• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: ona tweetovala ze za to muze ten manik co ji podaval vlajku:))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: pro nas to teda neni na hovno aspon je to napinavy:)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Tohle je pro nás výsledek na h...o, soptil po Velké ceně Kanady šéf Mercedesu - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...sef-mercedesu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#rss
    SENIN
    SENIN --- ---
    TOFI: rofl, chuděra :D
    TOFI
    TOFI --- ---
    Nuda ve formuli 1? Kdepak! Modelka odmávala konec závodu o kolo dřív - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...da-ve-formuli-1-kdepak-modelka-odmavala-konec-zavodu-o-kolo-driv.html#hp-sez
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Pravda, jeste tenhle moment. Nekoupit Strolluv fotr vetsinu williamsu, tak by tam uz davno nebyl. Jsem zvedav jak dopadne Kubica
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: crash strolla a hartley trochu vybocoval z ty nudy :) doufam ze to hartley este nejak ustoji, byla by skoda kdyby nezustal v F1
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Nejnapinavejsi je akroat to, ze prstik dohnal hamiltona v sampionatu. A tesim se na pristi rok az bude (snad to tak bude) mozny ject v zavesu za jinou formuli. Mergl kterej nedokaze dohnat a predjet ricciarda.. to mi prijde uz dost alarmujici.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    kdy uz zacne nejaka ta zabava?

    zas byla nuda vcera
    TOFI
    TOFI --- ---
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    pecka. dedikovane streamy pro fulltime onboard
    Morningstreams | Home
    http://morningstreams.com/
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ve FP3 Max znovu nejrychlejší, kvalda ve 20.00
    TOFI
    TOFI --- ---
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    a timto to cele nechavam plavat.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    TOFI: imho podlehnul jsi dojmu ktery se ten clanek snazi vytvorit. ze on to myslel vazne. toz je nesmysl. a duvod proc je ten clanek a jeho pisatel odpad.
    jako nejsem zadny fanousek maxe ale prici se mi kdyz lidi manipuluji s informacemi a tohle se tady stalo.
    doporuciji videt jeho oblicej na tom drivejsim videu ktere se nesnazi manipulovat dojmem tim ze hned po vyroku tam strihnou meme vlozku. cekal ze pobavi lidi. dostalo se mu ticha. jo na trati udelal par slusnych prasaren ale delat z neho figurku ktera vyhrozuje fyzickym nasilim mimo trat je fakt ubohe.
    TOFI
    TOFI --- ---
    VICTIM81: to nic nemeni na tom vyznamu ze je to agresivni hovadko
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E: presne tak misto vyhruzek ma ukazat jak umi jezdit, vyhru mu preji
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    presne tuhle pasaz jsem postoval nize.
    head butt - dát hlavičku komu
    udeřit hlavou koho
    hlavička , úder hlavou
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tak ono na druhou stranu co ma porad rikat, vi sam ze to posral a nejlepsi odpoved by byla kdyby dneska vyhral kvaldu nebo zitra dojel na bedne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam