• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KALTY: pro me ty souboje v sezone na hrane ale ok, to jak jel Ham v poslednim zavode schvalne pomalu aby se na nej ostatni dotahli uz podle me ok neni
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDRE3000: a navic jasne nico rek ze kdyby titul nevyhral tak by neskoncil
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDRE3000: ale krom jeho manzelky o tom nikdo nevedel ... ani mergl ani lujz
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDRE3000: Tak mě spíš šlo o to, jak to vnímáš ty ten souboj.
    Podle mě byl naprosto fér. Druhá věc je ten obrovský tlak a psychologický aspekt boje. Asi to na něj bylo už moc a nestálo mu to za to. Ale taky by mne zajímalo okolnosti.
    Z mého pohledu si nedokážu představit, že bych takhle končil. Asi to závodění tolik nemiloval jako jiní.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    VYWERN: asi mu napisu
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDRE3000: tak jestli chces znas Rosberguv pocit, tak to se budes muset zeptat Nika osobne :)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KALTY: co to je za priblblou otazku? :) to jestli byla hamiltonova duraznost a tvrdost v soubojich v mezich nebo uz za hranici unosnosti at si kazdej zhodnoti sam pro sebe, ja jsem ted myslel jen a jen rosberguv pocit a chut na dalsi takovou sezonu


    TOM_HOST: sam rosberg to rozhodnuti urcite neudelal az po zavode, to ze skonci kdyz ziska titul musel zvazovat uz dyl
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDRE3000: Rosbergovo rozhodnuti se snad vedelo az po titulu ne
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDRE3000: popiš nám ten styl trochu víc
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    by me stejne zajimalo nakolik rosbergovo rozhodnuti ovlivnil hamiltonuv styl boje o titul
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Celkem peknej sestrih Ros v. Ham posledni sezonu:
    The Silver War
    https://www.youtube.com/watch?v=kFc3ArnXBHA
    KALTY
    KALTY --- ---
    To spíš takto

    TOFI
    TOFI --- ---
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Takže Mercedes nahradil jednoho Fina druhým.
    SENIN
    SENIN --- ---
    KALTY: jo však to je jasný :) já jsem ráda, jen mě to pobavilo
    KALTY
    KALTY --- ---
    SENIN: Tak komedie. Nemohl čekat co Rosberg spustí a zase věřím tomu, že nechce nechat svůj milovaný team ve štichu.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Aha takže se nejdříve srdceryvně loučí a pak nekončí? to je komedie :D Ale tak jasné, že jsem ráda ...
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: No tak oficiálně možná teď, ale to že souhlasí s návratem bylo už v druhé půlce prosince.
    CABA
    CABA --- ---
    KALTY: No když bude Altia dodávat Ferku palivo pro piloty tak je kombinace Kimi Botty neporazitelná. :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: davno byl ten novy mladik ve williamsu ale massa to oznamil dneska ;) doted to byly jen spekulace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam