• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    KALTY: Ja doufam ze se zvednou a ten pokles co byl letos, byl zpusoben prave alokovanim kapacit na vyvoj 2018.
    Uvidime.
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: No Williams bych neházel do žita. Přeci jen Paddy není žádné ořezávátko...
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Haló, kde je to HALO?!
    Zbarveni pekny, jsem zvedavej v 2018 taky na Haas, je videt jak lejou prachy jen do vyvoje vzdy dalsiho roku, tak od pulky sezony jdou strasne dolu.. A williams je taky na sestupu vic a vic :(
    KORDA
    KORDA --- ---
    Jaká okurka? Alfa Romeo se vrací do F1 (sice se Sauberem, ale stejně!). A budou mít 2018 FF motory! Už dokonce ukázali první livery koncept:

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: treba ze je lucky protoze jezdi za ferrari:))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: 0:49 - nejak nechapem, co je na tom lucky
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Zahajuju okurkovou sezonu :)

    When some F1 drivers have luck..
    http://www.youtube.com/watch?v=Wy-8nuWUoPI
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    JOHNEYSVK: casto nemysli. rada projektu ma jen demonstrovat "kapacitu velkolepost umeni" vedeni. jakykoli obor. jde proste o upevnovani pozice. zviditelneni se.
    vubec to nemusi myset vazne. ale je to zpusob jak se prezentovat jako silne a kompetentni vedeni. to ze se to nepodari se vlastne i predpoklada a defakto i s tim planuje. protoze cilem projektu neni realizace ale projekt samotny.
    PEJR
    PEJR --- ---
    JOHNEYSVK: me by to zas tak nepohorsovalo.. ja bych na vikend magistalu z hecu uzaverel, to by bylo hejtu a flejmu na tech internetech
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    SHARK: to nemozu mysliet vazne s tymi navrhmi :]]
    SHARK
    SHARK --- ---
    KORDA
    KORDA --- ---
    ANDR3E: Ach tak. Tak tohle zrovna tam nevidim :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KORDA: novy logo?:)
    KORDA
    KORDA --- ---
    JOHN_BEAK: "RR1"?
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Ode dneška jsem fanouškem rr1.

    Staré logo mi bude chybět. Bylo geniální.
    Každopádně chápu, že se chtěli nějak vymezit oproti předchozí éře. Za změnu se nezlobím.

    Ten třetí návrh, co vypadá jako šachovnicová vlajka, se mi líbil víc. Předpokládám, že ho nevybrali kvůli větší podobnosti s předchozím logem.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: me to prostredni prijde naopak super, takova hadanka nez vubec vyctes to F a 1 :D

    Jinak s logoma je to hodne o zvyku po prvotnim soku ze zmeny, skoda toho stary ho, ale kdyz uz tak to novy vypada imho lip kdyz je cerny nebo bily, ta cervena je divna
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: z tehle tri se mi nejvic libi to posledni, pak to prvni a to prostredni je uplnej omyl...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    New F1 logo planned? Trademark application reveals designs · F1 Fanatic
    https://www.f1fanatic.co.uk/2017/11/17/new-f1-logo-planned-trademark-application-reveals-designs/

    Ješte meli dve varianty..


    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MERTLAS: nudne, tuctove, necitatelne. Navyse je to cele take oble, to aspon u mna vobec neevokuje pocit rychlosti, pripadne niecoho top, 'cutting-edge'...

    Proste napicu

    tento komentar z youtubu to celkom vystihuje:

    "looks like one of those games you download for free in the app store but bc of copyright, they create their own "shitty" f1 logo."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam