• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Pravda je to zajimavejsi nez nektere velke ceny :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Pratele, kamaradi... jdu to tady zavrit... formule uz me nezajimaj... svetu zacinaj vladnout zavody kulicek!!!
    :D

    https://www.facebook.com/ozzymanreviews/videos/1039554949413705/
    KALTY
    KALTY --- ---
    Mercedes make approach for Valtteri Bottas to replace Nico Rosberg | F1 News
    http://www.skysports.com/...93133/mercedes-make-approach-for-valtteri-bottas-to-replace-nico-rosberg

    Tak jestli to tak bude tak jsem vcelku spokojen. Bottase mám rád, i když si myslím, že bych tam už dal toho Pascala.
    Takhle bude ve Williamsu (pokud se to potvrdí) dva mladí jezdci. Paddy a do Mercedesu půjde Allison a Bottas.

    Uvidíme
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    KALTY: Bulvár na Richtrově webu. Ale později jsem o tom četl fámy i zde: http://www.motorsport.com/f1/news/mercedes-f1-tech-chief-lowe-set-for-shock-williams-switch-858449/
    KALTY
    KALTY --- ---
    KORDA: to si četl kde?
    KORDA
    KORDA --- ---
    Už aby to začalo! Paddy Lowe přechází do Williams!
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Lauda by to mohl vzit po Nicovi..
    KALTY
    KALTY --- ---
    Každý na to má jiný pohled a do svědomí mu nikdo nevidí (Nicovi), ale je to od něj celkem sviňárna.
    Lauda byl pěkně nasranej a ani se mu nedivím.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    jsem nekde na nemeckejch strankach cetl docela dobrou uvahu na tema Rosberguv nastupce,docela zhavej kandidat tam byl mj. Perez, s tim ze jeho misto ve Force India by Mercedes obsadil Wehrleinem,pro kteryho by to byl dobrej dalsi krok,protoze ho nechteji hned vystavovat tlaku v nejlepsim tymu
    TOFI
    TOFI --- ---
    O Rosbergovo místo se přihlásila téměř polovina pole, říká Lauda – F1sport.cz
    http://f1sport.auto.cz/clanek/o-rosbergovo-misto-se-prihlasila-temer-polovina-pole-rika-lauda
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    a tak to dopada kdyz leze ozraly na nyx :) ale ma pravdu ten kluk !!! :D
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    JOHN_BEAK: to se dobre cte po tech vozraleckejch prupovidkach :))
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    TOM_HOST: Protože za celé ty roky, co jezdil s Hamiltonem, od motokár, od něj vždycky dostával nakládačku. 2014 to měl dobře rozjeté, ale byl příliš nervák a nechal se porazit. Letos byl v podobné situaci, Hamilton to otočil mnohem dřív, ale on se dokázal vrátit. A když mu pak náhoda přihrála vyhrávající pozici, udržel ji i přesto, že to nebyly úplně jednoduché závody. Štěstí přeje připraveným a on když tu příležitost dostal, se jí chopil a nepustil. To je něco, co spousta jiných celkem dobrých jezdců před ním nedokázala (naposledy Webber). Pro mě je to obrovský příběh osobního posunu, když dokázal překonat všechny svoje dlouhodobé slabiny. A jen za to si podle mě ten titul zaslouží.
    To, že to bylo jen o 5 bodů, bylo dané i tím, že toho na konci sezony víc udělat nemusel. Kdyby to Hamiltonovi v Malajsii nechcíplo, bylo by to pro Rosberga mnohem těžší vyhrát, ale taky by k těm zbývajícím závodům přistupoval úplně jinak. Jak by to dopadlo se nikdy nedozvíme, protože historie se vyvinula jinak.
    -
    Hamilton je nepochybně geniálně rychlý jezdec, jednoznačně rychlejší než Rosberg a dost možná rychlejší než všichni. Ale dobrého jezdce nedělá jen samotná rychlost, je to i spousta dalších věcí. Hamilton i přes to, jak je zkušený, pořád zbytečně tlačí na pilu, když to není potřeba, takže občas nabourá, občas uškodí autu a ve výsledku ztrácí body. I když je pravda, že se na to hezky kouká. Navíc se v autech nevyzná po technické stránce. Tohle zas až tolik nevadí, protože je tak rychlý, že se efekty obou slabin minimalizují. Když má rychlé auto, je furt vepředu a nemá s kým bourat.
    Hamilton je nepopiratelně celkově lepší jezdec, než Rosberg. A to dává Rosbergovu titulu ještě větší hodnotu.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SENIN: Se omlouvam ale budu se vyjadrovat jak uznam za vhodne ... nemam rad rosberga ... za svou karieru toho moc nedokazal je to pro me vyborny jezdec ale ne best of ... dokonce neni mi vlastni chovani hamiltna ... uziva si zivot ktery mu smlouvy umoznuji ... leze mu to na mozek ... ale to co predvadi za volantem je pro ostatni jednak nepochpitelne nebo uzasne ale je to tak ... je to talent at chcem nebo ne ...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SENIN: Mmm ne ... jsem nasrany ze nico nemuze dokazat ze na to fakt ma ... lujz uz to parkrat dokazal ...

    A neber to osobne kdyz nechces ... je to jenom nyx
    SENIN
    SENIN --- ---
    jsi akorát nasranej, že to příští rok nemůže hamilton nicovi vrátit ...
    SENIN
    SENIN --- ---
    TOM_HOST: tak takhle to fakt necítím, tak e přestaň vyjadřovat o mé osobě takhle jenom proto, že jsem ženská
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ja chapu ze pro nekoho jako senin je nejlepsi jezdec f1 nekdo kdo da prednost rodine detem a svemu zivotu pred zavodenim ... je to romanticke mile ale ma to hovno spolecneho se sportem kde kazdou sekundu jde o zivot

    Jestli nekoho urazim sry mam upito ... ale jasno
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SENIN: Me je u riti jak to u nich probiha ... jsou to jezdci kralovny motorsportu ... jejich osobni zivot jde z vetsi casti do hajzlu ... cim vetsi magor tim vic viteztvi ... za chvili bude plne pole verstapenu a nikdo z nich nebude mit socialni zivot ... doba je takova ...

    Hezke sny preju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam