• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: na jednu stranu je zazitek na to koukat, na druhou stranu mi to prijde za hranou a vlastne se divim ze jich tam neumira daleko vic
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Nejšílenější motoristický závod, Isle of Man TT, tento víkend. Až objevím nějaký rozumný stream, hodím ho sem :)

    Isle of Man TT 2018 Promo
    https://www.youtube.com/watch?v=30TRIV3kKZE



    Btw, během letošní kvalifikace zatím jen jeden mrtvej:
    Superbike rider Dan Kneen dies in crash at Isle of Man TT | Sport | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...2018/may/31/superbike-rider-dan-kneen-dies-in-crash-at-isle-of-man-tt
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: uz to tam je, "jel" jsem prave monako jako prvni zavod :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ceka to az budes mit "odjety" prvni zavod, pak se tam i uvidis mezi ostatnima :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ok:D U me je napsany pending tak jsem jsem myslel ze to nekdo potvrzuje
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Tam se jen pridavas, nikdo nic nepotvrzuje - uz tam jsi.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: poslal jsem konecne tu prihlasku do fantasy,diky predem za potvrzeni...muj tym se jmenuje Le Mans F1 :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: me by zajimalo kdy zavodne trochu dospeje, urcitej posun tam je, ale treba tohle se jeste hodne musi ucit, ze je blbost zrusit auto v tretim treninku, i kdyz na jeho omluvu, on tam predjizel o hodne pomalejsi auto ktery videl az na posledni chvili, takze ho to mohlo rozhodit, podobna situace byla i ted na 24h Nürburgring a tam ten rychlejsi pak taky o kus dal totalne rozsekal auto
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ANDR3E: on to tam ma oblibene uplne vsude. od patku az do nedele. staci si vzpomenout kolik zavodnich vikendu tam stravil a kolikrát to tam nekde rozbil.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: oblíbená zatacka:) určitej progres je že neurval kolo:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Lol, repost z Ústavu:

    F1 2018 - Back To The Future
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=4eAhik4EhSk
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JEDLA: Jsem koukal že máš celou dobu stejnej tým a sype ti to jaxviňa :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    JEDLA: Já taky zapomněl a jsem pátý. Kdo mohl čekat, že se dva RB sestřelí :( Jinak by to vypadalo jinak. Ale kdyby
    JEDLA
    JEDLA --- ---
    ZDENDAK: tyjo, tak prvni jsem ja no :) nastavil jsem to a zapomel na to :) vlajka se mi asi nastavila, protoze jsem VPN pres GB a nevim kde to zmenit
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ja na to uplne zapomnel :D A co koukam tak to mam nastaveny uplne blbe :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_BEAK: jednou v sezone muzes mit divokou kartu a zmenit celej tym... ale jen jednou v sezone :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Mě štve, že mezi závody lze dělat jen jednu změnu v týmu. Ideálnější sestavu budu mít nejdřív příště. Špatný start = špatné další závody ^^'
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: nějak jsem na to zapomněl koukám. Budu muset upravit
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Prihlasku posilej. A s ni posli rovnou i povinny registracni poplatek vhodnote 100000€ na muj ucet. Diky.

    Jinak ja mam tym HUSTLE Racing :) Velkyho žána jsem zatim nevymenil... leclerc minted taky s alikem uplne nevysel... ale vymena ani moc neni mozna. Nemam koho. Ikdyz mozna ono lepsi cokoliv nez grosjean... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam