jen nemá důvod opouštět svoji stopu a rytmus.
    SENIN
    SENIN --- ---
    To, že si na to někdo neustále stěžuje do vyšílačky je věc druhá, ale nebyl jedinej. Když se blíží konec sezóny a je to napjaté, tak jsou prostě všichni na nervy.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Prostě když je někdo o kolo nemá tam co zdržovat. Neříkám, že to má hned strhnout na stranu, ale je upozorňován dopředu tak to ví. Jako když v F1 rozhodujou sekundy tak to by mě fakt nasralo, aby mě tam někdo blokoval, když potřebuje někoho dojet a doháním to pak x kol.
    SENIN
    SENIN --- ---
    myslela jsem to tak, že většinou na idnes jsou ty komentáře opravdu výživný .....
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    SENIN: http://f1sport.auto.cz/clanek/fia-upravila-procedury-okolo-modrych-vlajek

    Dovoluji si s tím veřeně souhlasit, ale radši to půjdu napsat na idnes.cz :o)
    SENIN
    SENIN --- ---
    to je komentář z článku idnes.cz? to by odpovídalo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: LOOOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam