• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    rikam samozrejme jen muj nazor, v jednoduchosti muze byt krasa,misto podobnejch random vzoru...ale samozrejme nikomu neberu jestli se mu ta kombinace s cernou libi :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: za me taky, minule zbarveni se mi libilo vic. No ale treba jim ta oranzova prida neco na rychlosti :)
    KORDA
    KORDA --- ---
    KALTY: Nejsou ani midfield team tak musej mít nudnej design. Spíš se děsím toho malýho počtu log...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDRE3000: protoze svete div se, cerna se muze take libit.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDRE3000: Protože v černé neni pořádně vidět jak to vlastně přesně vypadá :o)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ZDENDAK: proc tam vsichni cpou tu cernou, renault jen zlutej a mclaren jen oranzovej by byly podle me o dost hezci a vyraznejsi
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: Docela nudné zklamání :(
    PEJR
    PEJR --- ---


    je to docela jezevcik.. a jeste to pidi kridlo..
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Na McL jsem dost zvědavej co předvedou, především Stoffel Vandoorne

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Představení oranžového McLarenu live :o)

    Live stream: McLaren-Honda MCL32 Official Launch
    https://www.youtube.com/watch?v=LpFjtMvIr4g&ab_channel=McLaren
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V Marenellu žádné velké překvápko, je to červený, má to ploutev a na ní stejnej úlet jako vymýšlí Mergl :o)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Yep, mercedes zatim nej. U ferrka jsou husty ty bocni vstupy vzduchu, prijdou mi daleko sirsi jak u ostatnich :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: I když žádná krása to taky není :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Zatím tedy u mne vede Mercedes. Ostatně jako poslední tři roky vždy :)





    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ale jo ta kára je nějaká anorektická :o)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Mercedes v pohybu: https://twitter.com/tgruener/status/834856632077135873/video/1

    + mají ve vývoji místo ploutve jakési tykadla a říkají něco jako že do prvního závodu ta kára vlastně může být nějaká uplně jiná, holt mají na to love no. By si mohli vedle několika verzí svého monopostu klidně nechat postavit i několik Manorů že :o)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MADCAT: Tak oni jsou to poslední dobou všichni jezevčíci, vlastně se jim to hodí kvůli aerodynamice a současné motory ani moc velkou karoserii nepotřebují. Hele a možná se to tak jenom jeví, na širším podvozku to vypadá jezevčíkovitěji. Aspoň to má snesitelnej čumák a nemá debilní ploutev. Z jiných úhlů to vypadá ještě o něco líp, nicméně Mercedes můj favorit opět určitě nebude :o)


    Takhle to vypadá docela dobře:



    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MADCAT: jo, tiez si to hovorim :) ale ten sauber nevyzeral tak tragicky na videu tak to hadam nebude take zle

    btw mam pocit, ze to zrezane zadne kridlo tiez to auto opticky predlzuje
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JOHNEYSVK: Hroznej jezevčík. Že to nemá ještě kloub uprostřed, aby se to poskládalo do zatáčky :-/ Nemůžu si pomoct, aspoň na této fotce to tak vypadá. Zlatý časy přelom 80. a 90. let - nejkrásnější monoposty...
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam