• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KORDA: to jsem ani necetl. Nazor si delam svuj. Kimiho stahli do boxu v momente, kdy nemuseli. Proc? Aby dali sanci Vettelovi. Tzn. uprednostnili Vettela a to je tymova rezie.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    KORDA: no lol. pokud je neco na urovni hate tak preste tento tvuj komentar.
    KORDA
    KORDA --- ---
    VYWERN: Bacha na hejty od @Victim81 - byl tam a má důkazy, že to žádná režie nebyla a ta částka taky nesedí :)

    Ale abych jen nekéroval - co říkáte na detaily, který dělá Liberty media? Za mě docela sem tam milá pozornost a jsem zvědavej co vykoumaj až si budou moct víc dovolit.

    Doufám, že "room of awkwardness" (příprava na pódium) zůstane, dostane lepší mikrofony a bude líp sledovatelná. Párkrát už jí zařízli a vůbec z toho nemám radost.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Takových postů tady a většina o nějakém Indy a pičovinách jako fanboost... :)
    CABA
    CABA --- ---
    VYWERN: To aby zlomil tu svoji smůlu, tak to bude muset být minimálně 12 pannen.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Mam z te nedele rozporuplne pocity. Do posledniho okamziku jsem doufal, ze tymova rezie u ferrari nebude, doufal jsem marne a jsem zvedavy, jak to Kimi zkousne a jak ho to hlavne motivuje pro zbytek sezony.
    Ovaly jsem mrkl poslednich 50kol. Jak jsem cekal, na podivanou nuda stejna jak monaco, ale Alik ke konci pobavil...ja myslim, ze uz by mel jit konecne tu kozu bozstvu motorsportu obetovat, jinak to proste nepujde :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    - Všichni jezdci F1, kteří startovali v letošní Indy 500, během závodu vedli.
    - Nejvíc kol vedl Chilton.
    - Nejrychlejší kolo zajel Sató.
    - Jediný McLaren, kterému to včera chcíplo, byl ten Alonsův.
    PEJR
    PEJR --- ---
    VICTIM81: udajne to byl Alonsuv treti motor v Indy..
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ZDENDAK: Pastor to vyhral?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Vidiš nakonec to vyhraje borec kerej během své jezdecké kariéry rozbil víc monopostů F1 než kdokoli jinej :D
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    :]]
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    satoooooooo
    ja su happy
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Sweep :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    Jj pekna hromadna jeba
    TOFI
    TOFI --- ---
    wow hromadna bouracka 17kol pred koncem
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    to bude meme tyden na ucet hondy. ne jen ze maji takove potize v f1 ale oni tedkom meli tyhle potize v ramci indy. mam pocit ze jim odeslo za tyden asi 8motoru.
    TOFI
    TOFI --- ---
    tak aspon ten Montoya na 9. by mohl dojet
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ZDENDAK: ja taky nejsem jeho fanousek. ale cela tahle navsteva byla proste vyborne zpestreni a v tomto ohledu mel zavod opravdu slibny prubeh az do toho honda okamziku.
    fakt nejsem jeho fanousek ale plne respektuji ze to je extra trida jezdec.
    TOFI
    TOFI --- ---
    ten ma fakt pech to je strasny :-)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ne že bych mu nějak zvlášť fandil, ale...
    néééééé :D
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    no to snad ne.... on si tam nechal motor z f1.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    business as usual
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam