• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    SENIN
    SENIN --- ---
    JEŽIŠI posraný pneumatiky ... to vypínám
    SENIN
    SENIN --- ---
    Tak to je v píče... Kimi konec
    SENIN
    SENIN --- ---
    jinak Kmi velmi dobře :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    takže ve Ferrari zase posrali strategii ...
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak snad se mu to uhasilo
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak Vettel hori :D ale odstartovano
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Ale jak. Dvě minuty před koncem zabalil dobré kolo na středních gumách, aby si nechal rychle vyměnit na suché, a pak stihl začít rychlé kolo zhruba o jednu desetinu.
    A skvělá reakce publika když projel cílem.
    Vzhledem k těm penalizacím, co má, už chápu, proč to udělal. Neměl co ztratit :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    A pak ho pustí do traficu. bych se posral :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ty bláho, Alonso v Q1 na prvním místě
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    TOM_HOST: Ja nemyslim ze by to umyslne riskoval. mi to nedava smysl. on byl preci na pole. a mel za zady mercedes motor. proste to nedava smysl aby jezdec na pole s medourem riskoval celej zavod. spise bych rekl ze se unahlil ale mel stesti.
    a to ze mel stesti ze mu to vyslo proste nektere lidi stve. ja mu to preju protoze kdyby tohle zkousel umyslene tak to da jednou ci dvakrat za sezonu a kazdy jiny zavod by tim mel podelany.
    proto mi cele to pravidlo ktere to tresta pripada trosku zbytecne. kdyz jedine co to nakonec zpusobi je zmateni lidi.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ja bych to cele uzavrel tim ze je valteri borec ze se toho nebal a ze do toho vubec sel ... to riziko za cely vysledek je silene ... taky je otazka jestli mu to jenom neujelo :)) ale jestli to budou delat vsichni bude ten start mega zajimavy ... zas to posunul o level dal cele ... si predstavme ze to tak delaji vsichni a pulce to nevyjde ... to bude penalizaci to bude narknuti to bude diskuzi to bude f1 popularni to bude nenavisti ... OUJEEE!!!
    TOFI
    TOFI --- ---
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ZDENDAK: pokud se bavime v souvislosti s pravidly tak ano mas pravdu nebyl to ulity start. cela ta vec a proc je kolem toho takovej gulas je proste kvuli pravidlum ktere poradne nevedeli ani jezdci. z jejich pohledu to byl ulitej start. ale z pohledu komisaru to nebyl ulity start. presto ze reagoval drive nez svetla zhasla. coz normalne definuje ulitej start. tak zde se ukazalo ze komisari maji jeste nejakou casovou toleranci a do te se proste vesel. a proto to nebylo posouzeno jako ulity start a nedostal trest. a to lidi zmatnulo protoze proste slyseli ze f1 nepovoluje starty na ktere jezdec reagoval s predikci. ale uz nikdo nevedel o te casove toleranci kterou komisari maji.
    to je proste naprosto zmatecne. spatne citelne. a snad jim to dojde a cele to pravidlo ze jezdec nemuze mit ani haluz na startu *pokud se nevejde do casove tolerance* zrusi.

    a viktorovi to preju. dela to celej sampionat zajimaveji. at to neni jen o dvou lidech.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Upozorňuju, že nejsem fanoušek Mercedesu ani Valtteriho Bottase, to já hájím jen tak z principu :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    VICTIM81: Co říkáš je pravda, ale pořád to nebyl ulitej start, odstartoval vlastně nejlíp jak se to dá, jinak teda můžem zavést pravidlo, že se může vůz rozjet až vteřinu po zhasnutí světel, aby náhodou někdo nemohl reagovat (byť "náhodně") příliš přesně, ale pak by ten semafor uplně ztrácel smysl :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ZDENDAK: to ani nemusis rikat ze to byla haluz. pokud bys vedel neco o tom jak rychle clovek dokaze reagovat a v navaznosti na to provest nejaky pohyb. byt jen prstem.
    nemluve o latenci monitoru nebo v souvislosti s mechanikou vozu tak bys zjistil ze jsi prave sam sobe dokazal ze botas ten start ulil :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    VICTIM81: Můj 00.016 byla spíš haluz, víš co, reagoval jsem moc brzo, to by nemělo platit :)

    Jinak druhej best je 00.130 a pak většinou kolem 00.250, věnoval jsem tomu úhrnem tak tři minuty života, dál nehodlám pokračovat :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ZDENDAK: juuu olympiada v tom kdo ma vetsi haluz. budu se jen koukat.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    F1 Start Timer
    https://f1-start.glitch.me/

    Jak to zvládnete vy? :D

    Můj best je 00.016 sec :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam