• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Hm hm na fantasygp (https://fantasygp.com) se mi nedaří založit tým, chce to název a pak to nic neudělá.

    Ovšem na M_IKE fantasy.formula1 (https://fantasy.formula1.com) se mi to podařilo, ale nevim co s tím dál :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    SENIN
    SENIN --- ---
    JOHN_BEAK: já jsem to jako srandu nebrala, prostě mě to ani nenapadlo, komunikace přes internet je špatně čitelná, aspoň pro mě ... nemusíš mě hned analyzovat, když mě neznáš.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    SENIN: O lidech, kteří dělí humor na "dobrý humor" a "špatný humor, protože si dělá srandu ze mě/z toho, co mám rád", bych si nedovolil tvrdit, že mají smysl pro humor.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SENIN: zrovna Vettla bych co se tyce cistoty jizdy neobhajoval. Chce to klid, jsou tam proste mladi kluci,kteri obcas prestreli. To k tomu patri.
    SENIN
    SENIN --- ---
    FANDOR80: každý má jiný smysl pro humor
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Je to tak, kdyby si Max trochu počkal, vyhrál by. Pořád ho mám rád, ale dneska stejně jako minule jel prostě jako idiot. Ricciardo mu dává výsledkově na prdel protože kromě inteligence má i moudrost.
    FANDOR80
    FANDOR80 --- ---
    SENIN: Někdy je třeba do myšlení zapojit buňky humoru. ;-)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    SENIN: Ano, to klidně mohlo :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    ZDENDAK: však jo, někdo má hodně bodů, tak ho sejmeme, mělo se to praktikovat i loni teda
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    SENIN: No co, VET dlouho neměl možnost pročistit si své kvalitní něměcké slzné kanálky, to mu taky může jenom prospět :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    ZDENDAK: wtf
    KORDA
    KORDA --- ---
    SENIN: Je. Ale koho sejmul mi udělalo největší radost :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Náhodou, Vettel potřeboval trochu přibrzdit aby ho ostatní mohli bodově dohnat, za mě Max-taktická-raketa thumb up! :D Ale borec dne stejně zůstává Ricci.
    SENIN
    SENIN --- ---
    To je dobrej kokot ten Verstappen ...
    FANDOR80
    FANDOR80 --- ---
    Dneska po dlouhé dobe malý souboj McLaren vs. Ferrari.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Dnes zajimave, Ferrari spatna strategie, takhle to nevyhraji. Ham vtipny. RB dobra haluz a Max to posral slusne. Ale alespon se neco delo :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam