• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LMP1 #17 smyk do barier ze 4. mista :(
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    #17 pěknej průlet
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    #34 jackie chan nejspis taky pomala jizda smer pitlane
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    a za volantem 19 letej syn Adriana Newyeho, rikali ze asi nejmladsi jezdec letos, vypada to na zadni pravy kolo
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    #35 se vlece do boxu
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Zapadá slunce :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Aston Martin #98 ve zdi (Paul Dall Lana)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ruční pohon do garáže
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Porsche #94 má problémy
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Co dělal? Vidím nějakou žlutou
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ale došel jsem a právě říkají že Montoya jede z boxu "a ani to moc dlouho netrvalo"
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Kua zase jsem byl na cigárku
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ou ou montoya #32 v bariere
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: v nemecku mu rikaji taky "rosa sau" coz je spis ruzova svine :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ford #67 drive thru
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tohle je snad pribeh jak ta puvodni 917 prisla ke jmenu:

    How this racing car comes to his name and this strange painting? No, with advertising for the butchers' guild, it has nothing to do.

    Ferdinand Piech in his autobiography describes the complex change of a 917 long rear to the short rear version in Paris Eiffel wind tunnel. On that occasion, we learn also something about the comparatively unfavorable drag coefficient because of the necessary air intakes and the output. But that's not the point.

    There is at the time a chief designer at Porsche named Anatole Lapine, who felt passed over through the whole action. And instead of just growling, he met the situation with sarcasm. Barely arrived in Stuttgart, the 917 becomes a pig. He received a pink painting and a lot of areas are assigned to body parts. Since the management level discovered the mishap too late, the pig drives races, and that quite successfully. It gets even more nicknames.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Teď to říkají, prej tomu mají říkat vepřík nebo čuník, ale nevidim v tom rozdíl teda. Jako jo, vepřík nebo čuník je roztomilejší, ale je to prostě růžový prase
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Je to prej urážlivé a ten origo pojem je nějak jinak, vlastně to neznamená to co to má znamenat, ale nějak už jsem nepostřehl nebo si nepamatuju jakej ten pojem byl. Vim že se bavili o tom, že čeština nemá takový výraz, takže česky je to prostě Růžový prase... Já nevim, já na tom nic jinýho než růžový prase nevidim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam