• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOFI
    TOFI --- ---
    Rosberg ukoncil F1 karieru.

    ORF Eilmeldung: Der frischgebackene Formel 1-Weltmeister Niko Rosberg hat soeben bekanntgegeben, seine Karriere zu beenden.

    TOFI
    TOFI --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    PEJR: aha. Tak to potom jo.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    KALTY: jojo, Daily Mail je super zdroj :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    KALTY: Proc? S tim autem by vyhraval kdokoli ze startovniho pole.. Hamilton neni zadnej supertalent..
    KALTY
    KALTY --- ---
    Lewis Hamilton reportedly facing the sack or suspension over his Abu Dhabi GP rebellion | F1 News
    http://www.skysports.com/...reportedly-facing-the-sack-or-suspension-over-his-abu-dhabi-gp-rebellion

    Tak jestli to udělají tak jsou to kokoti :-D
    SHARK
    SHARK --- ---
    KORDA: zapomel jsi zminit ze taky Lewis zaridit v pate cene v prvnim kole DNF oboum jezdcum mercedesu, jen diky jeho flustrujicimu vykonu z prvnich 4 zavodu.

    ted ale chapu ze priznivci Ham budou rikat, ze za tu nehodu nemohl ze to byl Ros, ale jak vsichni vime, zavod se nevyhrava v prvnim kole a spickovej jezdec by se tam necpal a vyckal by na lepsi situaci.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já to celkem i Nicovi přeji. Předváděl letos dobré výkony. Ale Lewis prostě předvedl skvělý rok a bohužel mu tak nedržela technika. S tím se nedá nic dělat.
    Včera zkusil jediné co mohlo fungovat a nevyšlo to.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SENIN: Jsem smířenej, jak říkám - jsem rád, že NR nebude do konce života v depresi, že to nedal. Nebýt technických problémů, za který LH nemůže tak je vše jinak.

    SENIN
    SENIN --- ---
    KORDA: ale mistr světa se neřídí posledním závodem. Děláš, jak kdyby vyhrál Hamilton všechny závody a všechny kvalifikace, ale bohužel, bylo to mezi nima vyrovnaný. Závodění je ale i o přemýšlení a rozumu. Nj, chápu, že je těžký se smířit s tim, že je až druhej.
    KORDA
    KORDA --- ---
    A Nico je dobrej jezdec. Proto je v F1. Ale není výbornej F1 jezdec.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SENIN: Protože se snaží získat titul nejlepšího pilota F1. A ne nejtrpělivějšího řidiče. A Lewis předvedl skvělou strategii. Udělal přesně to co měl - porazil NR v kvalifikaci (protože je prostě lepší řidič), v závodě si bez problémů udržel první pozici z níž se pak snažil zařídit aby byl mistrem světa. Co měl podle tebe jinýho dělat? Ujet dopředu a spoléhat na to, že NR vypně auto nebo, že ho tragický Ferrari dožene?
    SENIN
    SENIN --- ---
    TOM_HOST: sorry, ale nerozumim
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SENIN: If you no longer for a gap ... a to je jedno
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Vettelovi se nelíbí Hamiltono chování v závěru závodu, Rosberg je podle něj zasloužený šampion – GPF1
    http://gpf1.cz/...-nelibi-hamiltono-chovani-v-zaveru-zavodu-rosberg-je-podle-nej-zaslouzeny-sampion/

    Mistr zapomel co delal markovi aby mel svoje tituly ;)
    SENIN
    SENIN --- ---
    SENIN
    SENIN --- ---
    Proč by ho měl předjíždět a riskovat tak kolizi? Raději zachoval chladnou hlavu a nenechal se vyprovokovat, stejně měl plná zrcátka Vettela. Místo aby Lewis prostě uznal porážku, tak začne zpomalovat :D
    Nico si mistra světa zaslouží, je to dobrej jezdec.
    KORDA
    KORDA --- ---
    Lewis je tak pro jezdec, že umí (lehce) ovlivňovat závod i z první pozice. Pokud by byl Nico hoden mistra světa tak ho prostě předjede (má stejný auto, co je za problém?). Místo toho kňourá do rádia ať ho LH pustí, že mu potom místo vrátí. Muhehe.

    Na druhou stranu dneska jsem Nica poprvé viděl ukázat nějakou emoci tak už mě tak moc nevytáčí. Ať si to užije, až nebude mít příští rok Mercedes dominatní auto tak se k titulu se svým umem ani nepřiblíží.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Mercedes a pomalý Hamilton: Asi chce jezdit za Red Bull, říká Wolff – F1sport.cz
    http://f1sport.auto.cz/clanek/mercedes-a-pomaly-hamilton-asi-chce-jezdit-za-red-bull-rika-wolff
    „Před Hamiltonem byly dvě situace – zmizet v dálce a ukázat, že je nejlepší závodník a mohla to být jeho sezóna. Nebo mohl zdržet Rosberga a to je to, co se rozhodl udělat. Jsem trochu na vážkách.“

    „To je to, co mám na mysli jako závodník. Napadlo mě, že se to může stát a napadlo to i jiné. Christian (Horner) měl stejný nápad před víkendem, takže Lewis vlastně poslech Christianovy instrukce. Možná chce jezdit pro něj!“

    Podle Wolffa zachoval Rosberg chladnou hlavu. Mohl prý zaútočit, ale rozhodl se jinak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam