• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    SENIN
    SENIN --- ---
    jak to Bottas odmítl tu botu :D fuj
    TOFI
    TOFI --- ---
    Konečné pořadí Velké ceny Rakouska:
    1. Bottas (Mercedes), 2. Vettel (Ferrari), 3. Ricciardo (Red Bull),
    4. Hamilton (Mercedes), 5. Räikkönen (Ferrari), 6. Grosjean (Haas),
    7. Pérez (Force India), 8. Ocon (Force India), 9. Massa (Williams),
    10. Stroll (Williams).
    Závod nedokončili Verstappen, Alonso, Magnussen a Sainz.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    JOHN_BEAK: formule potrebuje naky dva rozhadany kouhouty, jinak by to krouzeni byla nuda :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ANDRE3000: jj, pobavilo. Si teda podali ruku před rozhovorem, ale to raději zamlčíme, aby bylo větší drama.
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Jak mu nepodal ruku :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: ja doufam, ze ne :) Libilo by se mi, kdyby sampionat vyhral nekdo jiny jak Ham :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SENIN: Se poseru. Doufám, že i tak toho německého zmrda předjede...
    SENIN
    SENIN --- ---
    Hamilton vládl v Rakousku tréninkům, ale na startu přijde o pět míst - iDNES.cz
    http://sport.idnes.cz/...port_tof#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=sport&utm_content=main
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    Riccardo Retire
    Riccardo Retire - Streamable
    https://streamable.com/5lbhq
    TOFI
    TOFI --- ---
    The History Of The Austrian Grand Prix | Last-Lap Dramas
    https://www.youtube.com/watch?v=xPZU6gC7BW0
    KORDA
    KORDA --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Me to prijde cele komicke. Asi jsem stara skola, ale omlouvat za co? Tak do neho najel, vsak to vlastne vsichni chteji. Luis to extremne zpomalil a Vet to v tom stavu nepobral. V pohode, dostal penalizaci, 3 trestne body a co ted FIA jakoze prosetrovala mi prisla uz zbytecna komedie :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VICTIM81: No to je právě ono. Normální by bylo se omluvit ihned po tom, co viděl záznam a výsledek telemetrie... tohle je už jen damage reduction...
    Ale šťourat se v tom nebudu. Já jsem vlastně rád, že se to takhle "pořešilo"... jen ať mu ukáže na trati
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    JOHNEYSVK: jak rikam. relativne verim tomu ze Seb tu omluvu nepsal. ale podepsal ;)
    jen nevylucuji kategoricky ze by nebyl schopen to slozit. nakonec je to dospelej inteligentni clovek.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    VICTIM81: "pekne formulovana oprava" mi pride ako dielo PR oddelenia Ferrari :) Kazdopadne teraz by sa uz na to mohli vsetci vysrat a nevrtat sa v tom dalej.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    KALTY: imho to jak to casove vyslo je spise dokladem toho to bylo spise vysledkem jednani ferrari s FIA nebo primo vysledkem onoho sezeni FIA. a ne jako akce ze strachu ze mu daji zakaz startu.
    jsem presvedcen ze FIA nechce byt oznacena za subjekt ktery rozhoduje u stolu o sampionatu hlavne po x letech dominance jednoho tymu. a velmi dobre si uvedomuje ze by takove rozhodnuti prineslo spoustu vyhrocenych reakci ze strany fanousku.
    martin brundle vcelku vhodne upozornil na to ze hlavni je neprehanet co se stalo. ze nakonec slo o stouchanec v rychlosti kdy se zraneni neriskuje. maximalne by si poskodil vuz a byl ja totalniho vola.
    za mnohem nebezpecnejsi a fakticky nebezpecne oznacil ze se dosavadne blokovani koncici kolizemi nebo stastne jen poskozenim vozu trestalo podstatne volneji. a v tom na pravdu.

    navic ta omluva je velmi pekne formulovana. to nejsou slova horke hlavy ale pekne formulovana omluva. ne rando by omluva ktera pritom je sprosta vymluva jako sainz v kanade kde rekl ze ho nevidel protoze ma male zpetne zrcatka. neboli... ja za to nemuzu a je mi jedno co si myslite. Steiner mu takovej blabol vratil.
    Haas F1's Steiner slams Sainz's mirrors 'excuse' for Canada crash - F1 - Autosport
    http://www.autosport.com/news/report.php/id/130117/haas-boss-slams-sainz-crash-excuse

    ale to co tam ma napsane Seb je bez vymluv.
    rekl ze byl proste prekvapen a to ocividne byl. a to natolik ze to povazoval za umysl. a omluvil se za svou neprimerenou reakci.
    on nerekl ze do nej najel umyslne. jen si je vedom toho ze i kdyby to bylo tim ze jednou rukou proste nezvladl rizeni tak mu to stejne nikdo neuveri a bude se to povazovat za vymluvu. takze se omlouva za svou reakci celkovou. vubec nerozebira zda to byl umysl nebo nesikovnost pod vlivem emoci.

    FIA rada ukazala ze ma moc. ze zavodem to nekonci. ale vylozene zasahovat do vysledku se boji. a navic by to ani nebylo rozumne v tomto pripade s takovym casovym odstupem. predstavte si ze by slo o posledni zavod sezony a rozhodovalo by se o titulech a lidi by cca tyden cekali nez jak to vlastne dopadlo.


    Sebastian Vettel extended his sincere apologies to the FIA and the wider motor sport family. He additionally committed to devote personal time over the next 12 months to educational activities across a variety of FIA championships and events, including in the FIA Formula 2 Championship, the FIA Formula 3 European Championship, at an FIA Formula 4 Championship to be defined and at the FIA Stewards’ seminar. Due to this incident, President Jean Todt instructed that no road safety activities should be endorsed by Sebastian Vettel until the end of this year.

    The FIA notes this commitment, the personal apology made by Sebastian Vettel and his pledge to make that apology public. The FIA also notes that Scuderia Ferrari is aligned with the values and objectives of the FIA.

    In light of these developments, FIA President Jean Todt decided that on this occasion the matter should be closed.


    a ted hura na dalsi zavod.
    KALTY
    KALTY --- ---
    VICTIM81: No napsat omluvu chvilku před tím, než mají dát nějaký verdikt? Proč mu to moc nevěřím? Ale nakonec jsem rád, že to takhle dopadlo. To by se celá veřejnost mohla posrat, kdyby vyhrál Lewis kvůli tomuhle. Jen ať mu dá po piči na trati...
    TOFI
    TOFI --- ---
    FIA vůči Vettelovi nepodnikne další kroky – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/fia-vuci-vettelovi-nepodnikne-dalsi-kroky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam