• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: ja tyhle tymovy valky moc nemusim, souboje na trati ok, ale kdyz se navzajem sestrelujou nebo se pak po zavode ignorujou pri vyhlaseni cen jako to delali ty dva tak mi to prijde dost trapny a pro fanouska spis nezajimavy
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: to si myslim taky, ale je to skoda
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: skoro si myslim ze to v mercedesu vsem ted vyhovuje, a ze maj po ty posledni sezone klid a nemusej premejslet kdy se jejich dva jezdci navzajem sestrelej
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ric je fajn, ale je tam vic talentovanych dobrych jezdcu, kteri kdyby sli do mercedesu,tak to nebude mit Ham tak lehke. Bottas se zatim uplne neukazal jako konkurent.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: bych rek ze uz jinej nebude :) ja mam fakt rad ricciarda, ten kdyby sedel v mercedesu tak lewisovi podle me slusne zatapi
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: a proto neni top, az bude mit vyspelost, bude i top :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: top jezdec samozrejme je,ale chybi mu vyspelost Hamiltona
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MERTLAS: A jak tam nakonci Eddie skace radosti :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Btw nedele mi pripomnela Spa 98... to bylo taky slusny destraksn derby... heeen heeen

    https://www.facebook.com/McLarenTeamF1/videos/1192569927514832/
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ze Vett neni uplne top jezdec vime celou dobu co je v F1, takze to vubec neprekvapuje.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: To mu hlavne ziskalo rb ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Zase at italove nehystercej, porad muze Lewis nekde vypadnout a bude to zas otevreny. Co me prekvapuje je ze s pribyvajicim vekem se z Vettla nestava vyspelejsi jezdec a ze neni vic nad veci, tenhle start bych ocekaval spis od nekoho z mladejch jezdcu za podobnejch podminek na trati, v nedeli mohl celkem ocekavat ze to vyvola retezovou reakci kdyz to tam takhle posle, zavod se nevyhrava v prvni zatacce.At mi je Lewis jakkoliv nesympatickej jako clovek, prijde mi ze tohle je presne rozdil mezi nim a Vettlem, ze se za ty roky z nej stal zkusenej a rozvaznej jezdec kterej si umi ohlidat aby ziskal nejvyssi moznej pocet bodu ale bez zbytecnyho riskovani, ktery by mohlo vsechno ohrozit, Vettel je chvilema jak nakej novacek, nekdy vubec nechapu jak mohl ziskat tolik titulu s RB
    TOFI
    TOFI --- ---
    Za pár vteřin je zničena celá sezóna, píší italská média – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/za-par-vterin-je-znicena-cela-sezona-pisi-italska-media
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: to je teda clanek
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Alonso je nejlepším jezdcem tohoto století, říká zkušený novinář – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/alonso-je-nejlepsim-jezdcem-tohoto-stoleti-rika-zkuseny-novinar
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Jj ta byla dobra ... "zas sc omg" ... jak kdyby jel s rohlikama v kolone :)))
    TOFI
    TOFI --- ---
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Vettel nastesti dostal co si zaslouzil. Podelal zbytecne zavod dalsim trem jezdcum, to je celkem dostatecny duvod pro trest. A Ferrari svuj tweet pak jeste obhajuje, lol.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a proto bych takovyhle incidenty bral jednoduse jako soucast zavodu... klidne at se pak kluci poperou, ale at si to vyresej mezi sebou... coz nejde, pac byznys, PR a podobne :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Takhle. Mě se líbilo jak všude fotky se "spousty" místa pro nějaké uhnutí a strašné obhajování Vettela :)
    Úsměvné. Když by sis posunul to fotku o 0.5 vteřiny, tak už tam prostě místo není. Ono něco jiného je stojící fotka a formule v 200km/h když se ti tam někdo přiřítí :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam