• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Kluci ja jsem velmi tolerantni. Takze dokud je tady debata v ramci slusneho chovani tak feel free a klidne postujte o vsech zavodech :)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jako účast jezdců F1 (minulých či současných) je myslim rekordní, vlastně tam možná startuje víc jezdců F1 naž ve špílu F1 ne :D A abysem následoval berličku – ano, sleduju to kvůli uplakanému Alfonsovi a doufám, že to č. 8 dá!! :)


    ANDR3E: Já myslim taky, páč Ferneta už jsem v sobě tou dobou měl dosti :D Vždycky se proberu až za světla. Loni jsem sledoval hlavně ARC Bratislava, letos mám v merku více objektů :)


    Při posledním 24h v Zeleném Pekle jsem dokonce někdy nad ránem si začal vařit polívku na povzbuzení – a co mě nevzbudilo? Strašlivej puch připálené zeleniny a luštěnin na dně vyvařeného hrnce. A bylo už světlo? Bylo! :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    pro Fernanda to musi bejt hlavne dobrej pocit konecne jezdit o vitezstvi po tom trapeni v F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: zejtra mam kazdopadne plan neusnout nez bude svitat, minulej rok jsem usnul nekdy mezi 3 a 4 tusim
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: navic prave ten Alonso muze byt takova berlicka ze to vlastne sledujem hlavne kvuli nemu :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Páč tu nejspíš budem dost tapetovat – minimálně já osobně se za sebe můžu zaručit :D

    Ale můžem to brát jako takovej nástup historického návratu F1 do Francie hned následující víkend, ... takže... :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Fernando Alonso 2018 Le Mans 24 Hours - Qualifying 3
    https://www.youtube.com/watch?v=Ok081oX-E2Y
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jj at rekne Mertlas nakolik se vejdem ten jeden vikend do "zavodu" pred "a F1" :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Bude to míň formule s kapotou a víc kára ala Need for Speed :D Ale jasně, ať je to různý, ať je to zajímavý, su pro.

    MERTLAS: BTW v tom "druhým auditku" je v [ Svět MOTO sportu | Formula 1, Dakar Rally, 24 Heures du Mans, WRC, GP2 ] ? Je to tam trochu mrtvé. Přesunem to tam, nebo nám to tady, v "Komentáři k závodům (a F1 :D ), MERTLAS na jeden dlouhej víkend strpí? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja bych hrozne pral Alonsovi aby to dal :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ty novy auta od 2020 by mely prave byt vic rozdilny co se designu tyce a kazdej by mel mit designovy prvky svyho vyrobce, toyota vyviji tuhle priseru ktera by mohla nastinit jakym smerem se vydaji




    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    A hybridní Porsche koukám šampionilo 2015–17. Takže letos to převezme Toyota, pokud to někdo nerozstřelí :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me se libej ty auta ale LMP1 je samozrejme dead, takze to muze byt velky obohaceni a asi i bude
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tak LMP1 je Toyota (LMP1-hybrid), pak dvě sekundy na kolo La Sarthe, a pak ostatní LMP1, které nejsou hybridy žejo :D Myslim nějakej čas do toho ještě zasahovalo Porsche-hybrid? Ale tou dobou nejezdila Toyota-hybrid (nemýlím-li se, nechce se mi hledat, ale je to tak dvě tři sezony zpět?) A bylo to vlastně stejně.

    Tak uvidíme co nám ukáže nová kategorie, změna je život :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jestli jsem to dobre pochopil tak LMP1 bohuzel od 2020 odzvoni a misto toho budou naky "hypercars", coz budou hybridy vychazejici ale vic ze "seriovejch" vozu, na druhou stranu se na to chysta vic vyrobcu takze by to mohly byt zase vyrovnany souboje nekolika tovarnich tymu kdyz ted LMP1 slo takhle do kytek

    viz https://www.fiawec.com/en/news/2020-2024-revolutionary-regulations/6000
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: + barva by měla označovat kategorii, tzn.:
    červená = LMP1
    modrá = LMP2
    zelená = LMGTE PRO (profíci)
    oranžová = LMGTE AM (amatéři)

    Posledně ve 24h Nurburgring (což teda ale nebyl podnik WEC) ještě měli "za čelním sklem" display, který ukazoval absolutní pozici, něco jako mají v INDY.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tak tak :)

    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: a tusim,ze dle pravidel musi svitit, kdyz nesviti, musi auto do depa vyresit.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: pozice ve svy tride, tj. 1.misto = 1 LEDka, 2.misto =2 LEDky atd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam